Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pan doktor je sympatický. Provedl mi odběr ze dvou uzlíků, není to nic příjemného, ale nic, co by se nedalo vydržet. Byla jsem objednaná hned za týden, zákrok proběhl v domluvenou dobu, výsledek pan doktor zavolal ještě ten den. Byla jsem moc ráda, vše dopadlo dobře. Ještě jednou děkuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Byla jsem svou lékařkou poslána na biopsii obou laloků štítné žlázy k panu doktorovi. Velice oceňuji, ze mě sestřička objednala hned za týden. Pan doktor mi stručně a jasně vysvětlil, jak bude odběr probíhat. Bylo to trochu nepříjemné, ale ani to moc nebolelo. Ještě ten večer mi pan doktor zavolal výsledek, takže jsem mohla v klidu usnout. Kéž by všichni lékaři byli tak empatictí a dokázali se vcítit do pocitů pacienta!

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlíku

Pan doktor je naprosto úžasný. Profík. Absolutně skvěle a bezchybně odebral vzorek. Vše mi předem vysvětlil. Nakonec to ani moc nebolelo a během 10ti sekund bylo hotovo. A ještě ten den večer mi zavolal výsledek. Naštěstí vše dobře dopadlo. Mohu ho jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce

Byla jsem moc spokojená, náběr byl sice bolestivý, ale pochopila jsem, že je potřeba vzít hodně materiálu. Pan doktor byl vtipný, zasmáli jsme se, což je pro vystresovaného člověka fajn. Kdybych mohla, přijdu zase.

Umístění: Poliklinika Palackého Léčba poruchy štítné žlázy

Je pan doktor odborník na svém místě? Ano je. Má trochu svéráznější humor, ale rozhodně bych to nenazvala arogancí. Chodím k němu už od 15, díky předpokladům od matky a i teď v těhotenství.
Punkce proběhla právě před 12 lety, ale rozhodně nebyla bolestivá, když si na to teď nevzpomenu.
Používá elektronické recepty, což považuju za plus.
Nesmíte být citlivka a všechno si moc brát, mě pan doktor vždycky okomentuje tetování po celé ruce, řekne že už nejsem na tohle nejmladší a nezhroutila jsem se z toho ještě ????

Umístění: jiné místo bipsie uzlíku na štítné žláze

Pan doktor je sympaťák. Jeho upřímnost a jakási ráznost nemusí každému sedět, ale já jsem byla nadšená. JO, bolelo to.. ale jen asi 10 vteřin...
K panu doktorovi jsem šla proto, že předchozí lékařka mi 2x bodla do krku a nenabrala vůbec nic a já jsem 2 týdny vypadala jako po rande s upírem, odcházela jsem rozklepaná a s pláčem. Pan doktor odebral, co potřeboval a za 2 hodiny už mi volal, co a jak. Byl moc milý a pokud tohle budu muset absolvovat ještě někdy, nejdu k nikomu jinému :) :)

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzliku na štítne zlaze

Pan doktor byl velmi milý. Před zákrokem mne uklidnil, vysvětlil jak bude probíhat, a punkci bezbolestně provedl.

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce štítné žlázy

Ordinaci pana doktora Nováka jsem navštívil kvůli nutnosti provést punkci dvou uzlíků ve štítné žláze. Pan doktor provedl vyšetření velmi citlivě a téměř bezbolestně. Kromě toho mne před zákrokem uklidnil. Naštěstí potěšující výsledek cytologie mi sdělil ještě tentýž den kolem deváté hodiny večerní. Na základě jeho přístupu ho hodnotím jako jednoho z nejprofesionálnějších a nejohleduplnějších lékařů, které jsem kdy poznal.

Umístění: Poliklinika Palackého Punkce uzlu

Velmi jsem se bala, pan doktor je ale moooc sympatický a nechapu negativní recenze tady. Vse mi vysvetlil a pak provedl punkci uzlu, bylo to hoodne neprijemne, ale rychle. Pak jsem zacala omdlivat a pak doktor empaticky podal ruku a uklidnoval do te doby, nez mi bylo ok. Az na ten osklivy zakrok a bolestivost ramene a krku pote, doporucuji pana doktora. Jo a nabidl rychlejsi rozbor za 1000,- ktere jsem rada zaplatila, nebudu se nervovat mesic kvuli vysledkum prece.

Umístění: Poliklinika Palackého punkce štítné žlázy

Ráda bych přidala hodnocení tomuto lékaři. Byla jsem k němu zaslána jinou endokrinoložkou, která si sama netroufla na punkci obtížně umístěného uzle na ŠŽ. Chování pana doktora jsem upřímně řečeno vůbec neřešila, chtěla jsem jen rychle odvedenou punkci a správně odebraný vzorek. Odběr byl velmi rychlý a bylo mi nabídnuto i vlastní prozkoumání vzorku pod mikroskopem s výsledkem do druhého dne, což jsem ráda přijala. Druhý den mi pan doktor volal s tím, že uzel není v žádným případě nebezpečný, jen se musí sledovat. Za nějakou dobu jsem dostala i výsledky laboratoře, kde měli podezření a zařadili tento uzel mezi nejasné a podezřelé. Rozhodla jsem se proto podstoupit operaci a tajně doufala, že se pan doktor nezmýlil. V nemocnici mi několik jiných lékařů sdělilo, že je pan doktor opravdu znalec z oboru, tak jsem doufala, že měl pravdu. Dnes jsem se dozvěděla výsledky histologie, kde mi bylo sděleno, že se opravdu jednalo o nezhoubný uzel. Pan doktor Novák měl vážně pravdu, mám nyní důkaz. Nevím, zda se někomu jeho chování zdá divné nebo ne, ale jde o to, jak zkušený doktor je a o to jde. Šla bych k němu znovu. Je trochu razantní, ale opravdu rychlý a šikovný.