Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné.Chodím k nim už 20 let a nedovedu si představit, že tam někdy bude sedět jiná dvojice.Jsou pečlivé,lidské se zájmem o pacienta.Doufám,že jim ten úsměv a zájem o pacienta vydrží dalších 20 let.

Y
Umístění: Poliklinika Palackého travlá péče

Je mi 64 let, ale za celý život jsem se nesetkala s lepší péčí, a to jak ze strany paní primářky, tak ze strany sestřičky. Ochotné, milé, profesionální.

Paní primářka i sestřička jsou velmi milé, ochotné a empatické. Při návštěvě ordinace dávají upřímně najevo zájem o pacienta a udělají si na něho čas, což je vzácné. Obě moc děkuji. Petra

Paní primářka i sestřička jsou obě úžasné,vstřícné a empatické osobnosti.Málokdy jsem se v ordinaci setkala s takovým přístupem!

Jsem velmi rád, že jsem se dostal právě k paní primářce. Protože se potýkám především s psychickými problémy, velmi mi pomohla vstřícným přístupem, pečlivostí a dobrou náladou. Kéž by bylo takových lékařů více!

Dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření a musím potrvdit pochvalná slova všech zdejších přispěvatelů. Profesionální, odborný a přátelský přístup je jednou z předností vyšetření na tomto oddělení.

velmi jsem byl spokojen

je vynikající lékařka

vstřícná,profesionalní,usměvava,se setřičkou sehraná dvojice.děkujeme zemanovi

paní primářka MUDr. Alena Stuchlá je vynikající interní lékařka,je ochotná, příjemná. Její odbornost je na vysoké úrovni.