Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Asi nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal. Velmi pečlivý a ochotný. :)

U pana doktora jsem krátce, vlastně jen jednu návštěvu. Vlahé přijetí a podání ruky typu leklá ryba, opominu. Před víc než půl roku mi obvodní lékařka zjistila, že mám nízkou funkci štítné žlázy. Volala panu doktorovi a ten aniž by mě viděl, předepsal prášky. Pak jsem po čtvrt roce šla na krevní kontrolu a hodnoty se zlepšily. Za další čtvrt roku jsem šla k panu doktorovi. Pravil, že vše v pořádku. Načež jsem pochopitelně měla na pana doktora otázky, ohledně štítné žlázy a výsledků. Pan doktor mi v podstatě nic nevysvětlil, ale navíc se začal rozčilovat nad mými otázkami. Dostala jsem od pana doktora další vyšetření sona a nic víc. Vyšetření na krev, jsem si musela pro žádanku dojít ke své obvodní lékařce.

Pan doktor zřejmě nepochopil, že již není totalita a že on je tady kvůli pacientům - ne oni kvůli němu!!
Pokud je mu zatěžko, když nikoho nevyšetřuje, otevřít dveře pacientovi po zaklepání, ať si zaplatí sestru nebo jde ordinovat někam do Ruska!!! Zřejmě vůbec nepochopil, že v dnešní době si můžeme lékaře vybírat a pacienti to dělají především podle vlídnosti a chování lékaře. Pokud nepozdraví a začne pacienty cvičit, obtěžují ho v jeho pracovní době, ať tu práci nedělá. U mě pan doktor s jeho přístupem skončil!

Pan doktor mi předepsal léky. Naštěstí jsem se zastavil u známého lékaře a ten mi hned přikázal léky zahodit a nebrat. Podle laboratorních testů jsem totiž neměl žádný problém se štítnou žlázou. Dokonce ji mám menší, než se píše v literatuře. Chodím na kontroly, pan doktor mi podá rybu (je to hodně odporný podání ruky, bez pohledu do očí), zkopíruje text z počítače do další zprávy, potěší mě, že se to stále drží (dodnes nevím, co se drží, ale říkám si - hlavně, že se drží). Když zapomenu hned u dveří dát 30 Kč, nastartuje a hlasitě si řekne. Pak zamumlá a je dokonale protivnej - zase ty drobný! Já ale nevím, jak se dává 30 Kč jinak než v drobnejch. 10 Kč a 20 Kč - to si zaděláte při příchodu hned na zápornou reakci, otrávený obličej, bručení a vůbec na špatnou atmosféru. Kdo se chce pobavit, navštivte ho! V dnešní době něco zcela nevídaného.

k panu doktorovi kopencovi chodim asi 3roky a doporucit ho muzu tak z 50%, kdyz se me zepta jestli mam nove potize a ja reknu napr. lamani nehtu ani to potom nezapise do karty? proc se me tedy pta? :( jeho podani ruky je tak laxni ze by ji snad mel prestat podavat..nevidim na nem nic vyjmecneho a pokazde se vsichni akorat hadaji v cekarne a neni to tim ze pacientni nedodrzuji cas ale tim, ze pan doktor si objedanva napr. 3 pacienty na jeden cas..drive byl uplne jiny a protoze mi moc nedokaze odpvedet na dotazy (kdyz tak velmi strucne) asi ho zmením, lidsky pristup jak tady mnoho lidi pise mozna ma ale na jeho tvari mi spis pripada ze ho vsichni otravujeme :D no nevim, kdo je s nim spokojen budiz, neni spatny ale chvaliti ho moc nemam zaco. K.

Chodím za panem doktorem již druhým rokem, předtím jsem měla tři jiné endokrinology a musím říct,že pan doktor Kopenec je nejlepší. Nezdržuje se povídáním,ptá se na fakta,zjišťuje a hodnotí...co musím říct,že mnohokrát nedělají ani obvoďáci,nebo jiní doktoři. Mě se zdá člověkem na svém místě. A že se neusmívá? Nebo nemá ordinaci vyzdobenou zlatem? Nebo .... Mě to vůbec nevadí,moc si ho vážím jako člověka. A fandím mu!!!

Čupr dokt'ůra

Ochotný,stručný a svou práci má rád.

Všem tu vlastně vadí, že pan doktor není komunikativní. Ano, není, ptá se sice na pocity a změny, ale drží se fakt. Mám sníženou funkci štítné žlázy, pan doktor mi předepsal léky, za půl roku byla hladina hormonů v normálu. Taky jsem přibrala deset kilo, taky jsem to dávala za vinu špatnému léčení, ale ve skutečnosti šlo o mou špatnou životosprávu. Poté, co jsem se naučila brát léky správně, se všechno stabilizovalo. Jsem spokojená, můžu doporučit.

S panem dokotorem mám dobré zkušenosti, dobře mě vyšetřil a vyslechl moje problémy, nechápu ty negativní komentáře.