Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
63 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlíku

Pan doktor je naprosto úžasný. Profík. Absolutně skvěle a bezchybně odebral vzorek. Vše mi předem vysvětlil. Nakonec to ani moc nebolelo a během 10ti sekund bylo hotovo. A ještě ten den večer mi zavolal výsledek. Naštěstí vše dobře dopadlo. Mohu ho jen doporučit.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce

Byla jsem moc spokojená, náběr byl sice bolestivý, ale pochopila jsem, že je potřeba vzít hodně materiálu. Pan doktor byl vtipný, zasmáli jsme se, což je pro vystresovaného člověka fajn. Kdybych mohla, přijdu zase.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Léčba poruchy štítné žlázy

Je pan doktor odborník na svém místě? Ano je. Má trochu svéráznější humor, ale rozhodně bych to nenazvala arogancí. Chodím k němu už od 15, díky předpokladům od matky a i teď v těhotenství.
Punkce proběhla právě před 12 lety, ale rozhodně nebyla bolestivá, když si na to teď nevzpomenu.
Používá elektronické recepty, což považuju za plus.
Nesmíte být citlivka a všechno si moc brát, mě pan doktor vždycky okomentuje tetování po celé ruce, řekne že už nejsem na tohle nejmladší a nezhroutila jsem se z toho ještě ????


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bipsie uzlíku na štítné žláze

Pan doktor je sympaťák. Jeho upřímnost a jakási ráznost nemusí každému sedět, ale já jsem byla nadšená. JO, bolelo to.. ale jen asi 10 vteřin...
K panu doktorovi jsem šla proto, že předchozí lékařka mi 2x bodla do krku a nenabrala vůbec nic a já jsem 2 týdny vypadala jako po rande s upírem, odcházela jsem rozklepaná a s pláčem. Pan doktor odebral, co potřeboval a za 2 hodiny už mi volal, co a jak. Byl moc milý a pokud tohle budu muset absolvovat ještě někdy, nejdu k nikomu jinému :) :)


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzliku na štítne zlaze

Pan doktor byl velmi milý. Před zákrokem mne uklidnil, vysvětlil jak bude probíhat, a punkci bezbolestně provedl.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce štítné žlázy

Ordinaci pana doktora Nováka jsem navštívil kvůli nutnosti provést punkci dvou uzlíků ve štítné žláze. Pan doktor provedl vyšetření velmi citlivě a téměř bezbolestně. Kromě toho mne před zákrokem uklidnil. Naštěstí potěšující výsledek cytologie mi sdělil ještě tentýž den kolem deváté hodiny večerní. Na základě jeho přístupu ho hodnotím jako jednoho z nejprofesionálnějších a nejohleduplnějších lékařů, které jsem kdy poznal.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlu

Velmi jsem se bala, pan doktor je ale moooc sympatický a nechapu negativní recenze tady. Vse mi vysvetlil a pak provedl punkci uzlu, bylo to hoodne neprijemne, ale rychle. Pak jsem zacala omdlivat a pak doktor empaticky podal ruku a uklidnoval do te doby, nez mi bylo ok. Az na ten osklivy zakrok a bolestivost ramene a krku pote, doporucuji pana doktora. Jo a nabidl rychlejsi rozbor za 1000,- ktere jsem rada zaplatila, nebudu se nervovat mesic kvuli vysledkum prece.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého punkce štítné žlázy

Ráda bych přidala hodnocení tomuto lékaři. Byla jsem k němu zaslána jinou endokrinoložkou, která si sama netroufla na punkci obtížně umístěného uzle na ŠŽ. Chování pana doktora jsem upřímně řečeno vůbec neřešila, chtěla jsem jen rychle odvedenou punkci a správně odebraný vzorek. Odběr byl velmi rychlý a bylo mi nabídnuto i vlastní prozkoumání vzorku pod mikroskopem s výsledkem do druhého dne, což jsem ráda přijala. Druhý den mi pan doktor volal s tím, že uzel není v žádným případě nebezpečný, jen se musí sledovat. Za nějakou dobu jsem dostala i výsledky laboratoře, kde měli podezření a zařadili tento uzel mezi nejasné a podezřelé. Rozhodla jsem se proto podstoupit operaci a tajně doufala, že se pan doktor nezmýlil. V nemocnici mi několik jiných lékařů sdělilo, že je pan doktor opravdu znalec z oboru, tak jsem doufala, že měl pravdu. Dnes jsem se dozvěděla výsledky histologie, kde mi bylo sděleno, že se opravdu jednalo o nezhoubný uzel. Pan doktor Novák měl vážně pravdu, mám nyní důkaz. Nevím, zda se někomu jeho chování zdá divné nebo ne, ale jde o to, jak zkušený doktor je a o to jde. Šla bych k němu znovu. Je trochu razantní, ale opravdu rychlý a šikovný.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Doporučení mé p.doktorky

Spokojenost. Čekací doba objednání mě velmi mile překvapila - krátká.
Přístup pana doktora mi velmi vyhovoval.
Zákrok pro mne moc příjemný nebyl, ale trval krátce. Dalo se vydržet.


H
Ověřeny pacient

Dnes jsem podstoupila punkci uzlu štítné žlázy. Nečekala jsem dlouho, pan doktor byl příjemný, vše vysvětlil. Punkce příjemná nebyla a bylo mi pak i nevolno, ale do 20minut se to srovnalo. Kdo má nižší tlak, radím chvíli po zákroku posedět v čekárně. Výsledky jsem obdržela ještě ten den v podvečer. Nemám je jedinou výtku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti