MEDIVA s.r.o.
Jeremiášova 2b/2722, Praha

Umístění: MEDIVA s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodim asi 11 let a vždy bylo vše v pořádku, přístup, léčba, nikdy nic nebylo zanedbano,i když jsem byla mimo Prahu a měla problém, radila po telefonu co dělat...Taky oceňuji, že v těhotenství jsem nemusela nikam jinam,třeba na genetické testy a pod...Také sestřičky jsou velmi hodné!!!

Umístění: MEDIVA s.r.o. Bolest

U paní doktorky sem byla díky bohu jenom jednou, a to proto že muj ošetřující lékař měl v době mí návštěvy dovolenou. Ze začátku se zdálo vše v pořádku a poté sem byla dost zaskočená když paní doktorka začala být moralistická vůči mýmu rozhodnutí že neberu antikoncepci, ale takovým způsobem že mi to bylo až nepřijemný. Slovami “kdyby jste viděla potrat máte mindrák do konce života” . Zajimalo by mě jak si paní mohla byt tak jistá že kdybych náhodou otěhotněla že podstoupim potrat, každopádně další moje názory ji potom absolutně nezajimaly, k této paní doktorce už bych nikdy nešla, moje zkušenost sní mi už bohatě stačila.

Umístění: ISCARE Klinické centrum novy gynekolog

Pani doktorka bila velmi arogantni, nepustila ke mne meho muze. Hodinu do mne civela a rekla, ze mam na pravem vajecniku miomy.
Sla jsem tedy za jinim odbornikem, kteri mi potvrdil graviditu 6 tydnu.
Pani doktorka se jenom spoliha na tehotenske testy svich pacientek (ktery mne dopadl negativne). Odporuceni pro nove pacientky: V ZADNEM PRIPADE! Sestricka je moc hodna to je velke positivum teto ambulance.

S paní doktorkou tez nemam dobre zkusenosti. Sla jsem k ni ve svych 21letech, protoze jsem mela problemy a nikde jinde nebrali...Jeste pred vstupem do ordinace ze me vytahli poplatek 500 Kc, ze je to povinne a jinak me neosetri (lekarka, ktera skladala Hipokratovu prisahu?? neosetri studentku s akutnim problemem s odkladem placeni na kontrolu???)Nelibilo se mi to, ale cekala jsem aspon nejakou adekvatni nadstandartni peci...Te jsem se nedockala. Uz pri vstupu jsem rikala, ze jsem zkusila nejdrive z lekarny volne prodejne zive laktobacily, pak pripravky na candidu a nic nepomohlo. vzala spejli z vatou a delala mi vyter asi 2 minuty a u toho se pochechtavala. bylo odpoledne a dalsi den mela ordinovat v jine casti Prahy. Sestricce rekla, aby si vzala tu spejli, s kterou ve mne stourala domu a rano, at to vezme do druhe ordinace.Sestra nechapave, proc domu a ona prisne, ze to rekla..Pani dokorka nevi absolutne nic o uchovavani materialu pred kultivaci a tim byl cely vzorek znehodnocen a reseni pred pacientem , aby si sestricka hodila do kabelky spejli s posevnim sekretem...bez komentare..Pani doktorka nema chovani a mela by si doplnit vzdelani : komunikace s pacientem....Toto cele bylo vysetreni za 500kc, neptala se ani jak dlouho mam problemy...nic ji nezajimalo a nijak jinak me nevysetrila..Na kontrole az 14dni mi rekla, ze jsem mlada a telo si s tim poradi, at si koupim laktobacily, vubec neresila, ze jsem je uz zkousela a nepomohly...Vic mi rekl google nez ona..Ona jen bagatelizovala, ze to je normalni a telo se s tim vyrovna...Zajimalo by me, jestli ji by toto bylo prijemne nebo zdali ty problemy ma a proto ji to prijde normalni a v poradku.....A tim pro ni lecba skoncila. A toto me stalo 500Kc a jako studentka jsem pak dost bojovala s financema a byla na suchych rohlikach, Pro ni jsou dulezitejsi penize, nez pacient. Nechapu, proc si pani doktorka nevybrala povolani, kde jde jen o penize a ne o zdravi a zivoty lidi. Vybrala si obor, kde se tocej penize, ale o pacienty ji vubec nejde...

K paní doktorce chodím přes 20let a byla jsem s ní vždy spokojená. Ale poslední dobou (myslím, že zhruba od chvíle, kdy se přestěhovala ordinace z Archeologické na Jeremiášovu) je trošku nepříjemná. Asi má hodně pacientek a nestíhá, nevím..... Nejdříve se zlobila, že jsem přišla o 10 min. později na vyšetření (stalo se mi poprvé za 20 let díky zpožděné dopravě).Pak se zlobila na dceru , která šla na vyšetření poprvé a měla tam být přes 8 hodinou (dle informace od sestřičky), ale paní doktorka tvrdila, že na ní čeká od půl osmé a proč tam vůbec chodí (bylo jí osmnáct a praktická lékařka doporučila návštěvu gynekologie). Pak se ptala proč jdu já na vyšetření (mám chodit 2x ročně a to dodržuji), že jí to pojišťovna neproplatí. Tak nevím. Jsem objednaná opět na příští týden (přišla mi sms, že se mám objednat), tak jsem zvědavá....... Snad to bude dobré.... jinak nevím..... Zdenka

S prvním těhotenstvím jsem začala chodit k dr. Turkové. Platí se tam 600 roční poplatek, sice vám nikdo pořádně nevysvětlí za co, ale zdá se, že v Praze už je to standard. Navíc jsem si zaplatila 3000 těhotenský balíček a byla jsem nadmíru spokojená, všechna vyšetření probíhala tam, nikam jsem nemusela lítat, na každé kontrole dr. udělala UZ, ukazovala kde co je, z každého UZ jsem dostala fotky na flashku. Při druhém těhotenství jsem usoudila, že nic extra nepotřebuju a na balíček jsem se vykašlala. Rozdíl v péči byl znát. UZ jen někdy, nikdy mi k tomu nic neřekla, fotku jsem si musela vyprosit aspoň jednu. Ale to se ještě dá pochopit. Těhotenství bylo relativně bezproblémové, do 12. týdne jsem měla na vaječníku cystu, která se pak dle dr. ztratila a dále už se neřešila. V 36. týdnu jsem tam šla s šílenou bolestí zad a břicha. Natočili mi monitor, dr. mě vyšetřila vnitřně a shledala, že je vše OK. Když jsem jí říkala, že mě to bolí vlevo a jestli by to nemohla být ta cysta, řekla, že vlevo nic není, a že cystu už by stejně přes dělohu neviděla. UZ nezapnula, přece nemám zaplacený balíček! Po dalších 2 dnech a nocích krutých bolestí mě manžel odvezl k Apolináři, kde mě konečně pořádně vyšetřili a našli, světe div se, cystu od pánve až pod žebra, přes půl břicha. Okamžitá hospitalizace, klidový režim aby to neprasklo a naplánovaný císařský řez plus následná operace a odstranění cysty i s vaječníkem, pokud to půjde dobře. Už 14 dní tu ležím a čekám, až bude mimčo donošené. Takže prosím dejte si na paní doktorku Turkovou pozor, a pokud chcete dostatečnou péči, zaplaťte vše co požaduje, jinak…

Já mám s touto lékařkou také ne dobré zkušenosti. Chová se arogantně, stěžuje si , že kvůli pacientkám se nemůže "ani vyčůrat", takže si ihned přiapadáte velmi provinile, že ji tak "obtěžujete" jako pacient.. Při prevenci zanedbává vyšetření, pouze pohmatem a UZ - a vše je hotové během 4 minut. Dotazy ohledně problémů s krvácením mimo cyklus bagatelizuje a krev na hormonální vyštření vzít odmítá, že je to drahé. Chodila jsem tam jen proto, že to mám blízko a brali.

S paní doktorkou jsem měla tu pochybnou čest se potkat v ISCARu a to na první návštěvě tohoto centra. Byla jsem vyklepaná, nešťastná a zranitelná - nějak jsem nedokázala vstřebat, že zrovna my máme problém s početím. Pro paní doktorku bylo prvořadé nás seznámit s ceníkem a vysvětlit nám, proč si prostě MUSÍME zaplatit to nejdražší... Její chování hodnotím jako velmi hrubé a neomalené. Vzhledem k tomu, že jsem si pečlivě připravila zprávy z předchozích vyšetření, tak mě spražila pohledem a oznámila mi, že jsem "snad nějaká učitelka" asi takovým tónem, jakým by mi oznámila, že jsem "fakt uplně blbá".... no a pak dál pokračovala v tom, že moje děti budou chudáci... protože TAKOVÁ matka...a vůbec chudák manžel...jak to má se mnou těžké a že je dobrý, že to se mnou vydrží... Připadala jsem si hrozně, doma jsem brečela a brečela a brečela... Skutečně informace, které jsem při své návštěvě obdržela nejsou přesně ty, které očekáváte při návštěvě centra asistované reprodukce... Kdybych získala dojem, že je paní doktorka vynikajicí odborník, tak její neomalenost a netaktnost překonám (nebo se o to alespoň pokusím). Nicméně ani tento dojem jsem nezískala.
Nemusím asi říkat, že to bylo naposledy, co jsem přišla s paní doktorkou do kontaktu. Dala jsem si hodně záležet, abych se jí vyhla.
Toto píšu s velkým odstupem - cca 4 let. Ráda bych věřila, že paní doktorka na svém přístupu zapracovala. Nicméně vzhledem k tomu, že i po tak dlouhé době to patří k tmým nejhorším zážitkům, cítím potřebu upozornit na toto možné další klientky.

Byla jsem objednána k dr.Ptackovi,bohužel měl dovolenou tak jsem skončila u teto doktorky. Hodnotím ji velmi negativne. Byla nepříjemná, a svou práci odflakla. Byla jsem na měření plodu ve 13.tydnu. Rozhodne k ni na toto nechodte. Nezmerila hlavičku,ani pupek,ani kosti, změřila pouze délku tela a pak odhadem říkala že to zhruba odpovídá....toto mi mohl říct kdokoliv jiny! Na konci mi řekla že napsala že měření bylo zhoršene proveditelné, což mi pry přidá v genetice body a vysledek tedy vyjde v pořádku...já přeci nepotrebuji aby to podvedla! Já potrebuji po pravde vědet jestli jsem v pořádku nebo ne!!!! Objednala jsem se znovu jinam. ROZHODNE NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já chodím k pani doktorce už 16 let a můžu říct, že většinou jsem naprosto spokojená a vše je v pořádku, jen teď jsem ve 32tt a zaplatila jsem si 3000 za tzv. optimální péči, ale mám pocit, že jsem vyhodila peníze z okna, 3D utrazvuk nebýt pana doktara Ptáčka by nebyl a jinak si neuvědomiji nic nadstandartního při péči o mě, nevíte někdo co by měla taková optimální péče zahrnovat o proti normální? Dokud jsem nebyla těhotná tak jsem byla naprosto spokojená, teď už to tak uplně neni, ale i tak nemůžu říct nic zase tak špatného proti pani doktorce.