Umístění: Poliklinika Modřany Podezření na zánět/výtok

K paní doktorce běžně nechodím, má gynekoložka však měla dovolenou. Paní doktorka a sestřička mě vzaly, přestože bych normálně měla jít za zástupem do nemocnice. Byly obě neskutečně příjemné, hodné, milé, ochotné. Paní doktorka byla pečlivá a jemná, poslala mě ještě na sono, přestože jsem nebyla zdejší, poprosila je, aby mě přesto vzali. Všechno mi ochotně vysvětlila - kdyby se nechystala do důchodu, doporučila bych ji všem!

Paní doktorka i sestřička jsou velice pečlivé a milé. Mám je obě moc ráda. Celé těhotenství se o mě paní doktorka velice dobře starala a dbala na to, abych i já, mamina po čtyřicítce nic nezanedbala a vše dobře dopadlo. Líbí se mi, že paní doktorka dovede odlehčit humorem někdy pro mě až chorobný úzkostný stav ze strachu z lékařů. Vždyť u většiny jiných lékařů si připadám, že jsem tam za trest.

K paní doktorce jsem chodila 10 let. Při nálezu tříkomorové cysty mi bylo oznámeno, že praskne sama a ať nehysterčím (prý cysta ovulační). Kontrolu po měsíci jsem si musela doslova vyhádat. I tak jsem s bolestmi skončila na pohotovosti, v rámci operace mi byl odebrán vaječník... takže absolutní zanedbání péče! Mimo to, nikdo nechápe proč mi jako nerodičce "doporučila" Mirenu a nakonec mi jí i zavedla.
Faktem je, že u nového pana doktora jen koukám, jak je vše vybavené, i jak se sestry chovají k pacientkám. Ten přístup se opravdu nedá srovnat...
Takže paní Brůnovou opravdu nedoporučuji, v Praze je dost gynekologů a mnohem, mnohem lepších!

Paní doktorka Brůnová je osobnost, proto se asi nemůže líbit každému. Mě za 25 let nikdy nezklamala, její přístup je osobní a i když si lékaře neidealizuji, nikdy jsem nepochybovala, že mi věnuje náležitou pozornost a péči. Její sestřička je odpovědná a zkušená a za tzv. rázným vystupováním je laskavá a milá. Vyhovuje mi, že odlehčuje napětí, se kterým tam ženy občas přijdou, klidem a humorem, který nic neubírá na profesionalitě - stejně jako paní doktorka. Nějaké ledabylosti jsem si opravdu nikdy nevšimla.

K paní doktorce Brůnové chodím už přes 15 let. Vždy mi dobře poradila a pomohla. Vděčím ji za to, že se mi v pořádku narodila zdravá dcera Anička. Paní doktorka měla vždy opravdu profesionální přístup. Mám ráda i sestřičku, je rázná, ale není to od věci. Jednoznačně moc ráda doporučuji.

Y

Paní doktorku znám z dřívější doby. Byla jsem několik let její pacientkou a s její léčbou jsem byla vždy velmi spokojená. I když k ní již řadu let nechodím, přesto se ji musím zastat.Přes její občas svérázné chování je to velmi chytrá a inteligentní lékařka. Docházela jsem k ní v době těhotenství a vždy mě správně poslala na vyšetření k jiným odborným lékařům, přesto, že se mě moc nechtělo. Nepřipustila vůbec diskusi a vždy mě správně nasměrovala. Vůbec mi nevadilo, že neměla v ordinaci UZ apod.A jest-li utřela stůl přede mnou, brala jsem to spíše jako plus. Je to lekařka na svém místě s hezkým vztahem k dětem. A na závěr její lékařské praxe ji přeji,aby měla problémových pacientek co nejméně a vždy vše zvládala s úsměvem na rtech.

Pani doktorku mi doporucila mama, chodi k ni pres 30 let a i ja mohu potrvrdit, ze je moc hodna a ma pochopeni pro kazdeho. Vzdy me poslala na potrebna vysetreni, kdyz mi nebylo dobre, sestricka me drzela za ruku.

Já jsem velice spokojená s paní doktorkou, před tři čtvrtě rokem jsem porodila zdravé miminko a je to z většiny zásluha paní doktorky nevím kde jste vzali že je pro ní špičková krč jako porodnice mě to rozmlouvala posílala mě do Neratovic přesto jsem si vybrala Krč protože jsem chtěla nejbližší nemocnici od bydliště nakonec jsem skončila v Podolí je to super nemocnice ale jste tam jeden z kusu věci co jede na běžícím páse rychle tam potřebujeme místo pro další. Některé arogantní ženy co jsem píšou negativa jsou asi proti paní doktorce psychicky zainteresované tak bych jejich názorům nevěnovala pozornost !!!!!!!!

CHodím k pani doktorce už 27 let,porodila jsem s ní dvě děti,nemohu si na ní stěžovat po žádné stránce.Dcera už k ní také chodí.Je to jen člověk,možná ji někdo zastihl ,né zrovna naladěnou,máme na to nárok všichni,ale mě se to nestalo.Je to profík.

S paní doktorkou mám moc dobré zkušennosti. Ona i sestřička jsou ráznější a ne každý pochopí jejich humor, ale já ano a mám je obě ráda...Vybavení je už trochu horší, třeba to, že nemají UTZ. Jinak jsem ale s vyšetřením spokojená, vždy má citlivý přístup. Celé těhotenství se o mě hezky starala, poslala mě na všechna důležitá vyšetření a nic nezanedbala. Čekání je děs, ale už jsem si zvykla. Pravda je, že vždy jsem si dopředu zjistila, jaké vyšretření bych v daném měsíci těhu měla mít, kdyby dr nahodou pozamomněla - je to přeji jen už staší dáma...ale celkově jsem moc spokojená a bude mi líto, až paní doktorka půjde do důchodu. Někdo tu psal, že neposílá na UTZ a mamografy apod. Já mám opačnou zkušennost, pravidelně mě posílá na vyšetření prsou, i mojí maminku na mamograf...