MUDr.

Arnošt Novák verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Absolutne nechápem negatívne hodnotenia pána doktora. Vyšetrenie nebolo nijak bolestivé. Je to môj tretí gynekológ a zažila som omnoho horšie vyšetrenia. Pán doktor je profesionálny, žiadny náznak jízlivosti a jeho zmysel pre humor mňa osobne príjemne pobavil. Pani sestrička je príjemná a musím povedať, že som obvolala 6 gynekológov a až pán dr. Novák ma prijal s akútnym problémom.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Samer Asad
    Samer Asad
    Branická 479/21, Praha
    Jako vzdy - velice dobry pocit z navstevy pana doktora. Snazi se pokazde pomoci, je mily a hlavne uprimny, cehoz… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor velmi příjemný. Vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Návštěva proběhla rychle bez čekání. Velmi doporučuji… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Budínova 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička… Více

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    Pan doktor. Nemůžu nic než doporučit. Po přestěhování a řešení vzniklého problémů s jinými doktory ( kdy nebyl… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• M
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika BudějovickáSlužby: Bolest

Tohoto gynekologa zasadne NEDOPORUCUJI. Porodila jsem na konci rijna 2017 a po propusteni z porodnice mi zhruba v polovine listopadu zacaly ruzne infekce. Pan doktor neresil nic napsal mi Canesten krem a Candibene bez jakehokoliv steru nebo vysetreni krve. Mela jsem bolesti v podbrisku neustale, 2x jsem musela i na pohotovost a tak jsem jeho ordinaci navstivila i po Novem roce. Rekl mi, ze se mu ty moje symptomy, ktere popisuju vubec nezdaji a ze to bude psychosomatickeho puvodu. Az pri teto navsteve mi tedy udelal vaginalni stery a poslal na krev. Svete div se. Ureoplasma, streptokok a bakterie pneumonie! Kdyz jsem si prisla pro recept na, kterem jsem vyfasovala dvoje silne antibiotika ani se mnou nechtel poradne mluvit a kdyz jsem rekla, ze plne kojim a jestli leky muzu uzivat tak mi odpovedel, ze uvidim podle kojence jak mu mleko bude chutnat. V lekarne me upozornili, ze u uzivani techto antibiotik se vylozene doporucuje kojeni prerusit, protoze tyto antibiotika propousti do materskeho mleka. Ma zkusenost s timto lekarem je ta nejnegativnejsi s kterou jsem se u lekare zatim setkala. Nic poradne nikdy nevysvetlil a kdyz tak mluvi latinsky a nic mu stejne nerozumite. Tohoto doktora uz nikdy vic!!!

• L

Můj názor na tohoto gynekologa je kladný.... Až na jeho jízlivost a i občasné bolesti při vyšetření ale když viděl že mě to bolí byl citlivější.... Chodila jsem k němu když jsem čekala dceru vše mi vysvětlil i mimoděložní těhotenství včas odhalil,ted k němu chodím s třetím těhotenstvím a jsem cca ve 22 týdnu a vše v pohodě ten poplatek je napsaný s jakého důvodu tam je a navíc není povinný a jeho jízlivost jsem si za ty léta zvikla

• K

Take nechapu ty negativni ohlasy.pan doktor je velice vstricny,vse vysvetli a vysetreni bylo bezbolestne a rychle.

• T

U pana doktora jsem se nedávno registrovala. Poplatek 500 Kč mě nepotěšil, ale tím negativní hodnocení končí (aspoň prozatím), navíc skutečně již na dveřích mají uvedeno, že to není povinné. Byl vlídný, vyšetřování mi přišlo naprosto v pořádku a běžné, po mém vysvětlení toho co mi dělá starosti mi vše vysvětlil a udělal odběry atd. a navrhl řešení do budoucna. Jsem naprosto spokojená.

• C

Nechápu ten zástup negativních hodnocení. Ke mně se pan doktor chová vždy vlídně, vše mi důkladně vysvětlí a žádné příznaky nepodceňuje. Jeho vyšetření je vždy šetrné a nikdy mě nebolelo. O poplatek, který "požaduje" na dveřích, mě sestřička pravidelně každý rok žádá, nikdy jsem ho ale nezaplatila a nemyslím si, že by se mnou bylo zacházeno hůře než s pacientkami, které přispěly.

• L

Dobrý den, bohužel musím potvrdit, že pan doktor je nešetrný, jeho vyšetření bolí i další den. Přesto dokáže dobře poradit, i když způsob jeho (ne)komunikace může mnohým vadit. Nicméně informace od něj jsou pravdivé a úsudek má, myslím, dobrý. Také mi ho přidělili po paní doktorce na pol. Budějovické. Byla jsem u něj 3x, ale už k němu nepůjdu, vzhledem k jeho nešetrnosti.

• A

Souhlasím s názory pacientek. I já mám s lékařem velice špatné zkušenosti, po vyšetření jsem vždy tři dny krvácela a jak je již napsáno, není schopný vysvětlit, co tam patnáct minut prohlíží. Navíc jsem měla špatné výsledky z cytologie, nebyla jsem informovaná ani sestrou, ani doktorem, až po půl roce mi přišlo poštou pozvání do ordinace.

Zásadně nedoporučuji.

• K

Nejhorší gynekolog jakého jsem kdy měla, mám naprosto shodnou zkušenost jako paní Laura, včetně toho 500 kč poplatku. Nikdy víc.

• K

Rozhodně nedoporučuju. Vyšetření je bolestivé a pokud na to lékaře upozorníte, ještě se rozčiluje, že jste prostě moc citlivá. První, o co se zajímá je poplatek 500 Kč (prý dobrovolný), ale pokud odmítnete nebo se zeptáte, jaké vyšetření si za něj vlastně platíte, tak vám sestra vysvětlí, že ho platí všichni a jaký máte zrovna vy důvod ho neplatit. Snad jediné pozitivní je, že pokud se člověk objedná, přijde na řadu více méně včas. Objednávání HA také bez problémů.