Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

82 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Velmi hodný, lidský a šikovný pan doktor, sestřička také. Vše vysvětlí, uklidní. Výsledky pan doktor zavolá osobně ještě tentýž den večer. Vážím si takového laskavého a vlídného člověka, je to profesionál. Punkce štítné žlázy není úplně příjemná, ale je to pár vteřin. Nemějte strach, ta chvilka nepohody za to strachování nestojí.

J
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je profesionál, velmi milý a empatický. Zrovna tak sestřička. Punkce není moc příjemná ale rychlá. Výsledek ještě ten večer pan doktor osobně zavolá. Velice děkuji za tak skvělý přístup k pacientovi. Bohužel to není v dnešní době u lékařů pravidlo, spíše naopak.

K
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Mockrát děkuji za rychlé přijetí a lidský přístup. Dlouho jsem nezažila u doktora tak milé a ochotné jednání. Výsledky mi pan doktor osobně zavolal tentýž den. I přes ne příliš příjemnou punkci štítné žlázy jsem odcházela z ordinace s dobrou náladou.


S
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Velmi doporučuji. Byla jsem z vyšetření vyklepaná, doktor moc milý, sestřička taky a ještě mě držela za ruce! Pan doktor mi hned večer, kolem 20:00 volal výsledky - díkybohu vše v pořádku.
Vyšetření samoosobě teda opravdu nic příjemného, odcházela jsem se slzama v očích, ale dá se to zvládnout. Každopádně přístup lékaře a sestřičky neuvěřitelný v dnešní době.


G
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Dnes jsem byla na punkci štítné žlázy. Výsledky budu vědět asi už večer, ale už teď vím, že to byla jedna z nejmilejších návštěv u lékaře, byť samotný odběr není nic příjemného. Pan doktor mi říkal Gábinko (je mi 44 let) a byl opravdu velmi vlídný, tak jsem byla ráda, že moje obavy z nevlídné čekárny se mi rozpustily hned po vstupu a po 15 minutách jsem odcházela s úsměvem na tváři. A abych nezapomněla, sestřička je taky sympatická. P.S. pokud máte v oblibě kočky, tak si budete v ordinaci také rozumět :-D


J
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je profesionál a velmi lidský. Představte si, že byste měli čekat 3 měsíce na termín punkce za dalších 14 dní ortel: maligní x benigní. Ta představa čekání je šílená. A pak na těchto stránkách náhodou objevíte někoho, kdo Vám dá termín do 5ti dnů, uklidní Vás svým laskavým přístupem a ještě týž den večer Vám zavolá výsledek. Velice děkuji panu doktorovi Novákovi za pocit, že medicína a svět jsou ještě v pořádku.


S
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Vše vysvětlil, provedl punkci a ještě tentýž den volal s výsledkem.


M
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor se zvláštním smyslem pro humor .Ovšem mě tedy nevadil,byla jsem u pana doktora na punkci kde mi odhalil rakovinu štítné žlázy .Urgenci o vyjmutí .Díky němu a jeho naléhání na zákrok jsem byla přednostně odoperovana.
Děkuji


M
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je velmi sympatický, představí se, podá ruku, vše vysvětluje, chová se profesionálně, ale zároveň mile a lidsky. V čekárně nepatrná chvilička, v ordinaci cca 20 minut, výsledek ještě večer telefonicky. Sestřička byla také příjemná. Kéž by to takhle fungovalo všude.


M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je jistě kapacita v oboru. Rychlý a zkušený diagnostik. Ovšem jeho chování, resp. poznámky jsou předpojaté. Mrzí mne, že tyto jeho neempatické průpovídky udělali z vyšetření nepříjemný zážitek.


Došlo k chybě, zkuste to znovu