Alice Poláčková, zubař Brno

MUDr. Alice Poláčková

Zubař Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Orlí 7, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem moc spokojen, chodím k ní několik let, vždy jsem byl spokojený, naposledy mi udělala krásné fazety na přední zuby, aby nebyly vidět moje škaredé původní. Nemám žádných námitek.


P
Ověřeny pacient

Diky několikaleté "léčbě" paní doktorky jsem přišla o zub i s kořeny. Vše stálo několik tisíc korun, moje současná zubařka byla zděšena nekvalitou a prapodivnými postupy paní doktorky Poláčkové, která se sice velice zajímá o estetickou stránku práce, což je ale na úkor funkčnosti a trvalosti. Je mi velice líto ztraceného zubu i promarněného času, protože i když jsem byla objednána, čekala jsem vždy 2 hodiny než mě vzala. Vybrala jsem si ji na základě kladných referencí na těchto stránkách.


E
Ověřeny pacient

MUDr. Poláčková je velmi dobrá zubní lékařka, vždy je dobře vysvětleno, dobré vybavení ordinace, žádný problém s komunikací, ošetření bez bolestí a následných problémů. Čekací doba je delší, ale to odpovídá kvalitě péče.


M
Ověřeny pacient

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce za výbornou péči, vždy příjemný přístup a precizní ošetření.


P
Ověřeny pacient

Jsem ráda, že chodím k této paní doktorce a chtěla bych jí touto cestou poděkovat, líbí se mi její výsledek ošetření, komunikace s pacientem a celkově příjemnou atmosféru.


D
Ověřeny pacient

Musím se také připojit. Paní doktorka je milá, citlivá, šikovná a velice profesionální.Vždy jsem byl spokojen s jejím ošetřením. Paní doktorka pracuje nadstandartním způsobem, což si někdy vyžádá více času a proto i delší čekací lhůty, ale to je právě v pořádku. Ostatní "zubaři" pracují (šup tam, šup sem) a pak se člověk nestačí divit jakou kvalitou jsou zákroky provedeny! Už mi několikrát zachránila zuby a je s ní vždy domluva. I zdravotní sestra je přijemná a vstřicná. Moc doporučuji.


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena, plně mi zrekonstruovala chrup, včetně protetických prací, vždycky vyšla vstříc a nikdy nebyl žádný problém. Je velice šikovná a milá.


R
Ověřeny pacient

Velmi šikovná a milá paní doktorka.Vždy jsem byl spokojen jejím ošetřením.I zdravotní sestra je také velmi přijemná a vstřicná. Moc doporučuji.


P
Ověřeny pacient

S tím učitě nesouhlasím. Paní doktorka dělala mně i mým známým panoramatické snímky zubů. A přehlédnutí 10 kazů?! Nechtěl si váš nový lékař náhodou vydělat? :-) Nebo neumí vyhodnocovat RTG ... i to se může stát ...:-)


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, byla milá, nikdy jsem se k ní do ordinace nebála. Poučila mě o zubní hygieně. Chodila jsem k ní nějakých 8 let. Až poslední dobou jsem měla pocit, že mám po každém ošetření od ní odřené dásně a hodně mě udivovalo, že mi při preventivních prohlídkách snad nikdy nenašla žádný kaz, přitom jsem k ní čas od času musela já přijít, že mě nějaký zub bolí a ona tam pak našla hluboký kaz. Dnes jsem byla na konzultaci u jiného zubaře, ten mi udělal nejdřív panoramatický rengten zubů a ukázal mi na něm víc než deset kazů hlavně mezizubních. Řekl mi také, že mám ve špatném stavu dásně, že mám na zubech pod dásněmi zubní kámen. Paní doktorka Poláčková moje dásně chválila. Nikdy za těch osm let mi nenechala udělat celkový rentgen zubů. Vždy rentgenovala jen zuby, na které jsem si stěžovala. K paní doktorce chodili i dva mí známí, po panoramatickém rentgenu u jiného lékaře zjistili totéž. Paní doktorka jim taky nechala v puse spoustu neošetřených kazů. Vřele bych všem jejím pacientům doporučovala, aby si nechali takový rentgenový snímek udělat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti