Bratislavská 2, Brno
MDDr. Barbora Žižlavská (mapa)

Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více

Amalgám

Anestézie

Bílá výplň +19 Více

Běžný termín

Fixní náhrady

Fluoridace zubů

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů pouze po domluvě. Naše stomatologická ordinace je ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením, zaměř...

• zánět dásní

Odstranění zubního kamene

Ošetření kořenových kanálků

od 500 kč

MDDr. Barbora Žižlavská

Ošetření krčkového defektu flow materiálem

od 600 kč

Protetické práce - pryskyřičná korunka

Výplň fotokompozitním materiálem

od 700 kč

MDDr. Barbora Žižlavská

Výplň z nadstandardního amalgámu (kapsle)

od 500 kč

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Na doporučení dcery jsem navštívila ordinaci paní doktorky.
Ošetření bylo na vysoké profesionální úrovni. Děkuji.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

Paní doktorku jsem si našla hlavně díky kladným hodnocení na této stránce. Bohužel po její návštěvě mám takový pocit že tyto "recenze" nebudou podle mého názoru úplně pravdivé (už když vidím to množství oprati ostatním lékařům - nevím co si o tom mám myslet...). Za paní doktorkou jsem přišla jen aby mi opravila můj zlomený zub, který mám už dlouho mrtvý a nebolí. Paní doktorka mi ale našla asi 5 dalších kazů, které mi musela opravit ještě před tím než mi nasadí korunku na ten zub kvůli kterému jsem původně přišla. Mám ze zubařů strach a tak jsem požádala o umrtvení, v tom mi vyhověno nebylo. Paní doktorka si vrtala bez ohledu na to jestli mě to bolí nebo ne. Když jsem jí řekla že mě to bolí odpověď byla "už to bude" a jela si dál. No abych to zkrátila před tím než jsem k paní doktorce šla mě nebolel jediný zub, teď mě bolí všechny které mi zaplombovala, nemůžu pořádně kousat aniž by mě to nebolelo(je to asi půl roku zpátky). O aroganci ani nemluvě, kdyby paní doktorka odváděla dobře svoji práci vůbec by mi její chování ani její ceny nevadily ale tohle je extrém. Rozhodně nikomu nedoporučuji.

Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská

K paní doktorce jsem se dostala po několika měsíčním hledání, čtení recenzí apod. z důvodu šílené fobie ze zubařů.
Hned při první návštěvě mě informovala, co je špatně, co vše budeme muset udělat - vždy kompletní info včetně ceny zákroku. Nechápu negativní komentáře typu kolik zákrok stál - bohužel, v dnešní době se platí úplně za vše! Určitě bych to nebrala jako negativum, já osobně za dobře odvedenou práci a hlavně klid se zubama bych dala cokoliv.
Nikdy jsem nečekala, (a to jsem u ní strávila hodně času a ještě strávím), bere včas, arogantní není - jen má hold hodně práce a nemá čas se zbytečně vykecavat s každým druhým, abyste si následně nestěžovali na čekání v čekárně!!! Na všem se dá domluvit, jen musíte trochu spolupracovat.

Za mě velké díky!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MDDr. Barbora Žižlavská Běžný termín

Na preventivních prohlídkách na mě paní zubařka působila příjemně a vstřícně, avšak když jsem se snažila objednat s akutní bolestí tak "měla plno" a na ošetření bych musela čekat přes 2 týdny... Čekala bych, že pokud nezanedbáváte preventivní kontroly, tak by neměl být žádný problém s okamžitém ošetřením akutního případu. Nakonec mě přijal a ošetřil jiný zubní lékař, kterého jsem si našla a přešla jsem k němu.

Super. Paní doktorka mne zbavila fóbie ze zubařů. Je skvělá a vždy se mi dostane velmi odborného ošetření.

K paní doktorce jsem přešla od jiné, málo pečlivé, doktorky. Po zhotovení rtg snímku mi zjistila pět kazů. Strávila jsem tedy v jejim křesle už pěkných pár návštěv. Paní doktorka pracuje rychle a mám pocit, že i velmi pečlivě. Společně se sestřičkou vytvářejí v ordinaci pozitivní atmosféru, Pokud člověk požádá o umrtvení - bude mu vyhověno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena s peci od pani doktorky, rekne mi presne jake zuby opravi a informuje me cene toho zakroku. Jen doporucuji.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojený, v ordinaci panuje dobrá nálada a sehranost se sestřičkou je taky perfektní.Mohu jen doporučit :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem více než spokojená. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi příjemné. U mé minulé lékařky byla každá návštěva zubaře strašákem již týden dopředu, u p. doktorky Žižlavské se ošetření nikdy nebojím. Neměnila bych.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy spokojenost s přístupem i provedeným zákrokem paní doktorky. Sestřička taktéž velmi příjemná!
Líbí se mi objednání jak osobně tak i přes internet, kde je současně připomenutí termínu návštěvy.
Doporučuji dalším pacientům, kteří hledají dobrého zubaře.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    berete prosím ještě nové pacienty? Pokud ano, mohu se objednat přes formulář na těchto stránkách? Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Dobrý den, můžete a napište, že je to po domluvě zde.

MDDr. Barbora Žižlavská

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda ještě berete nové pacienty (děti), mám čtyřletou holčičku a nedaří se nám najít zubaře (nebydlíme zde dlouho).

Dobrý den, zavolejte si do ordinace a domluvte se.

• zánět dásní
  • zubní kaz