Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Cytologie +12 Více

EPILAČNÍ LASER

Folikulometrie

Foto plodu

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je vzdy velmi mily, empaticky a preventivni prohlidky probihaji vzdy na cas a rychle. Nikdy jsem na vysetreni nesla s pocitem, ze bych se stydela nebo se bala, ze neco delam spatne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

K panu doktorovi jsem chodila přes dva roky. První návštěva mě nadchla, pan doktor působil pečlivě a sympaticky. Ale tím to v podstatě haslo.
Je velmi náladový. Na mé otázky často arogantně odpovídal stylem "Jakto že to jako nevíte?". Kdybych věděla, tak se asi neptám, že... (Podotýkám, že se snažím vždy jednat velmi slušně).
- Když jsem k p. doktorovi přišla 8 měsíců po prvním porodu, přivítal mě slovy "Jste těhotná nebo máte problém s prsama?" Prosím?! To se chodí na gynekologii pouze s tímto?
- Když jsem začala ve čtvrtém měsíci těhotenství pozdě večer silně krvácet, jela jsem na pohotovost, o čemž jsem o týden později na kontrole p. Kaprála zpravila. V podstatě se mi vysmál, proč na nějakou pohotovost lezu, a že by mi stejně nepomohli. (Světě div se, pomohli mi a to velmi). Když jsem mu nabídla lékařskou zprávu odtamtud, řekl, že to číst nebude. Absolutní nezájem.
- Na poslední kontrole tři týdny před termínem jsem se zmínila, že mám pocit, že mi možná odtéká plodová voda. Pan doktor POHMATEM zhodnotil, že nikoliv... (Standardně se dělá Temešváryho test). Celá tato návštěva proběhla ve stylu "honem honem, ať už jsme doma" se závěrem "všechno v pořádku, máte jen vysoký tlak, měřte se doma". Ten večer jsem skončila opět na pohotovosti, protože všechno v pořádku rozhodně nebylo a nebyl to pouze tlak.
Toto byla třešnička na dortu, díky které p. doktor Kaprál ztratil veškerou mojí důvěru a já se zařekla, že k němu už v životě nepůjdu.
Dvě hvězdičky dávám sestřičce, která nikdy neztratila úsměv a částečně svým milým přístupem kompenzovala chování pana doktora.

Nerozumím kladným komentářům a podepisuju se pod každé slovo v těch negativních. Každá otázka pana doktora otravuje a dost často odcházíte s pocitem, že jste asi hloupá. To že se mu občas podaří vtip to nezachrání.
Přešla jsem k němu na začátku těhotenství na základě recenzí, zde na tomto portálu.
Od první návštěvy mi pan doktor neustále opakoval, že je to nějaké divné, že si myslí, že se plod nevyvíjí a na třetí návštěvě mi doporučil vyčištění dělohy. Protože jsem žádné problémy neměla, rozhodla jsem se ještě týden počkat. Čtvrtou návštěvu se k mé velké radosti konečně objevilo srdíčko, ale opět mi bylo řečeno, že je to stejně nějaké divné a malé a že je v děloze ještě jeden útvar u kterého neví co to je. Domluvili jsme se, že si zajdu k Apolináři na podrobnější UZ. Tam mi sdělili, že je vše v pořádku, že plod je veliký jak má být a ať se raduju z těhotenství :). Přišla konečně velká úleva.
Další návštěvy u pana doktora byly v podobném duchu. Když bylo v pořádku miminko, pokaždé jsem slyšela, že mám moc nízko placentu. Když jsem se zeptala, co to pro mě znamená, bylo mi docela drsným způsobem sděleno, že je snad jasný, co by se stalo, kdyby placenta šla u porodu jako první, dítě by to nepřežilo.
U Apolináře mi řekli, že je sice níže, ale né nijak zvlášť a že to rozhodně za komplikaci nepovažují. Také mu vadilo, že mi druhý velký ultrazvuk dělali v porodnici a né u něj v ordinaci.
Poslední měsíc jsem se těšila, jak přejdu už do porodnice, ale jak už se tady někdo zmiňoval, to byl pro pana doktora také problém. Že prý až do konce musím chodit k němu.
Jsem ráda, že jsem doktora změnila, nyní jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Vždy 100% spokojenost s návštěvou. Příjemné prostředí, milá sestřička a pan doktor zkušený odborník, s ochotným a milým přístupem

Krásné prostředí. Milá sestřička. Pan doktor milý, vstřícný, vše naprosté v pořádku. Mužů jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál ultrazvuk plodu

Mám po návštěvě už dlouho podcity ze lékař s tebou nechce komunikovat a v podstatě je mu jedno co s tebou je, nikdy se nezapta na jiný příznaky když mas postiže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál gravitest

K MUDr. Kapralovi chodim jiz nekolik let a jsem maximalne spokojená. Nemam zadne vyhrady. Doporucuji.

S panom doktorom som dlhodobo spokojna, odporucila som ho aj mojim kamaratkam. Vsetky moje otazky zodpovedal vzdy odborne a zaroven zrozumitelne, s ludskym pristupom. Co sa tyka pani sestricky, este som na tomto poste nestretla prijemnejsiu osobu, ako je ona.

S péčí pana doktora jsem dlouhodobě velmi spokojená - je vstřícný a empatický, vyšetřuje velmi citlivě, srozumitelně vysvětluje, při navrhování léčby zohledňuje přání pacientky - doporučuji.

Skvělý lékař,chodím k němu už delší dobu,nemohu si stěžovat. Vyhovuje mi také kalendář z on-line ...

• Neplodnost
  • Bolesti v těhotenství