Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Y
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého travlá péče

Je mi 64 let, ale za celý život jsem se nesetkala s lepší péčí, a to jak ze strany paní primářky, tak ze strany sestřičky. Ochotné, milé, profesionální.


Ověřeny pacient

Paní primářka i sestřička jsou velmi milé, ochotné a empatické. Při návštěvě ordinace dávají upřímně najevo zájem o pacienta a udělají si na něho čas, což je vzácné. Obě moc děkuji. Petra


J
Ověřeny pacient

Paní primářka i sestřička jsou obě úžasné,vstřícné a empatické osobnosti.Málokdy jsem se v ordinaci setkala s takovým přístupem!


Ověřeny pacient

Jsem velmi rád, že jsem se dostal právě k paní primářce. Protože se potýkám především s psychickými problémy, velmi mi pomohla vstřícným přístupem, pečlivostí a dobrou náladou. Kéž by bylo takových lékařů více!


Ověřeny pacient

Dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření a musím potrvdit pochvalná slova všech zdejších přispěvatelů. Profesionální, odborný a přátelský přístup je jednou z předností vyšetření na tomto oddělení.


velmi jsem byl spokojen


P

je vynikající lékařka


Z

vstřícná,profesionalní,usměvava,se setřičkou sehraná dvojice.děkujeme zemanovi


Z

paní primářka MUDr. Alena Stuchlá je vynikající interní lékařka,je ochotná, příjemná. Její odbornost je na vysoké úrovni.


G

I já budu stručná protože není třeba mnoha slov.Paní doktorko,jste nepovýšená,nasloucháte,usměvavá,pragmatická,vstřícná a proto máte plno.Se setřičkou jste sehraná dvojice,nebot´má podobné vlastnosti. Doopravdy jsem za vaší péči vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti