Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jitka Prokelová

Zubař, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Modřany

K paní doktorce chodí všechny mé tři děti a jsme psokojeni, děti se jí nebojí, ale samozřejmě to je i o autoritě rodičů a jak dítě na návštěvu připraví.Narozdíl od předchozí superempatické zubařky u ní vždy vše vyřídíme, u předchozí když dcera řekla, že pusu neotevře, tak jsme šly domu. Nemůžu říct, že by dětem nebylo nic vysvětleno, jen s nimi paní doktorka nesmlouvá... A ano, vytýká, pokud dítě pije sladké a není se čemu divit, když je její prací péče o dětské zuby a stav dětského chrupu je v dnešní době tristní... Je to stejné jako když pediatr reší jídelníček obézního dítěte, asi to některé rodiče naštve, ale je to jeho práce starat se o zdraví dítěte v péči...

Umístění: Poliklinika Modřany

Bohužel s paní doktorkou nemáme dobré zkušenosti. Nenapadlo mě si zavčas přečíst recenze. Vždy nejprve vynadala mně (že dětem dávám šťávu), pak byla nepříjemná na děti a pak teprve kontrolovala zuby. Děti tedy moc nespolupracovali a měli z ní velký strach :-( (Možná je paní lékařka dobrý doktor, ale nejspíš by měla pracovat s dospělými. Myslím, že na děti nemá nervy. Ale je to rok a půl, co jsme k ní přestali chodit.)

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Marie Kalabisová

Zubař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: záchrana části zubu

Ošetření je vždy příjemné, paní doktorka Kalabisová vždy sdělí, co bude následovat a jak to bude probíhat. Přidala bych ještě půl páté hvězdy, kdyby to šlo. Opravím, až jak skončí další ošetření.
      Dagmar Falcová

• Z

K paní doktorce jsem chodil, ale byl jsem nucen udělat změnu. Objednací lhůty jsou i dva tři měsíce, pokud je akutní problém, tak vám vyjde vstříc tak, že vás objedná za 4 neděle. Jinak v čekárně čekáte i dvě hodiny, v ordinaci jste pak deset minut.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Nora Struková

Pediatr,

• S
      Umístění: Poliklinika Modřany

Chodila jsem k ní jako dítě, neuvěřitelně milá, s dětmi to uměla skvěle. Na pravidelné prohlídky jsem se díky ní těšila :-)

• B

Skvělá paní doktorka, je moc milá a ochotná, dokonce jsem jí mohla zavolat ze zahraničí na její osobní telefon a poradit se s ní. Nepředepisuje antibiotika jak lentilky, ale vždy počká jak se stav vyvine a jestli zaberou vlastní obranné mechanismy těla. Udělá CRP zdarma! (narozdíl od jiných lékařů,kteří si účtují 100kč apod.) Dá se s ní hovořit o alternativních metodách a přístupech. Nemůžu si ji vynachválit, doporučuji všem rodičům.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Vladimíra Balíková

Praktický Lékař, MUDr.

• F
      Umístění: Ordinace

An extremely good and professional doctor. She is caring and takes the time to listen. I highly recommend her.

• O
      Umístění: Ordinace

Velmi milá a proaktivní. Opravdová spokojenost. Poradí i s výběrem specialisty pokud je potřeba a není vůbec problém se s ní dohodnout na čemkoliv

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milada Staudová

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Ordinace praktického lékaře

Vyhovuje mi přístup paní doktory, že neřeší vše léky, které jen potlačují příznaky, ale neléčí příčinu. Vždy mi doporučí alternativy a pak teprve řeší léky (díky tomu, jsem vyléčila anemii trpící od malička - stravou). Někdo tu psal, že ho poslala k jinému lékaři, ale to považuji za plus, protože pokud si paní doktorka nebyla jistá, poslala onoho dotyčného k odborníkovi na danou problematiku. Určitě můžu jen doporučit pro ty, kteří do sebe nechtějí cpát léky a naopak nedoporučuji lidem, kteří chtějí jen předepsat lék a trápit dlouhodobě své tělo.

