Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

T
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Pečlivá péče - v případě nejasností se snaží nechat vyšetřit, co je možné. Zbytečně neplaší rodiče, ale svědomitě se snaží problémy dořešit. Velmi dobrá komunikace jak s dětmi, tak s rodiči.


J
Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučiji. Navštěvuji ji s miminkem 9 měsíců, krom měření a vážení které ji asi baví nám nikdy nepomohla. Bohužel jsme ji několikrát navštívili o pakovanými horečkami a nikdy nezjistila příčinu- jak taky když se jen podívá špachtlí do krku a řekne že nic nevidí. Nyní má miminko již měsíc průjem, paní dr. udělala jednou rozbor, nic nezjistila a dál situaci neřeší. hledáme jiného lékaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice prijemna, k detem ma laskavy a citlivy pristup. Dochazim k ni s mym malym synem, sleduje komplexne jeho vyvoj, dokaze poradit. Kdyz byl syn nemocny a nemoc byla vlekla, bylo mozne s ni jakykoli problem konzultovat po telefonu a jeji rady byly velice cenne. Vzhledem k synove anamneze jsme nestihli doporucene ockovani do urciteho veku, tedy s prispevkem pojistovny, ale pani doktorka pojistovne predlozila duvody pozdejsiho ockovani a my jsme diky ni nemuseli ockovani hradit v plne vysi. Velice si techto kroku vazim, rozhodne to neni samozrejme chovani lekaru. Sestricka je take prijemna a ochotna poradit.


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní se synem a vždy ochotně poradí, pomůže a vysvětlí proč a jak se má co dělat. Je milá a vstřícná, s dětmi to umí. Sestřička je také velice ochotná.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám 25 let, vždy byla důkladná, nikdy nás neodmítla, vždy poradí a pomůže. Docházela jsem k ní já osobně, dnes i mé tři děti. Kéž by byli takoví všichni lékaři.


Ověřeny pacient

Chodíme k ní už dvanáct let, má v péči všechny tři moje děti. Velmi pečlivá, milá, rozumí dětem. Nikdy jsme neměli zásadnější problém, i když jsem se např. nerozhodla pro odstranění nosní mandle. Dokáže respektovat rozhodnutí rodiče a být korektní, i když s vámi nesouhlasí. Nedealuje. Vážím si jí pro to stejně jako pro její odbornou erudici.


Moc dobrá paní doktorka,doporučuji


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je velmi zkušený praktik, vždy ochotná poradit a vyjít vstříc. Za 15 let, co k ní se svými dětmi chodím mám jen dobré zkušenosti.


Velmi dobrá lékařka, vstřícná, zkušená, komunikativní.M.


Chodím k ní s dcerou a jsem absolutně spokojená. Paní doktorka je sice rázná, ale rozhodně není nepříjemná. K dětem se chová velmi hezky. Pokud mám problém nebo dotaz ráda poradí, vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti