SANIMA zdravotnické zařízení

SANIMA Zdravotní zařízení
Poliklinika Prosek a.s, Lovosická 440/40, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: SANIMA Zdravotní zařízení Jiný

Dříve jsem byla celkem spokojená, ale včera mě pan doktor velmi nemile překvapil a proto jdu jinam. Místo toho, aby se mě zeptal, jak mi je, tak se zeptal, jestli jsem očkovaná. Když zjistil, že nejsem, začal mě přesvědčovat, že bych měla být. A že když to nejde po dobrém, tak nás musí vláda nějak donutit. To je snad moje věc a jemu do toho nic není, navíc by měl být objektivní a ne cpát lidem svy názory na věci mimo svoji profesi. A hlavně by měl nosit respirator, i když je očkovaný.

Umístění: SANIMA Zdravotní zařízení Jiný

Úžasný lékař! Jsem sice ještě uprostřed léčby, ale i za ten krátký časový úsek se cítím mnohem lépe. Ve výsledku mi pan doktor svou laskavostí dal novou šanci na život :).

Pan doktor je třída. S jeho pomocí zase funguju jako dřív.

Panu doktorovi chybí empatie vůči pacientovi, mám pocit, že při vyšetření je myšlenkami mimo a pacient ho zajímá pouze "ze slušnosti".
Je to evidentně spíše managersko-úřednický typ, kterému jistě více vyhovovala pozice ředitele psychiatrické léčebny v Bohnicích, než zaobírání se problémy pacientů, když má podle všeho vlastních dost. Ovšem kdo nemá, že ? Ale tato práce, kterou se rozhodl dobrovolně vykonávat více než která jiná naprosto bezpodmínečně vyžaduje plné soustředění na pacienta a jeho problémy a snahu mu pomoci. Což zde, bohužel, není.

Vždy mi porozumněl a vždy zvolil účinnou léčbu a za to mu moc děkuji
Iva Matoušová

Dlouho jsem sem chtěla napsat, ale počkala jsem si na výsledky léčení u mého syna.
Intrapsychotické halucinace -
Pan MUDr. Bašný je jediným lékařem který umí mému synovi pomoci.
Především si k němu našel cestu, potom nasadil léky. Ano,jsou to antipsychotika,ale účinná. Nejdříve dal mému synovi naději,poté mu dal i b u d o u c n o s t,v kterou můj syn přestával věřit i doufat.
Děkuji Vám pane doktore z celého mého srdce.

Opravdu se snaží pomoci, je vstřícný, opravdu profesionál ...

Má velmi dobrý přístup k pacientům a už jen rozhovor s ním je po psychycké stránce první pomocí. Díky Doktore

Moc mi pomohl a má lidcký přístup. DĚKUJU pane Doktore.

Borec,vysoká úroveň,profesionalita-děkuji za pomoc:))))