Alena Ondráčková, zubař Brno

MUDr. Alena Ondráčková

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

bratří Čapků 14, Brno
Zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Paní doktorka Ondráčková a setřička Veškrnová tvoří perfektní tým, který je potřeba po zásluze ocenit. Nedávno jsem absolvoval stomatologický zákrok, jehož složitost si vyžádala několik návštěv. Klobouk dolů před trpělivostí a precizností paní doktorky. I přes skutečnost, že jsem jim blokoval velký časový úsek, který mohl být věnován jiným pacientům, paní doktorka pracovala na mém problému, dokud nebyla sama stoprocentně spokojená s odvedenou prací. Za to patří paní doktorce i sestřičce velký dík.


M
Ověřeny pacient

Chtěla bych paní doktorce a sestřičce opravdu moc poděkovat za práci, kterou před čtrnácti dny odvedly na zubech mé dvacetileté dcery. Dcera byla v péči paní doktorky už od dětství a měla díky pravidelným kontrolám a úžasné péči krásné zuby. Bohužel měla úraz na kole a zlomila si oba dva přední zuby-jedničky. Byla jsem strašně smutná, že už nebude mít tak krásné zuby jako dosud. To, co předvedla paní doktorka v obdivuhodné spolupráci se svou sestřičkou bylo zázračné. Zákrok trval skoro šest hodin. Obě byly velmi trpělivé, ochotné a milé i přes to, že musely být velmi unavené. Neudělaly si ani malou přestávku. Předvedly perfektní profesionální výkon a výsledek byl opravdový zázrak. Nepřeháním. Dcera měla stejně krásné zuby jako předtím. Chtěla bych jim ještě jednou poděkovat a vyjádřit obdiv. Ať se jim daří i nadále dělat dobrou práci nebo i zázraky.


Navstivili jsme ordinaci pani doktorky s akutnim pripadem a nase dovolena byla zachranena.
Odlomeny zub byl osetren a opraven s neocekavanou preciznosti. Po navratu do New Yorku muj lekar ohodnotil vyborne celou "pohotovostni praci" jako finalni ukon na kterem neni co upravovat. Dodnes zub je ve vinikajicim stavu, vcetne tvaru a zvolene barvy.
Navic nas Maximek, tehdy temer 1.5 roku mel svoji prijemnou, kouzelnou prvni prohlidku chrupu s ohodnocenim ktery dodnes plati. Dodnes si cisti sve zoubky s kartacky doporucene a zakoupene u te prilezitosti v ordinaci a sveho mladsiho 10 mesicniho bratricka Simonka jiz s uspechem naucil si cistin sve 4x4 zoubky.

Dekujeme s Dikuvzdanim pani doktorce a i sestricce za vse, v takove ochote a profesionalizmu.


V celku to tam bývalo dobré,ale posedni dobou je setra arogantní a ke vsemu tam vzali doktorku ktera nic neumi a kdyz jsem tam mel jit na prohlidku tak jsem radeji ani nesel co to je za jednani dlouholeteho pacienta poslat k nekomu uplne cizimu jdu jinam


Tímto bych chtěl poděkovat paní doktorce za její vstřícný přístup k pacientům, perfektní práci a krásné prostředí.


Paní doktorku navštěvuji 5 let. Ve své práci je velmi pečlivá a pokaždé si s trpělivostí vyslechne můj problém. Jedinou nevýhodou jsou opravdu dlouhé objednací lhůty, ale pokud je problém již akutní, vezme pacienta prakticky hned. Se sestrou tvoří sehraný tým, a tak jim jde práce pěkně od ruky.


Paní doktorka odvádí velice precizní a pečlivou práci. Je i velice sympatická :-)


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 12let. Dříve jsem měla ze zubaře strašný strach, teď už nevím co to strach ze zubaře je. Milá sestřička, hodná a příjemná paní doktorka, pěkná,čistá, moderní čekárna a ordinace, to všechno patří k nejlepší zubařce co jsem kdy poznala.Nikdy bych neměnila.


K paní doktorce chodím od svých 18let a nyní už mám 30let.Než jsem k ní šla po prvé,tak jsem měla šílenýho zubaře.Musela mi dávat dohromady celou pusu a zachraňovat,co se ještě dalo zachránit.Jsem s ní maximálně spokojená a nejenže chodím k ní já,ale přibrala si i moje 4děti,kterým se také u ní líbí.Můžu všem jen doporučit.


M

Chodím k p.doktorce Ondráčkové již 19 roků a díky ní a její sestřičce se
k zubaři těším. Nyní k ní chodí i dcera, zeť a 2 vnuci. Všichni jsme moc
spokojeni: ochota, příjemné vystupování, zařízení ordinace i čekárny
a výsledky práce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti