Paní doktorka je velmi milá a starostlivá, nic nenechává náhodě, je velice profesionálnía přitom nezapomíná i na pocitovou stránku. Vždy se u ní cítím příjemně, optá se i jak se má člověk jinak než jen zdravotně, což je příjemné :) Doporučuji ji všem známým a kamarádkám.

Paní doktorku navštěvuji již 8 let a jsem velice spokojena, nyní mám 3 letou dceru a musím říct, že celé těhotenství přes malé komplikace proběhlo v pořádku především díky paní doktorce, je vždy profesionální, ochotná a na prvním místě je pro ni pacientka. Mohu jen a jen doporučit.

Nedávno jsem změnila kvůli přestěhování lékaře...Nemohu si stěžovat, spíš naopak!!!Je velmi milá, vychází i časově vstříc. Má velmi jemné zacházení oproti gynekologovi, kterého jsem měla před tím ("psí čumák"). K tomu jsem se bála chodit. Dokonce mi nikdy neřekl, že mám zvýšenou citlivost na sprchové gely a vložky, které potom horšily mé obtíže. Od té doby, co se začalo platit za výdej receptu na antikoncepci mi vyhovuje i systém, který v ordinaci je (zasvěcené dámy jistě ví). Jako novou pacientku bez karty mne paní doktorka přijala výborně. Všechna vyšetření jsem prošla velmi rychle a BEZBOLESTNĚ!!!To je pro mě velmi důležité...I když jsem obézní, nepozoruji, že by ženy "škatulkovala".Jsem nad míru spokojena a budu dále doporučovat všem kamarádkách, které uvažují o změně lékaře...

Dobrý den.
K paní doktorce chodím už 15let,mám tři děti a poslední těhotenství bylo rizikové,ale díky paní doktorce a její péči vše dopadlo dobře. Paní doktorka je milá,příjemná,vstřícná,ochotná,ale hlavně pečlivá. Její péče je na jedničku a její lidský přístup je velmi milý. Je prostě profesionál v každém směru. Nikdy jsem neměla pocit,že bych ji něčím obtěžovala,naopak vždy mi vše ochotně vysvětlila a poradila. K paní doktorce chodím pravidelně a ráda a přeji ji jen to nej. Hezký den všem přeje Marcela Kaňková! :-)

Výborná lékařka.

Docházím k paní doktorce Prokšové již více než deset let a za tu dobu musím říci, že jsem se vždy setkala s naprostou profesionalitou a mimořádným lidským přístupem k mým problémům. Velice si za to paní doktorky vážím.

X

Je milá, příjemná, vše docela dobře vysvětlí. Sestřička je také ochotná, snaží se vyhovět.

Výborná lékařka s rozhledem. Empatická, přátelská, věcná, dobrý diagnostik. Nementoruje, k pacientovi hovoří jako k rozumné bytosti. Okamžitě si vybavuje okolnosti posledního kontaktu. Pokud posílá k dalším specialistům, dá veškeré údaje počínaje telefonem, konče podrobným vysvětlením cesty - to není, bohužel, u jiných lékařů běžné. Po každé návštěvě lze odejít s jistotou, že nic nebude zanedbáno, naopak je vše zkontrolováno, vyšetřeno a ošetřeno.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Opravdu, velice ochotná a rozumná.

Velmi ochotná lékařka s širokým rozhledem, myslím si, že komerce je nyní všude a je to pochopitelné. Někdy je opravdu dobré se podívat po internetu a zjistit si, zda-li ten produkt je vhodný i pro mě a pak se zeptat.
K paní doktorce Prokšové nemám žádné výhrady a přeji ji jen to nej.