Hostinského 1533, Praha
Ordinace specialisty - oční (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

• glaukom
  • šedý zákal
  • zelený zákal

Umístění: Ordinace specialisty - oční

Přístup paní Doktorky byl famozni...Rozpravkovy (snad se neurazi ale je to tak)! Opravdu se k našemu 6.měsíčnímu miminku chovala pohádkově..přišli jsme do ordinace s podezrenim ječneho zrna a pani doktorka nás odbornou argumentaci uklidnila, ze se o nic takového nejedná. Také hned udělala našemu miminku testy očních reflexu, hravou formou se mu dukladne venovala. Úžasný přístup. Lidskost a odborbost v jednom. Za naší rodinu ji patří jedno velké děkujem!

MUDr. Rozprávková byla velice ochotná a příjemná, veškerá vyšetření mi vysvětlila a probrala se mnou výsledky. Vyšetřovala pečlivě, v ordinaci má k dispozici moderní přístroje. Byla jsem velice spokojena.

K doktorce Rozprávkové jsem se objednala na doporučení přítele. Nejdříve mě sice odrazovala delší objednací doba, ale vydržela jsem a vyplatilo se! Přístup paní doktorky je velice profesionální, přátelský a empatický. Vše mi trpělivě vysvětlila, pečlivě vyšetřila a poradila, jak pečovat o zrak. Čekárna sice nevypadá kdoví jak vyumělkovaně, zato přístroje má moderní. Návštěvu u paní doktorky hodnotím velmi kladně, dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným přístupem doktora. Výhodou je, že hned vedle je i optika, kde mi ochotně poradili s výběrem obrub i skel.

U paní doktorky jsem byla před pár lety a byla jsem velmi spokojena, je opravdu pečlivá. Objednala jsem se na dnešní den na 8.30, jela jsem přes půl Prahy po své noční službě. Přesto, že mají na dveřích, že je ordinace od 8 hod, otevřeli pět minut před půl devátou. Budiž. Čekala jsem pak v čekárně téměř 20 minut, nic se nedělo, byl slyšet hlasitý hovor, ale na zaklepání nikdo nereagoval. Nevím jak drahý čas je paní doktorky, ale já ho tedy nazbyt nemám. Podotýkám, že jsem tam celou dobu byla pouze já, nikdo jiný do mého odchodu nepřišel! Velmi mě to zklamalo a i když je paní doktorka pečlivá, víckrát k ní nepůjdu. Nemohu věřit lékaři, který si neváží pacientů. Pracuji jako sestra v nemocnici, ale já si svých pacientů vážím.

Paní doktorka je veľmi milá, všetko vám rada vysvetlí. Hlavne vysvetľuje tak, že aj laik tomu rozumie. Čo sa týka vyšetrenie musím povedať, že detailnejšie vyšetrenie som nezažila! Za mňa teda veľké áno a rada prídem aj na daľšie vyšetrenie!

K paní doktorce dojíždím 4x do roka už 10 let.Dojíždím 25 km z okresního města,což už samo o sobě něco vypovídá. U paní doktorky nejvíc hodnotím nejen její odbornost ,ale i lidský přístup. Potom se stává, že někdo potřebuje něco vysvětlit a nastane skluz v objednání. Pokud někdo upředňostňuje vyšetření jak na běžícím pásu a zajímá ho jak má paní doktorka srovnaný stůl, tak ať jde jinam. Takových RYCHLYCH doktorů najde dost.

MUDr. Rozprávková je výborná oční specialistka, má i moderní přístroje.
Mrzí mě, že se vůbec najdou lidi, co dokáží někoho negativně hodnotit z důvodu zastaralého vybavení čekárny (což vypovídá více o nich, než o lékařce). Já jí děkuji!

Celý život se pokud možno vyhýbám lékařům všeho druhu. Po dnešní návštěvě u paní doktorky Rozprávkové jsem zjistil, že kdyby byli všichni takoví jako ona, stal bych se možná stálým návštěvníkem ordinací (snad pouze s výjimkou těch zubních)...

S paní doktorkou jsem spokojená. Vše vysvětlí, je ochotná.
V ordinaci má ale na stole dost nepořádek a nepůsobí ani čekárna ani ordinace dobrým dojmem.
Pokud se chci objednat, trvá to dost dlouho než mi zvedne telefon (když vůbec) a pak v čekárně čekáme a čekáme a ... Chtělo by to sestru !!!

Jsem velmi spokojen, chodím k paní doktorce již mnoho let. -JM-

• glaukom
  • šedý zákal