Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mendlovo nám. 17, Brno
DentElit

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: DentElit Kaz

U páni doktorky jsem byla poprvé a naposled. Během ošetření byla strašně nepříjemná. Moje stížnost ohledně průběhu ošetření páni doktorka ignorovala. Po ošetření uteklo 3 měsíce a plomba (která stala 1200Kč) mně praskla, teď jsem nucená jít jinam a zase platit za novou plombu. Vřele nedoporučuji!

Ceny jsou sice vyšší (čímž paní doktorka odradila spoustu pacientů), na druhou stranu jsou díky tomu krátké objednací lhůty do 10ti dnů. U jiných zubařů jsem musel čekat třeba 2 měsíce na termín a léčba zubu zabrala i 3/4 roku. Takhle je to vyřešeno rychle, příjemně a hlavně bezbolestně (anestetikum ve spreji aplikované před vpichem injekce je super). A za to si rád připlatím. Jsem velmi spokojen.

Ověřeny pacient

Ordinaci paní doktorky Vladové doporučuji všem. Perfektní péče, milé a příjemné jednání, bezbolestné ošetření, vždy vše řádně vysvětleno, příjemné prostředí.

Ověřeny pacient

Paní doktorku si nemohu vynachválit. Sice se za péči platí, ale za milý přístup, kvalitu, ochotu, jak paní doktorky, tak sester, si ráda zaplatím. Navštívila jsem i jiné zubní lékaře, ale péče se nedá u ostatních srovnat. Mé ošetření bylo provedeno kvalitně, bezbolestně a velice pečlivě. Kdo se bojí zubaře, tak rozhodně doporučuji tuto lékařku!!!!!

Ověřeny pacient

Příjemná, profesionální, ochotná, šikovná. Vrtání vůbec nebolelo a pořád se mě ptala, jestli je všechno v pořádku...Pravda však je, že je dražší, než jsem zvyklý...Ale jinak super. Taky Martin :)

No nevím jak si stojí u jiných , ale je příjemná , ale za to drahá to se může zesnulý pan doktor Dvořák jít zahrabat .Než mě začala prohlížet tak mě vysvětlila ,že si musím udělat zubní hygienu za 1750 Kč a potom mě opraví plombu bílou a za peníze . Martin

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti