Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
61 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Léčba poruchy štítné žlázy

Je pan doktor odborník na svém místě? Ano je. Má trochu svéráznější humor, ale rozhodně bych to nenazvala arogancí. Chodím k němu už od 15, díky předpokladům od matky a i teď v těhotenství.
Punkce proběhla právě před 12 lety, ale rozhodně nebyla bolestivá, když si na to teď nevzpomenu.
Používá elektronické recepty, což považuju za plus.
Nesmíte být citlivka a všechno si moc brát, mě pan doktor vždycky okomentuje tetování po celé ruce, řekne že už nejsem na tohle nejmladší a nezhroutila jsem se z toho ještě ????


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bipsie uzlíku na štítné žláze

Pan doktor je sympaťák. Jeho upřímnost a jakási ráznost nemusí každému sedět, ale já jsem byla nadšená. JO, bolelo to.. ale jen asi 10 vteřin...
K panu doktorovi jsem šla proto, že předchozí lékařka mi 2x bodla do krku a nenabrala vůbec nic a já jsem 2 týdny vypadala jako po rande s upírem, odcházela jsem rozklepaná a s pláčem. Pan doktor odebral, co potřeboval a za 2 hodiny už mi volal, co a jak. Byl moc milý a pokud tohle budu muset absolvovat ještě někdy, nejdu k nikomu jinému :) :)


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzliku na štítne zlaze

Pan doktor byl velmi milý. Před zákrokem mne uklidnil, vysvětlil jak bude probíhat, a punkci bezbolestně provedl.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce štítné žlázy

Ordinaci pana doktora Nováka jsem navštívil kvůli nutnosti provést punkci dvou uzlíků ve štítné žláze. Pan doktor provedl vyšetření velmi citlivě a téměř bezbolestně. Kromě toho mne před zákrokem uklidnil. Naštěstí potěšující výsledek cytologie mi sdělil ještě tentýž den kolem deváté hodiny večerní. Na základě jeho přístupu ho hodnotím jako jednoho z nejprofesionálnějších a nejohleduplnějších lékařů, které jsem kdy poznal.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlu

Velmi jsem se bala, pan doktor je ale moooc sympatický a nechapu negativní recenze tady. Vse mi vysvetlil a pak provedl punkci uzlu, bylo to hoodne neprijemne, ale rychle. Pak jsem zacala omdlivat a pak doktor empaticky podal ruku a uklidnoval do te doby, nez mi bylo ok. Az na ten osklivy zakrok a bolestivost ramene a krku pote, doporucuji pana doktora. Jo a nabidl rychlejsi rozbor za 1000,- ktere jsem rada zaplatila, nebudu se nervovat mesic kvuli vysledkum prece.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého punkce štítné žlázy

Ráda bych přidala hodnocení tomuto lékaři. Byla jsem k němu zaslána jinou endokrinoložkou, která si sama netroufla na punkci obtížně umístěného uzle na ŠŽ. Chování pana doktora jsem upřímně řečeno vůbec neřešila, chtěla jsem jen rychle odvedenou punkci a správně odebraný vzorek. Odběr byl velmi rychlý a bylo mi nabídnuto i vlastní prozkoumání vzorku pod mikroskopem s výsledkem do druhého dne, což jsem ráda přijala. Druhý den mi pan doktor volal s tím, že uzel není v žádným případě nebezpečný, jen se musí sledovat. Za nějakou dobu jsem dostala i výsledky laboratoře, kde měli podezření a zařadili tento uzel mezi nejasné a podezřelé. Rozhodla jsem se proto podstoupit operaci a tajně doufala, že se pan doktor nezmýlil. V nemocnici mi několik jiných lékařů sdělilo, že je pan doktor opravdu znalec z oboru, tak jsem doufala, že měl pravdu. Dnes jsem se dozvěděla výsledky histologie, kde mi bylo sděleno, že se opravdu jednalo o nezhoubný uzel. Pan doktor Novák měl vážně pravdu, mám nyní důkaz. Nevím, zda se někomu jeho chování zdá divné nebo ne, ale jde o to, jak zkušený doktor je a o to jde. Šla bych k němu znovu. Je trochu razantní, ale opravdu rychlý a šikovný.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Doporučení mé p.doktorky

Spokojenost. Čekací doba objednání mě velmi mile překvapila - krátká.
Přístup pana doktora mi velmi vyhovoval.
Zákrok pro mne moc příjemný nebyl, ale trval krátce. Dalo se vydržet.


H
Ověřeny pacient

Dnes jsem podstoupila punkci uzlu štítné žlázy. Nečekala jsem dlouho, pan doktor byl příjemný, vše vysvětlil. Punkce příjemná nebyla a bylo mi pak i nevolno, ale do 20minut se to srovnalo. Kdo má nižší tlak, radím chvíli po zákroku posedět v čekárně. Výsledky jsem obdržela ještě ten den v podvečer. Nemám je jedinou výtku.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je špička, nemůžu si stěžovat. Na punkci sem u něj byla již dvakrát a vždy v pořádku. Poprvé sem se tedy bála kuli velmi špatné zkušenosti že III. interny VFN, kde se mi jehlou půl hodiny dloubali v krku a nic nenabrali. Ale u pana doktora si stěžovat nemůžu, má svůj smysl pro humor mě příjemný a vše vysvětlí. Jestli další punkce tak jedině on, buď u něj v ordinaci nebo endokrinologickem ústavu.


K
Ověřeny pacient

Věřím, že někomu přístup pana doktora nemusí vyhovovat, já jsem ale byla spokojená. Byla jsem vyděšená ze zákroku, pan doktor se snažil situaci odlehčit a uklidnit mě. Vysvětlil mi, co mě čeká, bylo to přesně tak, jak popisoval. Doporučuji všem, které čeká punkce, aby pak nešli do práce, byla jsem z toho taková unavená, rozmrzelá a ten den pak už nestál za nic. Ale myslím, že ten zákrok provedl velmi dobře a do druhého dne to odeznělo. S výsledky se mi ozval ještě ten den.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti