Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická pravidelná prohlídka

Veliká spokojenost, velmi čisté a příjemné prostředí, rychlé objednání, milý přístup sester a zkušený pan lékař. MUDr. Novák se nezaměřuje pouze na gynekologické vyšetření, ale profesionálně si vyžádá i další zprávy od obvodního lékaře, nebo v případě jakékoliv léčby, chce zprávu od dalšího ošetřujícího lékaře, tak aby měl celkový přehled o všem, co se v ženském těle dělo a děje. Gynekologické vyšetření je šetrné, to že odběr cytologie zabolí je naprosto normální, prostě vše je, tak jak má být, cítila jsem se v přítomnosti lékaře velmi dobře a uvolněně. MUDr. Novák i po celou dobu vyšetření poskytuje lékařské rady a velmi dobře dokáže vysvětlit laikovi, co z lékařského hlediska doporučuje a co ne. Opravdu doporučuji, je to "PAN DOKTOR". Komentáře níže, ohledně poplatku 500 Kč, jsou naprosto zbytečné, protože při jednom vyšetření uhradíte pouze 50 Kč za použití nástrojů (což je zcela běžná praxe všude, dokonce jsou ceny i vyšší) a pokud sama chcete, tak uhradíte jednorázově zálohu 500 Kč, z které se pak při pravidelných prohlídkách strhává 50 Kč za použití nástrojů. Jako bonus beru, že v jednom zdravotnickém zařízení probíhají všechna ostatní vyšetření, která s gynekologií souvisí, například mamma centrum. Za mne celkové hodnocení - nejen velmi dobrý, ale přímo perfektní, opravdu super lékařská péče i zařízení. Věřím, že v případě jakéhokoliv zdravotního problému, jsem na správném místě, kde se o mne profesionálně postarají odborníci. Moc děkuji. Věra Židlíková


Ověřeny pacient
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Kontrola miomu

Nedoporucuji. Pan doktor ze stredoveku. Neni jasne, co dela v tomto modernim zarizeni. Podle nej miom 18 mm ani nemusi se kontrolovat. Protoze gdysi, gdyz nebyl ultrazvuk, pulka zen z takovymi behali, a ani o tom nevedeli.


P
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Tehotenstvi

Absolutně neprofesionální jednání od doktora Nováka. Nebylo mi dobře, vůbec mi nechtěl napsat neschopenku a navíc, když jsem si šla pro své dokumenty s tím, že přecházím jinam, mi řekl že mi ruší moji objednanou schůzku na hematologie. Katastrofa... Tohle je doktor co chce pomoci? ŽÁDNÉ CHOVÁNÍ K TĚHOTNÝM ŽENÁM.


V
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Pan doktor Novák je nejlepší doktor gynekologie u jakého jsem kdy byla. V minulosti jsem z důvodu studu byla jen u ženských, ale po zkušenosti s panem Novákem už gynekoložku nechci. Momentálně 2 rok za panem doktorem dojíždím až z Radnicka. Za opravdu kvalitním doktorem se vyplatí dojíždět. A to pan Arnošt Novák zaručeně je. Veronika


A
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Absolutne nechápem negatívne hodnotenia pána doktora. Vyšetrenie nebolo nijak bolestivé. Je to môj tretí gynekológ a zažila som omnoho horšie vyšetrenia. Pán doktor je profesionálny, žiadny náznak jízlivosti a jeho zmysel pre humor mňa osobne príjemne pobavil. Pani sestrička je príjemná a musím povedať, že som obvolala 6 gynekológov a až pán dr. Novák ma prijal s akútnym problémom.


M
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Bolest

Tohoto gynekologa zasadne NEDOPORUCUJI. Porodila jsem na konci rijna 2017 a po propusteni z porodnice mi zhruba v polovine listopadu zacaly ruzne infekce. Pan doktor neresil nic napsal mi Canesten krem a Candibene bez jakehokoliv steru nebo vysetreni krve. Mela jsem bolesti v podbrisku neustale, 2x jsem musela i na pohotovost a tak jsem jeho ordinaci navstivila i po Novem roce. Rekl mi, ze se mu ty moje symptomy, ktere popisuju vubec nezdaji a ze to bude psychosomatickeho puvodu. Az pri teto navsteve mi tedy udelal vaginalni stery a poslal na krev. Svete div se. Ureoplasma, streptokok a bakterie pneumonie! Kdyz jsem si prisla pro recept na, kterem jsem vyfasovala dvoje silne antibiotika ani se mnou nechtel poradne mluvit a kdyz jsem rekla, ze plne kojim a jestli leky muzu uzivat tak mi odpovedel, ze uvidim podle kojence jak mu mleko bude chutnat. V lekarne me upozornili, ze u uzivani techto antibiotik se vylozene doporucuje kojeni prerusit, protoze tyto antibiotika propousti do materskeho mleka. Ma zkusenost s timto lekarem je ta nejnegativnejsi s kterou jsem se u lekare zatim setkala. Nic poradne nikdy nevysvetlil a kdyz tak mluvi latinsky a nic mu stejne nerozumite. Tohoto doktora uz nikdy vic!!!


L
Ověřeny pacient

Můj názor na tohoto gynekologa je kladný.... Až na jeho jízlivost a i občasné bolesti při vyšetření ale když viděl že mě to bolí byl citlivější.... Chodila jsem k němu když jsem čekala dceru vše mi vysvětlil i mimoděložní těhotenství včas odhalil,ted k němu chodím s třetím těhotenstvím a jsem cca ve 22 týdnu a vše v pohodě ten poplatek je napsaný s jakého důvodu tam je a navíc není povinný a jeho jízlivost jsem si za ty léta zvikla


K
Ověřeny pacient

Take nechapu ty negativni ohlasy.pan doktor je velice vstricny,vse vysvetli a vysetreni bylo bezbolestne a rychle.


T
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem se nedávno registrovala. Poplatek 500 Kč mě nepotěšil, ale tím negativní hodnocení končí (aspoň prozatím), navíc skutečně již na dveřích mají uvedeno, že to není povinné. Byl vlídný, vyšetřování mi přišlo naprosto v pořádku a běžné, po mém vysvětlení toho co mi dělá starosti mi vše vysvětlil a udělal odběry atd. a navrhl řešení do budoucna. Jsem naprosto spokojená.


C
Ověřeny pacient

Nechápu ten zástup negativních hodnocení. Ke mně se pan doktor chová vždy vlídně, vše mi důkladně vysvětlí a žádné příznaky nepodceňuje. Jeho vyšetření je vždy šetrné a nikdy mě nebolelo. O poplatek, který "požaduje" na dveřích, mě sestřička pravidelně každý rok žádá, nikdy jsem ho ale nezaplatila a nemyslím si, že by se mnou bylo zacházeno hůře než s pacientkami, které přispěly.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti