MUDr.

Arnošt Novák

Gynekolog

Kontaktní informace

• L

Můj názor na tohoto gynekologa je kladný.... Až na jeho jízlivost a i občasné bolesti při vyšetření ale když viděl že mě to bolí byl citlivější.... Chodila jsem k němu když jsem čekala dceru vše mi vysvětlil i mimoděložní těhotenství včas odhalil,ted k němu chodím s třetím těhotenstvím a jsem cca ve 22 týdnu a vše v pohodě ten poplatek je napsaný s jakého důvodu tam je a navíc není povinný a jeho jízlivost jsem si za ty léta zvikla

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

1.5

• M
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika BudějovickáSlužby: Bolest

Tohoto gynekologa zasadne NEDOPORUCUJI. Porodila jsem na konci rijna 2017 a po propusteni z porodnice mi zhruba v polovine listopadu zacaly ruzne infekce. Pan doktor neresil nic napsal mi Canesten krem a Candibene bez jakehokoliv steru nebo vysetreni krve. Mela jsem bolesti v podbrisku neustale, 2x jsem musela i na pohotovost a tak jsem jeho ordinaci navstivila i po Novem roce. Rekl mi, ze se mu ty moje symptomy, ktere popisuju vubec nezdaji a ze to bude psychosomatickeho puvodu. Az pri teto navsteve mi tedy udelal vaginalni stery a poslal na krev. Svete div se. Ureoplasma, streptokok a bakterie pneumonie! Kdyz jsem si prisla pro recept na, kterem jsem vyfasovala dvoje silne antibiotika ani se mnou nechtel poradne mluvit a kdyz jsem rekla, ze plne kojim a jestli leky muzu uzivat tak mi odpovedel, ze uvidim podle kojence jak mu mleko bude chutnat. V lekarne me upozornili, ze u uzivani techto antibiotik se vylozene doporucuje kojeni prerusit, protoze tyto antibiotika propousti do materskeho mleka. Ma zkusenost s timto lekarem je ta nejnegativnejsi s kterou jsem se u lekare zatim setkala. Nic poradne nikdy nevysvetlil a kdyz tak mluvi latinsky a nic mu stejne nerozumite. Tohoto doktora uz nikdy vic!!!

• K

Take nechapu ty negativni ohlasy.pan doktor je velice vstricny,vse vysvetli a vysetreni bylo bezbolestne a rychle.

• T

U pana doktora jsem se nedávno registrovala. Poplatek 500 Kč mě nepotěšil, ale tím negativní hodnocení končí (aspoň prozatím), navíc skutečně již na dveřích mají uvedeno, že to není povinné. Byl vlídný, vyšetřování mi přišlo naprosto v pořádku a běžné, po mém vysvětlení toho co mi dělá starosti mi vše vysvětlil a udělal odběry atd. a navrhl řešení do budoucna. Jsem naprosto spokojená.

• C

Nechápu ten zástup negativních hodnocení. Ke mně se pan doktor chová vždy vlídně, vše mi důkladně vysvětlí a žádné příznaky nepodceňuje. Jeho vyšetření je vždy šetrné a nikdy mě nebolelo. O poplatek, který "požaduje" na dveřích, mě sestřička pravidelně každý rok žádá, nikdy jsem ho ale nezaplatila a nemyslím si, že by se mnou bylo zacházeno hůře než s pacientkami, které přispěly.

• L

Dobrý den, bohužel musím potvrdit, že pan doktor je nešetrný, jeho vyšetření bolí i další den. Přesto dokáže dobře poradit, i když způsob jeho (ne)komunikace může mnohým vadit. Nicméně informace od něj jsou pravdivé a úsudek má, myslím, dobrý. Také mi ho přidělili po paní doktorce na pol. Budějovické. Byla jsem u něj 3x, ale už k němu nepůjdu, vzhledem k jeho nešetrnosti.

• A

Souhlasím s názory pacientek. I já mám s lékařem velice špatné zkušenosti, po vyšetření jsem vždy tři dny krvácela a jak je již napsáno, není schopný vysvětlit, co tam patnáct minut prohlíží. Navíc jsem měla špatné výsledky z cytologie, nebyla jsem informovaná ani sestrou, ani doktorem, až po půl roce mi přišlo poštou pozvání do ordinace.

Zásadně nedoporučuji.

• K

Nejhorší gynekolog jakého jsem kdy měla, mám naprosto shodnou zkušenost jako paní Laura, včetně toho 500 kč poplatku. Nikdy víc.

• K

Rozhodně nedoporučuju. Vyšetření je bolestivé a pokud na to lékaře upozorníte, ještě se rozčiluje, že jste prostě moc citlivá. První, o co se zajímá je poplatek 500 Kč (prý dobrovolný), ale pokud odmítnete nebo se zeptáte, jaké vyšetření si za něj vlastně platíte, tak vám sestra vysvětlí, že ho platí všichni a jaký máte zrovna vy důvod ho neplatit. Snad jediné pozitivní je, že pokud se člověk objedná, přijde na řadu více méně včas. Objednávání HA také bez problémů.

• L

Na první pohled nepříjemný a na všechny ostatní pohledy také. Nešetrný. Jeho prevence nejenže bolí, ale dělá tam kdo ví co 15 minut a vy ani nevíte co. U své předchozí lékařky trvalo vyšetření ani ne 2 minuty a věděla jsem co dělá. Tady jsem cítila jak mi bral vzorek a pak už jen bolest z toho jak dělal kdo ví co. Na otázku co mi to dělá mi bylo řečeno: provádím preventivní prohlídku. Odcházela jsem ještě v bolestech a bylo to naposledy co mě tam kdo viděl. Ještě po mě chtěli 500Kč kdo ví za co. Ostatním pacientkám můžu jen vzkázat: JDĚTE JINAM JDĚTE JINAM JDĚTE JINAM JDĚTE JINAM.