Ordinace PL pro děti a dorost
Italská 3, Praha

Díky paní doktorce a jejímu přístupu můj syn dokázal zhubnout Děkuji V ordinaci jsou samé příjemné a milé tváře.

Paní doktorka má v péči oba mé syny od narození, staršímu je 17 let, a po celou dobu jsme maximálně spokojení s jejím profesionálním i lidským přístupem. Oceňuji její letité zkušenosti a neustálé vzdělávání se, stejně jako ochotu konzultovat stav dítěte bez ohledu na ordinační hodiny.
Byla schopna diagnostikovat počínající zápal plic u novorozence v ranném stádiu bez běžných příznaků, což následně velmi ocenili lékaři na dětské klinice. Máme výborné zkušenosti s paní doktorkou, ať už jde o běžné virozy, kožní problémy nebo vady držení těla, vždy dokázala nasadit účinné léky nebo doporučit návštěvu příslušného specialisty.
Z jejího přístupu k dětem je vidět, jak moc je má ráda.

Prešla jsem k paní doktorce od jineho praktického lékaře a narozdíl od minulé zkušenosti jsem zde velmi spokojena. Paní doktorka je milá, vstřícná poskytuje konzultace i mimo svoji pracovní dobu dokonce ke mě přijela na návštěvu i v sobotu. Přihlásila jsem s k ní obě své děti a vřele doporučuji tuto paní doktorku.

Mám diametrálně odlišné zkušenosti, paní doktorka velmi ochotně poradí, poskytla soukromé číslo na mobil. Nikdy se mi nestalo, že by nevěnovala pozornost jakémukoli problému, který mé dítě trápil. Jsem s přístupem spokojená a mohu doporučit

Chodila jsem k této paní doktorce s mojí dcerou od jejího narození do cca půl roku. Pak jsem se už opravdu naštvala a přešla jsem k jinému pediatrovi, za což jsem dnes velmi ráda. Paní doktorka od začátku vše velice zlehčovala.Jsem prvorodička, takže jsem se asi trochu hloupě ptala na příkrmy, ale paní doktorka mě vždy odbyla, např: "no dávejte jí to, co jíte vy,ale nekořeňte to" nebo "zeptejte se mámy co vám dávala když jste byla malá" apod. Dceru na pravidelných prohlídkách skoro ani nezvážila. Jednou dcera dostala vysoké teploty a paní doktorka mi do telefonu řekla, že se to vyvine tak za čtyři dny co to vlastně je, hlavně ať nechodíme se ukázat. Tak jsme nakonec skončili o víkendu na pohotovosti v nemocnici. Od té doby už k téhle paní opravdu nemám důvěru a jsem ráda za našeho pana doktora, který má úplně jiný přístup. Vždy radši řekne ať se přijdeme ukázat, lepší než něco zanedbat. Opravdu tuto dr nedoporučuju !!!

Osobně sem s paní doktorkou dlouhodobě spokojená, chodí k ní od mala obě mé děti. Vždy když bylo třeba nás poslala na další odborné vyšetření. Vždy milá, vstřícný a profesionální přístup.

K paní doktorce jsem chodila od malička a byla jsem poslední roky docela ráda, že mě žádná nemoc, která by se měla řešit s lékařem netrápila. Když jsem za ní musela zajít ať už pro razítko, či předpis na kašel, byla vždy velmi ukřičená a jevila se mi již od malinka hrozně protivně. Máma mi tenkrát říkala, že je fajn a že jí má ráda, já jsem však už jako dítě vycítila, že mi prostě nesedne a to nejen ona, ale i sestřička. Obě se krásně doplňují se svými krkavčími hlasy a tak nějak prostě tento styl jednání nemám ráda. Co se týče léčby, dost často se mi stávalo, že mi jen řekla, ať si dám šátek na krk a ležím a piju čaj a žádný recept jsem nedostala. No... Nechci ji moc hanit, ale opravdu jsem si s touto paní doktorkou příliš nesedla.

K paní doktorce jsem chodila já, chodí k ní má dcera a přihlásím k ní i mé druhé dítě. Byla jsem vždy maximálně spokojená. Nikdy nic nezanedbala, naopak, spíš nás ještě poslala na odborné vyšetření. Je velice příjemná, nevadí jí, když volám na její mobil i o víkendu, nebo večer, vždy ochotně poradí. Nikdy nedávala zbytečně antibiotika! Nezavrhuje homeopatickou léčbu.

Ochotná, odborná, hledající nejvhodnější řešení

Paní doktorku navštěvujem už 30 let a jsme maximálně spokojeni.