Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Jedním slovem profesionál !! 18.3. jsem podstoupil punkci a večer se dozvěděl výsledek - zhoubný nádor štítné žlázy . Dnes jsem vylecen a zdrav . Ja moc dekuji za přístup za jednání a za to ze nebýt pana doktora nechali mě jiní doktoři chodit s nádorem X let . Moc dekuji ze jsem se mohl dostat do rukou pana Nováka a odtud pak na Vinohrady . Vážím si moc ze když jsem zavolal panu doktorovi kdykoliv nikdy mě neodbyl. Velký profik ve své práci . Více takových lidi . Pane doktore moc velký dik vám a sestricce !!!!!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Moc děkuji za skvělou péči o mou 11ti letou dceru, která musela podstoupit odběr z uzlíku. Pan doktor je úžasný, empatický, vysoce erudovaný s lidským přístupem, dceři to velmi ulehčil a pomohl svou pohodou a empatií. Také moc děkujeme za rychlost vyřízení výsledků i jeho přístup, večer jsem mohla v klidu spát. Mockrát děkujeme Martina a Markétka

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je naprosto fantastický, byla jsem na odběru vzorků z ulíků na štítné žláze, pan doktor byl velmi příjemný, citlivý a empatický. Odběr proběhl naprosto v pohodě, i když jsem se před návštěvou velmi obávala, neměla jsem vůbec proč - vše bylo dokonalé. Ještě tentýž večer mi pan doktor volal výsledek a tak jsem díky němu mohla v klidu usnout. Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor mi byl doporučen mým endokrinologem pro provedení punkce uzlíku na štítné žláze. Ze začátku jsem měla velké obavy, ale když jsem viděla přístup zkušeného pana doktora Nováka, uklidnilo mne to. Zákrok není příjemný, ale pan doktor ho provedl opatrně a rychle. Po zákroku mu můj stav nebyl lhostejný a choval se celou dobu moc mile. Nemám na pana doktora jediné špatné slovo, výsledky volal ještě ten den. Doporučuji a jsem ráda, že zde máme stále takové lékaře jako je pan Novák. Děkuji

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je sympatický. Provedl mi odběr ze dvou uzlíků, není to nic příjemného, ale nic, co by se nedalo vydržet. Byla jsem objednaná hned za týden, zákrok proběhl v domluvenou dobu, výsledek pan doktor zavolal ještě ten den. Byla jsem moc ráda, vše dopadlo dobře. Ještě jednou děkuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Byla jsem svou lékařkou poslána na biopsii obou laloků štítné žlázy k panu doktorovi. Velice oceňuji, ze mě sestřička objednala hned za týden. Pan doktor mi stručně a jasně vysvětlil, jak bude odběr probíhat. Bylo to trochu nepříjemné, ale ani to moc nebolelo. Ještě ten večer mi pan doktor zavolal výsledek, takže jsem mohla v klidu usnout. Kéž by všichni lékaři byli tak empatictí a dokázali se vcítit do pocitů pacienta!

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlíku

Pan doktor je naprosto úžasný. Profík. Absolutně skvěle a bezchybně odebral vzorek. Vše mi předem vysvětlil. Nakonec to ani moc nebolelo a během 10ti sekund bylo hotovo. A ještě ten den večer mi zavolal výsledek. Naštěstí vše dobře dopadlo. Mohu ho jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce

Byla jsem moc spokojená, náběr byl sice bolestivý, ale pochopila jsem, že je potřeba vzít hodně materiálu. Pan doktor byl vtipný, zasmáli jsme se, což je pro vystresovaného člověka fajn. Kdybych mohla, přijdu zase.

Umístění: Poliklinika Palackého Léčba poruchy štítné žlázy

Je pan doktor odborník na svém místě? Ano je. Má trochu svéráznější humor, ale rozhodně bych to nenazvala arogancí. Chodím k němu už od 15, díky předpokladům od matky a i teď v těhotenství.
Punkce proběhla právě před 12 lety, ale rozhodně nebyla bolestivá, když si na to teď nevzpomenu.
Používá elektronické recepty, což považuju za plus.
Nesmíte být citlivka a všechno si moc brát, mě pan doktor vždycky okomentuje tetování po celé ruce, řekne že už nejsem na tohle nejmladší a nezhroutila jsem se z toho ještě ????

Umístění: jiné místo bipsie uzlíku na štítné žláze

Pan doktor je sympaťák. Jeho upřímnost a jakási ráznost nemusí každému sedět, ale já jsem byla nadšená. JO, bolelo to.. ale jen asi 10 vteřin...
K panu doktorovi jsem šla proto, že předchozí lékařka mi 2x bodla do krku a nenabrala vůbec nic a já jsem 2 týdny vypadala jako po rande s upírem, odcházela jsem rozklepaná a s pláčem. Pan doktor odebral, co potřeboval a za 2 hodiny už mi volal, co a jak. Byl moc milý a pokud tohle budu muset absolvovat ještě někdy, nejdu k nikomu jinému :) :)