Anna Kuxová, zubař Brno

Zubař Více

Purkyňova 93, Brno
Privátní stomatolog

Umístění: Privátní stomatolog

K paní zubařce jsem chodil už jako dítě. Dnes je mi 22 let. Před necelými třemi měsíci jsem přestoupil. Bohužel jsem toto rozhodnutí měl udělat mnohem dříve, doporučuji co možná nejdřív.
Od paní zubařky jsem měl 3 zaplombované stoličky, z toho jedna měla i čištěné kanálky. Poslední 4 nebo pět let jsem každý půl rok na preventivních prohlídkách měl zuby krásné a zdravé.
Před třemi měsíci mě rozbolel právě onen zaplombovaný a vyčištěný zub. Paní doktorka nic na zubu neviděla, nic nenašla na RTG, dokonce ani když odvrtala kus plomby, žádný problém nenašla. Její závěr - namožený parodont nebo skrytě naprasklý zub. Měl jsem přijít za 3 týdny na kontrolu, až se to více "vyvine" a ona bude vědět co a jak. Pochopil jsem, že je čas na změnu zubaře.
Nový zubař: 6x kaz - pod každou plombou a další 3 nové. Problémový zub (na kterém p. zubařka nic neviděla), byl zcela podminovaný masivním kazem (který podle nového zubaře byl "vidět ze 2 metrů" i když si ho paní zubařka Kuxová ani po odvrtání plobny a RTG nevšimla!!!), kanálky špatně vyčištěné. Dřív něž se zub dočkal ošetření, vznikl pod zubem zánět a vzhledem k oslabení masivním zubním kazem, zub praskl a musel ven. Takže ve 22 letech mám vytrhnutou stoličku (6) a budu muset investovat do implantátu, který stojí skoro 30 tisíc.
Závěr? Lepší nechodit nikam, u paní doktorky Kuxové získáte pouze falešný pocit bezpečí, ale od paní doktorky se opravdový stav vašich zubů nedozvíte.

Umístění: Privátní stomatolog

V posledních dvou měsících mi paní doktorka nastavovala špičku u ulomené jedničky. Poprvé to spojila s dvojkou (kterou jsem mel také kdysi odlomenu), následkem bylo, že se mi po třech týdnech od zákroku odlomily obě "špičky". Při reklamaci mi bylo sděleno, že mám agresivní sliny, ale reklamace jedničky mi byla uznána a opravena 20.12.2018, kdy jsem žádal opravu obou zubů. Bylo mi však sděleno, že to lampa nezvládne, a že by shořela žárovka a ta něco stojí a paní doktorka by si nevydělala . Opravený zub však opět upadl 23.12.2018. Pro srovnaní - oba zuby mi dělal před pěti lety jiný zubař a naráz a vše vydrželo.

Umístění: Privátní stomatolog Zákroky, pravidelné prohlídky

K paní doktorce jsem chodil od roku 2013 a vybral jsem si ji, dle doporučení známého. Paní doktorka mi ošetřila můj první problém, který jsem byl nejdřív řešit na pohotovosti (změnil jsem bydliště, jinak jsem pravidelně chodil k zubařce). Od té doby, až do konce první poloviny tohto roku jsem byl spokojen. Na prohlídkách se 2x našel menší kaz a jinak jsem navštěvoval paní doktorku výhradně jen, protože mi vypadla plomba. Trochu se mi nezdálo jak málo vrtá, zabrušuje a má každou plombu na první dobrou, ale říkal jsem si, že to je zkušenostma.
Zlom nastal s příchodem potíží. Paní doktorka mi vrtala zub 3x pokaždé hloubš a řeknu vám, že bych přijal alespoň u posledního umrtvení. Diagnóza byla: pórovitá sklovina + horka (léto) = jasný problém => vtrtat, vrtat, vrtat... rozhodl jsem se jít na pohotovost a změnit lékaře.
Pohotovost: bezbolestné ošetření dvou akutních problémů (druhý se vyskytl někde mezi časem) a jasná diagnóza zánět nervu
...připomínám, že paní doktorka mi NIC z vlastní iniciativy v té době neléčila...
Nový doktor (dva doktoři: trvalo chvíli než jsem uvěřil): 4x běžný kaz, 14 kazů pod plombami, všechny 8čky na extrakci, 2x kaz do hloubky nervu, 3x váček po kořen a moře zubního kamene.
Telefonoval jsem s kamarádem co mi paní doktorku doporučil a říkal, že taky má špatnou zkušenost a hledá jinde. Dnes po návštěvě zubní hygieny znám své chyby, ale když použiji metaforu, tak všichni spoléháme na to, že nás náš automechanik nenechá jezdit na prázdných pneumatikách. Posuďte sami.

Po peti jinych zkusenostech s mladymi, dynamickymi, asertivnimi a tez predrazenymi "dentalnimi hygienisty" jsem za pani Kuxovou opravdu rada. Zachranuje, povzbudi, nema potrebu si na pacientovi lecit ego, deti se ji neboji. Nikdy jsem od ni neslysela zadne ironicke komentare. Ano, vybaveni ordinace u vysokoskolskych koleji neni prilis moderni, vsak ani pacienti, co v okoli ziji, netvori prilis solventni segment trhu -- na druhou stranu jsem vdecna za lidsky a citlivy pristup pani doktorky i pani sestry... prijaly me v krizi, aniz by me znaly a s chladnym a agresivnim pristupem nemocnice a privatnich klinik to nelze srovnat. Prvni zubarka, ze ktere NEMAM STRACH. Doporucuji.

Paní doktorka, hoci príjemná, neustále si stažovala, že nemá čas a zarába málo.
Odvedená práca spíš škodí než pomáha. Prišiel som k nej s bolestom zubu, na čo povedala že je v poriadku. Po vyšetrení moja nová zubárka našla 4 kazy 3 pod plombami, z ktorých 2 plomby spravila ona. Pod bolavým zubom, kvôli ktorému som od nej odišiel, bol hlboký kaz. Pravdepodobne bude u toho treba odstrániť nerv. Vybavenie má pani zubárka veľmi zastarané.
Najdete inú zubárku! Sem nikdy viac...

U paní doktorky jsem byla registrovaná asi 7 let. Dokud mi při každé preventivní prohlídce hlásila, jak mám krásné a zdravé zuby, byla jsem s její péčí spokojená. Když se objevil problém v podobě kývajícího se zubu, spokojenost zmizela. Na dentální hygieně jsem se totiž dozvěděla, že stav mých zubů je důsledkem několikaletého přehlížení paradentózy. Teď mám novou zubařku, chodím na dentální hygienu i k specialistovi na paradentologii. Jestli mi ale zachrání zuby, není jisté a bude to pravděpodobně dost nákladné.
Paní doktorku Kuxovou rozhodně nedoporučuji!!! Nespoléhejte na to, že vám při preventivní prohlídce sdělí skutečný stav vašich zubů a že vás bude informovat o případných problémech v jejich počátku, když je ještě snadné je řešit.

K paní doktorce Kuxové chodím přes 20 let a vždy byla milá a vstřícná i když nejsem zrovna spolehlivý pacient. Neumím posoudit její odbornost na rozdíl od ostatních "zubařů" kteří zde paní doktorku hodnotí, ale já jsem jako pacient neměl nikdy žádný problém. Důkazem toho je, že jsem k ní přihlásil i malou dceru, která se jí nebojí a chodí k ní ráda.

Paní doktorka je velmi příjemná, chodil jsem k ní téměř 20 let ... občas opravila nebo našla nový kaz, ale většinou jsem měl dle jejího názoru zuby krásné a za 5 minut jsem byl venku z ordinace. Vždy jsem chodil pravidelně po půl roce na prohlídku a výsledek? Tato paní doktorka neumí ani takovou základní věc jako najít kaz, léčit a vyplnit mrtvý zub. Mé skóre - nalezeno deset sekundárních kazů nebo kazů v mezizubních prostorách pouhé 4 měsíce po poslední prohlídce. Impulsem ke změně byla manželka, které dva paní doktorkou zpackané zuby způsobovaly opakované záněty a ona doporučovala jen bylinky. Dnes po opakovaném přeléčení a vyplnění problémy ustoupily, ale bohužel další pět let neřešené problémy s paradentózou mají u manželky trvalé následky. Pokud máte možnost, tak rychle pryč, než bude pozdě....

Doporučiji paní doktorku. Je výborná a vstřícná, mám s ní velmi dobré zkušenosti.

Paní doktorka není špatná, jen někdy mám pocit, že kazy přehlíží, dokud nejsou větší. Pokaždé (3roky) mi říkala, že mám krásné zuby, ale vzhledem k rodině jsem se zaregistrovala k jinému zubaři, kde je moje rodina a ten mi našel hned 3 kazy....ale zase mi párkrát zoubek pěkně zaléčila, tudíž nemohu dát záporné hodnocení.Jen je dost mluvná:-)