Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

pan doktor Pastor je můj první a jediný gynekolog (pouze dvakrát se o mě postaral záskok), takže jsem v jeho neustálé péči již 12 let. není jiný lékař (až na toho praktického dětského), kterému bych byla takto věrná. doporučen mi byl mojí maminkou, která k němu chodí také. je to svéráz a má svůj typický smysl pro humor, ale mě to osobně nevadí, ba naopak. gynekologické prohlídky jsou hodně intimní a můžou být nepříjemné, proto dokážu ocenit, že je umí odlehčit. je to velký profík, má expertízu i v sexuologie, takže dokáže diskutovat i na toto téma. připlácí se 600 Kč, ale je za co. vše čisté, v klidu, bez čekání. recepční jsou moc fajn.

T
Ověřený profil

Pan doktor Pastor je můj první gynekolog a navštěvuji ho více než 7 let. Je zlatý, cítím se tam opravdu příjemně. Všechen personál je velice ochotný a vstřícný. V případě jakéhokoli problému jsem si jistá, že můžu kdykoli zavolat a vždy se mi dostane rady a okamžité pomoci. Rozhodně bych pana doktora neměnila.

Z
Ověřený profil

Pan doktor Pastor je naprostý profesionál a ještě k tomu všemu empatický a milý člověk.Kéž by takových bylo více a to nejen ve zdravotnictví.Příplatek navíc mi vůbec nevadil,nelitovala jsem jediné investované koruny.Vřele doporučuji.


Do ordinace GONA chodím už asi 7 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nastandardní oridnační doba (třeba i v sobotu), milé sestry a lékař, který Vás vezme bez čekání přesně v dobu kdy se objednáte a 100% se Vám věnuje, vše vysvětlí a máte pocit, že jste jediný o koho tam v tu chvíli jde. Ráda si za takové služby připlatím. Není to jen pan doktor Pastor, ale i ostatní lékaři, kteří jsou zřejmě do ordinace pány doktory Horčičkou a Pastorem pečlivě vybíráni. Pan doktor Pastor osobně má svérázný smysl pro humor, který mě ohromě vyhovuje. Ale věřím, že mohou být lidé, kterých se dokáže dotknout. Sice jistě nebude zastáncem aleternativní medicíny na druhou stranu umí poradit komplexně a nikdy jsem neměla pocit, že by nedokázal vzít v potaz to co cítím. A například na bolestivou MS jsem od něj slyšela víc rad než abych si vzala brufen :)


Chodím k dr. Pastorovi 15 let a vůbec si tam nepřipadám jako u doktora. Při nepříjemných vyšetřeních odvede pozornost jinam, je vždycky příjemný. Za těhotenství se platí poplatek 8 tis. Při poslední návštěvě jsem slyšela sestřičku někomu řikat do tel. že nové pacienty neberou.


Ověřený profil

PO 10 letech péče a 1 těhotenství můžu jen doporučit. Jeho diagnozy sedly přesně, péče v těhotenství perfektní. Je profesionální a zároveň lidský, což nebývá samozřejmostí.


profesionální, příjemný


K panu doktorovi chodím přes deset let, je to opravdu svéráz, někdy má nevhodné poznámky, ale je velmi dobrý lékař. V mém případě bohužel „jen“ lékař - měla jsem problém s otěhotněním a pan doktor nám hned po prvních vyšetřeních (příčina se nenašla) doporučil umělé oplodnění - na špičkové klinice. Po několika neúspěšných IVF jsem se k moderní medicíně otočila zády - díky bylinné kúře a přísné dietě jsme s manželem okamžitě počali. U pana doktora jsem se setkala pak s několika ironickými poznámkami, proto jsem před ním již raději držela jazyk za zuby :-) Péče v těhotenství pak u něj byla naprosto perfektní. Takže se připojuji ke zde již zmíněnému - doporučuji jako velmi dobrého gynekologa s vírou v nejmodernější medicínu ve špičkově vybavené ordinaci, jen opravdu nečekejte pochopení pro různé alternativní směry. A ještě jedna poznámka - kdysi jsem si pana doktora vybrala i proto, že při vstupní prohlídce řekl, že on bude ten, ke kterému budu chodit na prohlídky a on bude ten, který bude u mých budoucích porodů - což není pravda.


Ověřený profil

Do Gony chodím už skoro deset let a ještě nikdy se mi nestalo, že by mne uvítal jiný doktor, než ke kterému jsem byla objednaná, takže nevím, jak je to u ostatních pacientek možné - můj kmenový lékař je právě Zlatko Pastor a pokud jsem se objednala k němu, vždy byl přítomen on, nikdo jiný. Pokud je například na dovolené, tak mne na to sestřička při objednání vždy upozorní. Takže ty stesky přede mnou moc nechápu...Jinak i já jsem s péčí v Goně navýsost spokojená, člověk si tam sice připlatí, ale péče tomu odpovídá - žádné čekání, příjemné prostředí, špičkové vybavení apod. MUDr. Pastor je trochu svéráz, to, že se rád poslouchá, je pravda, myslím, že on to o sobě i sám říká (k doktorovi typu Rath má ale díkybohu hodně daleko :) Ale je to profík a já mám k němu naprostou důvěru - jsem teď v šestém měsíci těhotenství a jsem starý úzkostník, takže důvěra v gynekologa je pro mě naprosto klíčová. MUDr. Pastor patří mezi tzv. "rozumné lékaře", klidně vám řekne, že vitamínové doplňky v těhotenství jsou zbytečné a že jde o jen o marketing farmaceutických firem. Stejně tak nehysterčí, pokud si dám v těhotenství decku vína. Na druhou stranu varuji různé alternativce, myslím, že pro přírodní léčitelství a jiné esoteriky nemá MUDr. Pastor příliš pochopení :) (Jednou jedinkrát se mi ho podařilo rozčílit - když jsem mu řekla, že neberu antikoncepci, protože do sebe nechci zbytečně cpát chemii, to málem vyletěl z kůže :) - aby nedošlo k omylu, antikoncepci mi nikdy ani náznakem nenutil, jen ho naštvalo slovní spojení "cpát do sebe chemii", což je podle něj nevědecký blábol) Péče v těhotenství je špičková - v ordinaci je vaginální i normální ultrazvuk, ve 12. týdnu se automaticky dělá prvotrimestrální screening, tzv. nuchální translucence, která s 90% úspěšností odhalí Downův syndrom. Toto vyšetření je stále pro většinu českých gynekologů z oblasti scifi, posílají jen na tripl test v 16. týdnu, který má třetinovou falešnou pozitivitu, takže je v podstatě úplně na nic. Díky ultrazvuku v ordinaci si na každé prohlídce můžete miminko prohlédnout a fotky vám zdarma nahrají na flashku. Blbost, ale potěší :) Pokud tedy v Goně přijímají nové paientky, tak vřele doporučuji (jen upozornění - jedna návštěva stojí 600 Kč).


Ověřený profil

Nejlepší gynekolog co znám !!


Došlo k chybě, zkuste to znovu