Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
29 názorů

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka se nechovala vůbec tak, jak jsem po přečtení recenzí zde čekala. Mám jen dva menší mínusy neříká dopředu co vás bude čekat, takže člověk zjistí až v den operace, že druhý den bude muset ještě na převaz apod. a moc jí není rozumět, člověk se musí víckrát ptát, aby si byl jistý co říkala, to je ale dáno jejím vysokým věkem. Co se týče profesionality je ale velice znát její zkušenost, navíc nedělá zbytečné věci jen pro peníze jako spousta jiných doktorů. Když viděla, že se trochu bojím, velice mi s tím pomohla. Téměř nebere pacienty bez objednání, proto u ní člověk zbytečně nečeká.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice arogantní.....nemám víc k tomu co dodat, nikdy bych se k takové doktorce nešla léčit.......Jestli nemá náladu na lidi...tak ať je doma :-(


A
Ověřeny pacient

Tato doktorka je absolutně neochotná arogantní osoba, která je schopná se slovy že je tady na všechno sama vyrazit vás po hodině a půl čekání v ordinaci. Hypokratovu přísahu už pravděpodobně dávno zapoměla.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka během chvilky poznala správný problém (bohužel předchozí lékař nepoznal problém a léčil špatnými medikamenty) a během tří dnů jsem byla v pořádku a podruhé správně odhadla i sníženou funkci štítné žlázy a poslala na endokrinologii, kde se již léčím tři roky. Jsem velice spokojená a věřím jí.
Simona


K
Ověřeny pacient

Neochotná arogantní doktorka, které není skoro rozumět. Na pacienta se skoro nechce podívat a závěr žádný. Absolutně mi nepomohla. Po týdnu jsem navštívila jinou kožní , ta mi bez problémů udělala diagnozu a nasadila mastičku. K paní Rabanové už určitě nezavítám.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Rabanová je velmi svérázná, ale nesmírně schopná kožní lékařka. Jsem ráda, že jsem ji našla (doporučila mi ji kolegyně z práce), protože mě vyléčila z mých dlouhodobých obtíží. Kdykoliv navštívím ambulanci, cítím příjemnou vůni, je tam čisto a pořádek. Paní doktorku doporučuji všem, kteří potřebují odbornou péči.


5
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme byla objednaná i se svojí dvou roční dcerkou. Jediné pozitivum, které jsem shledala bylo, že jsme šli do ordinace na čas. Jinak vše ostatní bylo dost otřesné. Paní doktorka byla nepříjemná, nebylo jí rozumět, v ordinaci smrděl cigaretový kouř ...no a hlavně její přístup byl dost nevrlý. Nejprve ošetřila mě - hodně z dálky, mezi tím mi stihla vynadat za to, že již dopsala mou kartu a já se opovažuji jí sdělit, že mám ještě jeden problém (na to jsem upozorňovala již na začátku, ale to mi bylo zase vynadáno, že to říkám moc brzy..). Napsala mi léky a já se výslovně ptala, zda se můžou v těhotenství. Odpověď zněla: "proč by se jako nemohly". V lékárně jsem si tento fakt ověřila a jaké bylo mé rozčarování, když jsem zjistila, že v těhotenství se NEMOHOU. Toto beru skutečně jako velkou profesní chybu!
Při ošetření mé dcery si stále brblala, že na takové hysterické děti fakt nemá náladu. Dcera brečela, ale držela jsem jí a ošetřit se dala. Upozorňovala jsem na to, že dcerka byla již několikrát hospitalizovaná a že se doktorů prostě bojí. Kdyby na ní byla trochu vlídnější mohlo být vše rozhodně lepší. Již tam nepůjdeme...


K
Ověřeny pacient

Nevrlá a neochotná lékařka. Nechci to rozvádět ale lidi jejího typu by se měli nad sebou zamyslet a pacientů si více vážit. Její čekárna je prázdná...to mluví za vše.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotná, je starší a zkušenější a můj problém s vlasy velmi ochotná řešit nebojí se využít různých metod od propecie či jiných forem učinného finasteridu... Díky ní mám stále vlasy. (jiní lékeři kožní byl jsem u třech - naprosto neochotní tuto problematiku řešit zřejmě toho vědí mnohem méně než trápící se pacient, který shání informace o zminované problematice mnohem intenzivněji.) Čili děkuji paní doktorce.


Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná a arogantní "doktorka". Na mé začínající akné se sotva podívala, mávla rukou a řekla že tam skoro nic nemám a napsala mi jen jakousi prý antibiotickej roztok, který jsem si po sléze zakoupila v lekárně a doma ihned aplikovala. Nestačila jsem se druhý den divit jak se mi z toho pupínky ještě víc zapálili a rozjeli. NEDOPORUČUJI !! Sedí tam jen aby brala peníze - samozřejmě mě sestra nezapoměla hned po mém usednutí na židli skásnout o 30Kč ,přičemž v lékárně jsem nechala dalších 100kč a zcela zbytečně. Takže první a poslední návštěva. Ani se nedivim že má prázdnou čekárnu a asi jako jediná přijímá nové pacienty, nikdo ji tam totiž nezůstane dýl jak den.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti