Samostatná ordinace PL pro dospělé
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

paní doktorka má opravdu strašně dlouhé čekací doby a to i když tam je jen jeden pacient měla by své místo uvolnit mladším kolegum

Léčí ode dveří, nasazuje stále širokospektrá antibiotika, téměř nikdy pořádně nevyšetří. Vše korunovala tím, když jsem hodinu čekala a potom mi oznámila že mě nevyšetří jelikož má moc práce a nemá u sebe sestru. ihned jsem šla ke specialistovi (jelikož můj stav byl již dost závažný), který konstatoval zápal plic. Okamžitě měním obvodního lékaře

Doktorka ordinuje od dveří, stačí jí jen pohled a máte diagnózu, na všechno předepisuje širokospektrá antibiotika a to i v případě, kdy nejsou potřeba a jsou spíš ke škodě než k užitku, ordinační hodiny nedodržuje a čekací doba je velmi dlouhá. Navíc velmi arogantní chování, ona totiž ví všechno!

velmi milá a ochotná paní doktorka vždy pečlivě vyšetří a odborně stanoví diagnozu ,pochvala i sestřičkám

Na zdravotnictví jsem po létech samoléčby(jelikož jsem diabetik I.typu - tzn. léčba inzulínem a povaha této nemoci znamená selfmonitoring a medikace léků, dietního programu, vazby ostatních nemocí apod...)dospěl k názoru, že důležité je řídit se vlastním rozumem, jedná se o prodej služby a je nejvýše nutné trhat léty a komunismem a vším dalším ismem deformované představy a předsudky stran doktorů a souvisejícího personálu.Vztah lékař/pacient poskytuje službu a musí jí náležitě prodat, plátci daní si ji předplácejí, o financích nediskutuji, výši řídí stát, bohužel neumí hospodařit, jelikož se jedná o úmyslně předražované služby, materiál - léky, lobbi apod...(po cenných papírech největší byznys)

Holý příběh:
Od dětství jsem spádově patřil k této paní, budu jí takto říkat a nikdo nikdy mne nedonutí změnit názor.
Běžná diagnostika ode dveří, nasazování širokospektrých antibiotik a dalších a dalších typů co jich jen bylo, bez krevních obrazů, biochemie (však ono to pomůže...), pomohlo, jenomže jsem již neměl žádnou vlastní mikroflóru, zvracel jsem ze symptomů/vedl.účinků. Bodejď ne, RULID se jako antibiotikum používá na těžké záněty, což nachlazení s rýmou ode dveří jistě bylo.
Bohužel další antibiotikum ne a ne zabrat. Nu což jsem diabetik a toho holt skolí viróza více, nebo co ?, antibiotika na vitózu ?, ale no tak, furt si nevymýšlej hypochondre...
Měl jsem spásný nápad a zašel k jinému doktorovi MUDr.Štěchovskému, ten cvičně nového pacoše vyšetřil, praktická biochemie, krevní testy(biochemii jsem měl průběžně z interny ale pouze související s diabetem, běžnou praktickou ne-e)a najednou jsem koukal.
Rapidně zvýšené EBV, jaterní testy atd... , přechodil jsem mononukleosu s náběhem na chronický únavový syndrom.
Štěpený B12 a do roka jsem byl jak chlapík, trochu nasr..ý, ale bez následků.
Okamžitá změna doktora(místo pani), zaslání podkladů(karty atd...).
Ještě cca 3 roky po změně mne velmi intenzivně léčila (co na to pojišťovna ?), i když jsem chodil jinam, dotaz od mého konečně MUDr.,"Vy chodíte k pani Holé?", přišlo mě ve výpisu z pojišťovny...:-)), no tak si na mě napsala nějaký bodík, no, to je toho, je to z tvýho ? se ptám, chceš se tím zabývat, máš na to čas ?
Nechal jsem plavat, naštěstí jsem utekl Holé z lopaty.Ironie ? Byla by, kdyby...
Bohužel k ní nepatřil i můj otec.
Zdravotní stav je věc/hodnota, kterou se nesluší z chlapského pohledu příliš řešit, natož s ní někoho ještě otravovat...
Takže dnové plynuly a za ta léta, kdy se nic nedělo a nevyšetřovalo, rostl tlak, cholesterol, zvyšoval se tep, tloustlo se, ukládaly se soli...
ZEMŘEL ZE DNE NA DEN, Z HODINY NA HODINU, VE VĚKU 61 LET, MOZKOVÁ EMBOLIE(DEN PŘEDTÍM JSEM S NÍM MLUVIL)DOMA VE SPÁNKU.
NEMOHU SE ZBAVIT POCITU MARNOSTI, ZMARU A HOŘKOSTI NAD PŮSOBENÍM TÉTO PANI.

Paní doktorku znám přes 2Olet.
Získala si mě hned na začátku,když jsem za ní šla s bolavou patou,téměř jsem nemohla chodit.Její diagn.byla hotová za 30 vteřin:Ostruha patní kosti.A bylo to tak.Po několika letech mě zase trápily dlouhé měsíce mírné ale trvalé bolesti hlavy v čele.
Její diagnoza zněla:Nejspíš zánět čelních dutin.A bylo to tak.
Je rychlá,výkonná,svéráz,ale výborný odborník.Praktik jak má být.

S paní doktorkou máme celá rodina dost děsné zkušenosti, díky ní jsem se konečně dokopala ke změně praktického lékaře... Diagnózu určuje od dveří, že by na to měla tak super odborné zkušenosti, to bych taky neřekla, nedodržuje ordinační hodiny, čekací doby šílené, i když v čekárně sedí jediný člověk, tak čekání trvá 40 minut i déle, protože paní doktorka se buď vykecává v jiné ordinaci nebo se známým pacientem, dost hraje na VIP pacienty, takže pokud nejste její známí, máte smůlu... Fakt nedoporučuju.

Dobrý den,s paní doktorkou Holou mám příšerné zkušenosti a obávám se,že nebudu jediná.Díky bohu mám jiného prakt.lékaře.Byla jsem od dětské doktorky poslaná za pí.Holou,poněvadž je u ní celá má rodina a mimo jiné má na starosti mojí ulici.Na to mě paní doktorka odmítla vzít.Byla jsem u jiných,jenže ty mě posílali zpět s tím,že neberou pacienty z mé ulice a že je má na starosti pí.Holá.Tak jsem znova šla za paní doktorkou,opět mě odmítla,poté jsem to zkoušela i telefonicky,jestli nezměnila názor a paní doktorka mi položila telefon.Řeknu Vám,že jsem moc ráda,že jsem neměla žádný akutní problém.S takovým chováním jsem se ještě nesetkala,všichni mě jen směřovali za pí.Holou,ale ta mě bezdůvodně odmítala.Našla jsem si jiného praktického lékaře,díky bohu v místě svého bydliště a jsem s ním velmi spokojena.

Výborná lékařka, odborně na výši.Má přehled, zkušenosti a vždy mi dobře poradila.Další velké + je příjemná sestřička.