Všeobecná zdravotní pojišťovna

Cytologie +12 Více

EPILAČNÍ LASER

Folikulometrie

Foto plodu

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál cytologie

Návštěvy u pana doktora probíhají v přátelském duchu,dozvěděla jsem se odpovědi na všechny mé otázky,vyšetření je bezbolestné,což po předchozích negativních zkušenostech s mnoha lékaři a lékařkami velmi oceňuji. Jako bonus mi sestřička po dobu vyšetření pohlídala syna,který se mnou bohužel musel k lékaři jet.Takže za mě velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je pokaždé důsledný a při návštěvě u něho se cítím v klidu a odcházím spokojená. Už jsem pana doktora doporučila i pár kamarádkám které jsou taktéž spokojené s jeho péčí.

Jsem s panem doktorem spokojena, je prijemny, profesionalni, vysetreni neboli, vzdy zodpovi me dotazy

K panu doktorovi chodím už velmi dlouho a jsem spokojená. V průběhu let dokázal zavčas podchytit změny na děložním čípku a také mě úspěšně provedl těhotenstvím. Paní sestřička je taky skvělá a díky ní se při každé návštěvě cítím příjemně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál gynekologické konzultace

Naprostá spokojenost :-).
Pan doktor je vstřícný, má citlivý individuální přístup, zájem pomoci. Příjemná ochotná sestra, hezké prostředí.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je velmi příjemný člověk nic víc dodat o něm nemůžu,Jen tak dál .Je super ,je starostlivy jestli nějak může ještě pomocí.

Návštěva u pana doktora je vždy příjemná. Všechny dotazy z mé strany byly panem doktorem zodpovězeny a jsem velmi vděčná za doporučení a rady, které jsem dostala.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je vzdy velmi mily, empaticky a preventivni prohlidky probihaji vzdy na cas a rychle. Nikdy jsem na vysetreni nesla s pocitem, ze bych se stydela nebo se bala, ze neco delam spatne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

K panu doktorovi jsem chodila přes dva roky. První návštěva mě nadchla, pan doktor působil pečlivě a sympaticky. Ale tím to v podstatě haslo.
Je velmi náladový. Na mé otázky často arogantně odpovídal stylem "Jakto že to jako nevíte?". Kdybych věděla, tak se asi neptám, že... (Podotýkám, že se snažím vždy jednat velmi slušně).
- Když jsem k p. doktorovi přišla 8 měsíců po prvním porodu, přivítal mě slovy "Jste těhotná nebo máte problém s prsama?" Prosím?! To se chodí na gynekologii pouze s tímto?
- Když jsem začala ve čtvrtém měsíci těhotenství pozdě večer silně krvácet, jela jsem na pohotovost, o čemž jsem o týden později na kontrole p. Kaprála zpravila. V podstatě se mi vysmál, proč na nějakou pohotovost lezu, a že by mi stejně nepomohli. (Světě div se, pomohli mi a to velmi). Když jsem mu nabídla lékařskou zprávu odtamtud, řekl, že to číst nebude. Absolutní nezájem.
- Na poslední kontrole tři týdny před termínem jsem se zmínila, že mám pocit, že mi možná odtéká plodová voda. Pan doktor POHMATEM zhodnotil, že nikoliv... (Standardně se dělá Temešváryho test). Celá tato návštěva proběhla ve stylu "honem honem, ať už jsme doma" se závěrem "všechno v pořádku, máte jen vysoký tlak, měřte se doma". Ten večer jsem skončila opět na pohotovosti, protože všechno v pořádku rozhodně nebylo a nebyl to pouze tlak.
Toto byla třešnička na dortu, díky které p. doktor Kaprál ztratil veškerou mojí důvěru a já se zařekla, že k němu už v životě nepůjdu.
Dvě hvězdičky dávám sestřičce, která nikdy neztratila úsměv a částečně svým milým přístupem kompenzovala chování pana doktora.

Nerozumím kladným komentářům a podepisuju se pod každé slovo v těch negativních. Každá otázka pana doktora otravuje a dost často odcházíte s pocitem, že jste asi hloupá. To že se mu občas podaří vtip to nezachrání.
Přešla jsem k němu na začátku těhotenství na základě recenzí, zde na tomto portálu.
Od první návštěvy mi pan doktor neustále opakoval, že je to nějaké divné, že si myslí, že se plod nevyvíjí a na třetí návštěvě mi doporučil vyčištění dělohy. Protože jsem žádné problémy neměla, rozhodla jsem se ještě týden počkat. Čtvrtou návštěvu se k mé velké radosti konečně objevilo srdíčko, ale opět mi bylo řečeno, že je to stejně nějaké divné a malé a že je v děloze ještě jeden útvar u kterého neví co to je. Domluvili jsme se, že si zajdu k Apolináři na podrobnější UZ. Tam mi sdělili, že je vše v pořádku, že plod je veliký jak má být a ať se raduju z těhotenství :). Přišla konečně velká úleva.
Další návštěvy u pana doktora byly v podobném duchu. Když bylo v pořádku miminko, pokaždé jsem slyšela, že mám moc nízko placentu. Když jsem se zeptala, co to pro mě znamená, bylo mi docela drsným způsobem sděleno, že je snad jasný, co by se stalo, kdyby placenta šla u porodu jako první, dítě by to nepřežilo.
U Apolináře mi řekli, že je sice níže, ale né nijak zvlášť a že to rozhodně za komplikaci nepovažují. Také mu vadilo, že mi druhý velký ultrazvuk dělali v porodnici a né u něj v ordinaci.
Poslední měsíc jsem se těšila, jak přejdu už do porodnice, ale jak už se tady někdo zmiňoval, to byl pro pana doktora také problém. Že prý až do konce musím chodit k němu.
Jsem ráda, že jsem doktora změnila, nyní jsem moc spokojená.

• Neplodnost
  • Bolesti v těhotenství