Zubní lékařka
bratří Čapků 14, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka Ondráčková a setřička Veškrnová tvoří perfektní tým, který je potřeba po zásluze ocenit. Nedávno jsem absolvoval stomatologický zákrok, jehož složitost si vyžádala několik návštěv. Klobouk dolů před trpělivostí a precizností paní doktorky. I přes skutečnost, že jsem jim blokoval velký časový úsek, který mohl být věnován jiným pacientům, paní doktorka pracovala na mém problému, dokud nebyla sama stoprocentně spokojená s odvedenou prací. Za to patří paní doktorce i sestřičce velký dík.

Chtěla bych paní doktorce a sestřičce opravdu moc poděkovat za práci, kterou před čtrnácti dny odvedly na zubech mé dvacetileté dcery. Dcera byla v péči paní doktorky už od dětství a měla díky pravidelným kontrolám a úžasné péči krásné zuby. Bohužel měla úraz na kole a zlomila si oba dva přední zuby-jedničky. Byla jsem strašně smutná, že už nebude mít tak krásné zuby jako dosud. To, co předvedla paní doktorka v obdivuhodné spolupráci se svou sestřičkou bylo zázračné. Zákrok trval skoro šest hodin. Obě byly velmi trpělivé, ochotné a milé i přes to, že musely být velmi unavené. Neudělaly si ani malou přestávku. Předvedly perfektní profesionální výkon a výsledek byl opravdový zázrak. Nepřeháním. Dcera měla stejně krásné zuby jako předtím. Chtěla bych jim ještě jednou poděkovat a vyjádřit obdiv. Ať se jim daří i nadále dělat dobrou práci nebo i zázraky.

Navstivili jsme ordinaci pani doktorky s akutnim pripadem a nase dovolena byla zachranena.
Odlomeny zub byl osetren a opraven s neocekavanou preciznosti. Po navratu do New Yorku muj lekar ohodnotil vyborne celou "pohotovostni praci" jako finalni ukon na kterem neni co upravovat. Dodnes zub je ve vinikajicim stavu, vcetne tvaru a zvolene barvy.
Navic nas Maximek, tehdy temer 1.5 roku mel svoji prijemnou, kouzelnou prvni prohlidku chrupu s ohodnocenim ktery dodnes plati. Dodnes si cisti sve zoubky s kartacky doporucene a zakoupene u te prilezitosti v ordinaci a sveho mladsiho 10 mesicniho bratricka Simonka jiz s uspechem naucil si cistin sve 4x4 zoubky.

Dekujeme s Dikuvzdanim pani doktorce a i sestricce za vse, v takove ochote a profesionalizmu.

V celku to tam bývalo dobré,ale posedni dobou je setra arogantní a ke vsemu tam vzali doktorku ktera nic neumi a kdyz jsem tam mel jit na prohlidku tak jsem radeji ani nesel co to je za jednani dlouholeteho pacienta poslat k nekomu uplne cizimu jdu jinam

Tímto bych chtěl poděkovat paní doktorce za její vstřícný přístup k pacientům, perfektní práci a krásné prostředí.

Paní doktorku navštěvuji 5 let. Ve své práci je velmi pečlivá a pokaždé si s trpělivostí vyslechne můj problém. Jedinou nevýhodou jsou opravdu dlouhé objednací lhůty, ale pokud je problém již akutní, vezme pacienta prakticky hned. Se sestrou tvoří sehraný tým, a tak jim jde práce pěkně od ruky.

Paní doktorka odvádí velice precizní a pečlivou práci. Je i velice sympatická :-)

K paní doktorce chodím již 12let. Dříve jsem měla ze zubaře strašný strach, teď už nevím co to strach ze zubaře je. Milá sestřička, hodná a příjemná paní doktorka, pěkná,čistá, moderní čekárna a ordinace, to všechno patří k nejlepší zubařce co jsem kdy poznala.Nikdy bych neměnila.

K paní doktorce chodím od svých 18let a nyní už mám 30let.Než jsem k ní šla po prvé,tak jsem měla šílenýho zubaře.Musela mi dávat dohromady celou pusu a zachraňovat,co se ještě dalo zachránit.Jsem s ní maximálně spokojená a nejenže chodím k ní já,ale přibrala si i moje 4děti,kterým se také u ní líbí.Můžu všem jen doporučit.

Chodím k p.doktorce Ondráčkové již 19 roků a díky ní a její sestřičce se
k zubaři těším. Nyní k ní chodí i dcera, zeť a 2 vnuci. Všichni jsme moc
spokojeni: ochota, příjemné vystupování, zařízení ordinace i čekárny
a výsledky práce.