Praktická zubní lékařka
Mlýnská 48, Brno

Tak i já musím potvrdit kvalitu paní zubařky Vondrákové, jsem její zákazník už dlouho, asi 20 let. Dala mi dopořádku kazy,udělala perfektní můstek a její radost
z mých pěkných zubů když mne po vyleštění vyzvala ať se zazubím
mne nadchla a vím že svou práci dělá ráda a s citem. Jenom mne mrzí že mne neinformovala o nebezpečné plombě co je hrazena pojišťovnou - s přídavky rtuti - ale nakonec jsem to objevil na netu a tak už mám dva zuby převrtány na bílou plombu a budu usilovat i o ostatní bílé plomby ale něco to stojí. A kromě toho, je to pěkná ženská ve svém věku a sympaťačka.

Vynikající profík, umí, zná, plně jí důvěřuji, že mi dobře poradí, neradí mi vždy levné řešení nebo drahé, ale pro mne to nejlepší, případně mi dá s dostatkem informací vybrat. Vážím si jí, má lidský přístup (i když se mnou někdy mluví přes roušku a díky jejím rukám v puse jí nemůžu odpovídat :-)) ale to je asi úděl zubařů. Doporučila jsem ji lidem, na kterých mi nejvíc záleží a i můj táta, který má panickou hrůzu ze zubařů k ní chodí, chodí bez obav a dokonce sám a pravidelně a to i na preventivní kontroly, což předtím nikdy nedělal. Má na nás prostě dobrý vliv i když je někdy "nechutně" upřímná:-)

Paní doktorka je skvělá! Je moc pečlivá, zákroky od ní jsou bezbolestné! Od té doby, co jsem přišla k paní doktorce od dětské zubařky měla spoustu práce s tím, aby mi zuby dala do pořádku, ale nyní jsou zdravé! Paní doktorku můžu jen a jen doporučit, protože takových odborníků je jen velmi málo!!!

K pani doktorce uz chodim nekolik let a vzdy jsem s jeji peci byla velmi spokojena, je hodne pecliva a dokaze vzdy poradit, spravila mi to, co jini stomatologove zanedbali nebo vubec nepovazovali za nutne resit, takze jsem ji za mnoho vdecna.

Pani doktorka je velmi neprijemna, osetreni je od ni vemi bolestive. Vaham, ze od ni odejdu, ale nevim. Rika se o ni, ze se o zuby stara peclive a je odbornikem na spravnem miste, ale po kontrole ve fakultni nemocnici mi rekli, ze by me vymenili ctyri plomby a vytrhli osmicku. Tak stale vaham, jestli odejit, nebo zustat. Jestli jinde to bude lepsi, mene bolestive a budu tam chodit rada? Z pani doktorky, mam vzdy tyden pomale prujem, horsi jak pre maturitou nebo jinou zkouskou.

Po tom co jsem zažila u mnohých jiných zubařů, musím říct že tato paní doktorka je poklad. Možná nemá nejvřelejší přístup k pacientům, ale její péče o zuby je prfektní, rozhodně se snaží nic nezanedbat.

Zažil jsem již mnoho zubních lékařů a lékařek. Paní doktorka Vondráková je z nich odborně nejlepší. Hodnotil zubního lékaře podle toho, zda s Vámi projevuje soucit a aby Vás to nebolelo, nechá Vám zub špatně ošetřený, je dle mého názoru scestné.

Po peripetiích které jsem zažil u jiných zubařů, jsem rád, že jsem se nakonec dostal k MUDr. Vondrákové. Jsem naprosto spokojený a nemůžu dát jiné hodnocení než nejlepší.

K MUDr. Vondrákové chodím již mnoho let, a musím říci , že bych neměnil. Důvodem je zejména to, že její práce ,,drží" mnoho let, jsou provedeny velmi kvalitně a z hlediska estetiky jsou dokonalé. Nechápu lidi, kteří hodnotí lékaře podle nic neříkajících pochlebujících řečí a podlézavého chování k pacientům.Je to asi proto, že jejich práce za moc nestojí tak ať si pacient odnese aspoň něco.Takového jednání se u Dr. Vondrákové nedočkáte. U ní můžete zístkat jen velmi kvalitní ošetření a to za nízké ceny oproti jiným zubařům.

Provedené práce od této lékařky jsou vždy provedeny velmi odborně a profesionálně a ten, kdo ji navštěvuje pravidelně, nemá vážnější problémy.