Adresa

Ordinace specialisty - oční
Hostinského 1533, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - oční

Přístup paní Doktorky byl famozni...Rozpravkovy (snad se neurazi ale je to tak)! Opravdu se k našemu 6.měsíčnímu miminku chovala pohádkově..přišli jsme do ordinace s podezrenim ječneho zrna a pani doktorka nás odbornou argumentaci uklidnila, ze se o nic takového nejedná. Také hned udělala našemu miminku testy očních reflexu, hravou formou se mu dukladne venovala. Úžasný přístup. Lidskost a odborbost v jednom. Za naší rodinu ji patří jedno velké děkujem!

H
Ověřený profil

MUDr. Rozprávková byla velice ochotná a příjemná, veškerá vyšetření mi vysvětlila a probrala se mnou výsledky. Vyšetřovala pečlivě, v ordinaci má k dispozici moderní přístroje. Byla jsem velice spokojena.

Ověřený profil

K doktorce Rozprávkové jsem se objednala na doporučení přítele. Nejdříve mě sice odrazovala delší objednací doba, ale vydržela jsem a vyplatilo se! Přístup paní doktorky je velice profesionální, přátelský a empatický. Vše mi trpělivě vysvětlila, pečlivě vyšetřila a poradila, jak pečovat o zrak. Čekárna sice nevypadá kdoví jak vyumělkovaně, zato přístroje má moderní. Návštěvu u paní doktorky hodnotím velmi kladně, dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným přístupem doktora. Výhodou je, že hned vedle je i optika, kde mi ochotně poradili s výběrem obrub i skel.


Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla před pár lety a byla jsem velmi spokojena, je opravdu pečlivá. Objednala jsem se na dnešní den na 8.30, jela jsem přes půl Prahy po své noční službě. Přesto, že mají na dveřích, že je ordinace od 8 hod, otevřeli pět minut před půl devátou. Budiž. Čekala jsem pak v čekárně téměř 20 minut, nic se nedělo, byl slyšet hlasitý hovor, ale na zaklepání nikdo nereagoval. Nevím jak drahý čas je paní doktorky, ale já ho tedy nazbyt nemám. Podotýkám, že jsem tam celou dobu byla pouze já, nikdo jiný do mého odchodu nepřišel! Velmi mě to zklamalo a i když je paní doktorka pečlivá, víckrát k ní nepůjdu. Nemohu věřit lékaři, který si neváží pacientů. Pracuji jako sestra v nemocnici, ale já si svých pacientů vážím.


D
Ověřený profil

Paní doktorka je veľmi milá, všetko vám rada vysvetlí. Hlavne vysvetľuje tak, že aj laik tomu rozumie. Čo sa týka vyšetrenie musím povedať, že detailnejšie vyšetrenie som nezažila! Za mňa teda veľké áno a rada prídem aj na daľšie vyšetrenie!


Ověřený profil

K paní doktorce dojíždím 4x do roka už 10 let.Dojíždím 25 km z okresního města,což už samo o sobě něco vypovídá. U paní doktorky nejvíc hodnotím nejen její odbornost ,ale i lidský přístup. Potom se stává, že někdo potřebuje něco vysvětlit a nastane skluz v objednání. Pokud někdo upředňostňuje vyšetření jak na běžícím pásu a zajímá ho jak má paní doktorka srovnaný stůl, tak ať jde jinam. Takových RYCHLYCH doktorů najde dost.


J
Ověřený profil

MUDr. Rozprávková je výborná oční specialistka, má i moderní přístroje.
Mrzí mě, že se vůbec najdou lidi, co dokáží někoho negativně hodnotit z důvodu zastaralého vybavení čekárny (což vypovídá více o nich, než o lékařce). Já jí děkuji!


K
Ověřený profil

Celý život se pokud možno vyhýbám lékařům všeho druhu. Po dnešní návštěvě u paní doktorky Rozprávkové jsem zjistil, že kdyby byli všichni takoví jako ona, stal bych se možná stálým návštěvníkem ordinací (snad pouze s výjimkou těch zubních)...


R
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojená. Vše vysvětlí, je ochotná.
V ordinaci má ale na stole dost nepořádek a nepůsobí ani čekárna ani ordinace dobrým dojmem.
Pokud se chci objednat, trvá to dost dlouho než mi zvedne telefon (když vůbec) a pak v čekárně čekáme a čekáme a ... Chtělo by to sestru !!!


V
Ověřený profil

Jsem velmi spokojen, chodím k paní doktorce již mnoho let. -JM-


Došlo k chybě, zkuste to znovu