Barbora Žižlavská, zubař Brno

Keramické korunky • 5 600 Kč +19 Více

Výplň fotokompozitním materiálem • od 700 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 500 kč

Ošetření krčkového defektu flow materiálem • od 600 kč

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě. Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměř...

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

5 600 Kč

4 200 Kč

od 500 kč

od 600 kč

od 350 kč

od 700 kč

od 500 kč

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Nerada píšu špatné recenze, ale rok po převrtání starých plomb mi paní doktorka oznámila, že jedna z nich vypadává a potřebuje korunku, možná i implantát. Chtěla jsem znát i druhý názor a zjistila jsem, že všechny plomby jsou odfláknuté a musím to absolvovat všechno znovu. Paní doktorka po 2 minutové preventivce přehlídla kaz a asi za týden jsem se musela vrátit, jelikož mi ho našla hygienistka. Ani pokusu o omluvu jsem se nedočkala. Místo toho stále rychlejší prohlídky a o aroganci paní doktorky ani nechci mluvit, trocha vlídnosti by ji nezabila. Nejsem bohužel sama, druhý názor jsem si vyžádala, protože jsem paní doktorce jednoduše nevěřila tak, jako na začátku. Nedoporučuji!

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská ošetření zubního kazu

Nejdříve mi paní zubařka pomohla, opravila spoustu zubů, kde byly kazy pod plombou. Bohužel však poslední dobou oprava zubu byla čím dál rychlejší, tím pádem i odbytá. Stále jsem se vracela s bolestí zubů, kdy v zubu, který opravila mi pod plombou zůstal kaz a dostal se do kanálků. Každou návštěvu kroutila hlavou jak je to možné, že se mi zuby tak rychle zkazí až do kanálků. Poslední návštěvu jsem jí nesla širokospektrální rentgen, paní zubařka "opravila" jeden zub a poslala mě domů s tím, že nemám další kazy. Na tom snímku jsem i já jako laik nějaké viděla. O měsíc později jsem šla na konzultaci jinam, našla mi 7 kazů, některé z nich opravdu nešly přehlédnout.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská bílá výplň

Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská amalgám

Paní doktorka mi našla kazy pod plombama, které opravila a u dvou zubů čistila kanálky. Rok a půl po těchto opravách mi vypadla plomba a paní doktorka neměla čas, tak jsem šla k jiné. Všechny zuby měly znovu kaz pod plombou a rtg ukázal špatné zaplnění kanálku. Nedoporučuji. Paní doktorka nepoužívala ani koferdam, který by měl být naprostým standardem. Vždy se mnou byla rychle hotová. Silně pochybuji o kvalitě její práce.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Až po odchodu a v nové klinice jsem se dozvěděla, že mi po čištění kanálků zůstal zalomený nástroj v korenu. Paní doktorka to musela vědět, nic neřekla a zub uzavřela plombou za nemalou částku. Nový lékař nyní řeší chronicky zánět a bojuje aby se zub vůbec zachránil. Opakovane jsem u Mudr. Žižlavské byla, stěžovala si na citlivost a velký mezizubní prostor, který mi po zaplombování zůstal. Odcházela jsem s radou "to si musíte čistit mezizubními kartáčky".
Její chování jsem vždy přešla v dobré víře, že svou práci provádí dobře. Bohužel.
Opravdu nedoporucuji!

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Na doporučení dcery jsem navštívila ordinaci paní doktorky.
Ošetření bylo na vysoké profesionální úrovni. Děkuji.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Paní doktorku jsem si našla hlavně díky kladným hodnocení na této stránce. Bohužel po její návštěvě mám takový pocit že tyto "recenze" nebudou podle mého názoru úplně pravdivé (už když vidím to množství oprati ostatním lékařům - nevím co si o tom mám myslet...). Za paní doktorkou jsem přišla jen aby mi opravila můj zlomený zub, který mám už dlouho mrtvý a nebolí. Paní doktorka mi ale našla asi 5 dalších kazů, které mi musela opravit ještě před tím než mi nasadí korunku na ten zub kvůli kterému jsem původně přišla. Mám ze zubařů strach a tak jsem požádala o umrtvení, v tom mi vyhověno nebylo. Paní doktorka si vrtala bez ohledu na to jestli mě to bolí nebo ne. Když jsem jí řekla že mě to bolí odpověď byla "už to bude" a jela si dál. No abych to zkrátila před tím než jsem k paní doktorce šla mě nebolel jediný zub, teď mě bolí všechny které mi zaplombovala, nemůžu pořádně kousat aniž by mě to nebolelo(je to asi půl roku zpátky). O aroganci ani nemluvě, kdyby paní doktorka odváděla dobře svoji práci vůbec by mi její chování ani její ceny nevadily ale tohle je extrém. Rozhodně nikomu nedoporučuji.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

K paní doktorce jsem se dostala po několika měsíčním hledání, čtení recenzí apod. z důvodu šílené fobie ze zubařů.
Hned při první návštěvě mě informovala, co je špatně, co vše budeme muset udělat - vždy kompletní info včetně ceny zákroku. Nechápu negativní komentáře typu kolik zákrok stál - bohužel, v dnešní době se platí úplně za vše! Určitě bych to nebrala jako negativum, já osobně za dobře odvedenou práci a hlavně klid se zubama bych dala cokoliv.
Nikdy jsem nečekala, (a to jsem u ní strávila hodně času a ještě strávím), bere včas, arogantní není - jen má hold hodně práce a nemá čas se zbytečně vykecavat s každým druhým, abyste si následně nestěžovali na čekání v čekárně!!! Na všem se dá domluvit, jen musíte trochu spolupracovat.

Za mě velké díky!!!!

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Na preventivních prohlídkách na mě paní zubařka působila příjemně a vstřícně, avšak když jsem se snažila objednat s akutní bolestí tak "měla plno" a na ošetření bych musela čekat přes 2 týdny... Čekala bych, že pokud nezanedbáváte preventivní kontroly, tak by neměl být žádný problém s okamžitém ošetřením akutního případu. Nakonec mě přijal a ošetřil jiný zubní lékař, kterého jsem si našla a přešla jsem k němu.

Super. Paní doktorka mne zbavila fóbie ze zubařů. Je skvělá a vždy se mi dostane velmi odborného ošetření.

• Zánět dásní
  • Zubní kaz