Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Běžný termín

Cytologie +12 Více

EPILAČNÍ LASER

Folikulometrie

Foto plodu

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• neplodnost

Komplexní vyšetření

Odborná konzultace

Screening vvv v 1. trimestru těhotenství

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Zavedení iud

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Mili, citlivy pristup pana doktora. sestricka je velmi prijemna a mila. Ordinaci pana doktora muzu doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prohlídka po sestinedeli

Skvělý lékař s citlivým a lidským přístupem, který má velkou praxi a je schopen poradit i ve složitých případech. Mohu jedině doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je báječný, nejen, že je výborný gynekolog o jehož vyšetření skoro nevíte, ale je vtipný, vždy dobře naladěný a návštěva u něj je radost. Prostředí moderní a příjemné, sestra milá, samá superlatva!

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Pokud přemýšlíte nad změnou svého lékaře neváhala bych. Všechno potřebné vysvětlí, prostředí je velmi příjemné a paní sestřičku jsem zatím zažila také vždy milou a usměvavou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál prevence + oddaleni periody kvuli dovolene

Pan doktor je velice napomocny, vzdy mi poradi a jeste je u nej velmi uvolněná atmosfera se spousty vtipu, coz mi vyhovuje a nepripadam si vubec trapne. Dekuji

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Měla jsem problém, který přetrvává již přes 2 roky. K panu doktorovi jsem šla pro jeho kladná hodnocení. První návštěva byla super. Sdělila jsem mu svoje problémy a odcházela jsem plná naděje že se to konečně vyřeší. Jak se ukázalo, bylo to však pro jeho cynický přístup. Mávnul nad vším rukou, tudíž jsem nabila dojmu, že je to teda asi ok. Řekl mi, že je to normální...(Normální, když před tím se mi nic takového nedělo?!) a že to tak prostě je... Rozhodně nedoporučuji. Lékař nic nevysvětlí, má svoje zvláštní "vtípky" a je z něho cítit, že ho jakýkoliv problém otravuje.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Preventivní prohlídka

Chodím sem už šestým rokem, pan doktor je velice milý, při vyšetřování je citlivý, prostředí je příjemné. Doporučuji všema deseti ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Prevence

Pan primář je velmi pozorný a pečlivý. Díky smskove připomínce věděla jsem že je čas na prevence. Všem ženám můžu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Poporodní inkotence, půlroční kontrola, problém s kvasinkami

Pan MUDr. velmi profesionálně vyšetří a následně doporučí danou léčbu. Vše vysvětlí velmi zřetelně a i z humorem. Za mě určitě vše jen pozitivní.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Těhotenství

Pan doktor byl velmi pečlivý dokud nenastal problém. V těhotenství jsem se léčila s opakovanými záněty. Těsně pred Vánoci jsem u něj byla s tím, že mám opět tyto problémy a bolesti v podbříšku se stupňují. Řekl mi tehdy, že jsem trochu přecitlivělá a na ten svůj zánět "upjatá". Nicméně za 3 dny jsem už jela do Motola a Vánoce strávila pro hrozící předčasný porod v Motole. Nechali si mě už v péči až do porodu, ale dítko se mi málem narodilo ve 25tt. Pan doktor se mi na mail z nemocnice už ani neozval a bylo to naposled, co jsme ho viděla.

• neplodnost
  • bolesti v těhotenství