• Umístění: Ordinace praktického lékařeSlužby: Zdravotní problémy

Nemůžu si na doktorku stěžovat. Ochotně pomůže s každým problémem a snaží se, aby se nemoc neudržovala prostřednictvím užívání léků s tím, že se budou pouze potlačovat příznaky onemocnění. Snaží se člověka trochu navést do alternativních přístupů medicíny, náhledu do psychosomatiky ale také uvědomění si vlastního "JÁ" a vlastních limitů. Vyřešila se mnou dlouhodobé zdravotní problémy a další aktuálně řešíme, řídím se jejími doporučeními a jsem spokojená :) Jsem ráda, že to není doktorka, která na všechno předepíše antibiotika i když nejsou potřeba.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Prokop Vladimír

Otorinolaryngolog, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Modřany

Velmi milý a ochotný pan doktor, odstranil mé dceři nosní mandli koblátorovou plasma sondou, dcera byla za pár hodin v pořádku. Vždy poradí a navrhne tu nejsprávnější léčbu. Děkuji.

• V
      Umístění: Praha 5Služby: laryngologická operace

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Více jak deset let ho navštěvuje má rodina. Nikdy neodmítl a nikdy neřekl špatné slovo. Vždy s úsměvem. Velice doporučuji

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Eva Magyarová

Oční Lékař,

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Oční centrum Lensi, Novodvorská, záněty rohovky a spojivky

S paní doktorkou Magyarovou mám jen samé dobré zkušenosti od první návštěvy. Potřebovala jsem vzít rychle kvůli akutnímu zánětu rohovky (neměla jsem v Praze 4 svého očního) a vzala mě okamžitě. Přijela jsem i s malým synem a nic nebylo problém. Na řadu jsem přišla poměrně rychle, vzhledem k tomu, že jsem zavolala na poslední chvíli a hned jela. Nic nebyl problém. Paní doktorka mě vyšetřila a ihned zahájila léčbu. Byla jsem u hodně očařů, ale této paní doktorce věřím od první chvíle, že ví nejlépe co dělá. Pracuje citlivě a důsledně oči zkontroluje, nedává žádné atb kapky zbytečně, jen když je opravdu třeba. Za ta léta, co nosím kontaktní čočky jsem navštívila dost očních lékařů a optiků, tudíž mám možnost srovnání a paní Magyarová je doktorka na svém místě. A to, že se na každého hned od dveří nesměje nic neznamená. Každý máme své starosti a problémy a také paní doktorka je může mít. Co se týče sestry, je také úžasná, příjemná, vstřícná na domluvu další návštěvy jak po telefonu tak osobně a současná, nová ordinace na Novodvorské je velice příjemná, čistá a v optice Vám zdarma také naměří dioptrie a vyčistí a upraví brýle. Za mne mohu jen doporučit toto oční centrum a paní doktorce i sestře moc děkuji, jsem ráda, že jsem našla tak zkušené a dobré centrum. Pechová Věra

• P

V životě jsem se nepotkal s někým tak arogantním a nepříjemným. Byl u jsem u ní (ani nemůžu napsat u paní doktorky, protože si to nezaslouží) 2x. Poprvé jsem její chování ustál (s vypětím všech sil). Podruhé jsem po několika napadáních, zesměšňování, odfrkávání a pod. odešel uprostřed vyšetření. Myslím, že lepší nechodit nikam, než k ní, stejně nic neumí.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Petr Lachs

Gynekolog, MUDr.

• L

Pana doktora (pokud se mu da takto rikat) bych v zadnem pripade nedoporucila dal. Od zacatku tehotenstvi mi neustale rikal, jak je vse v poradku, ze moje tvrdnuti bricha, krvaceni a dalsi problemy jsou naprosto normalni a bezne a ze JEMU se to stava taky. Ocividne ma taky delohu. Na poradnach resi vice klimatizaci, stejne teplaky nebo proste je uplne mimo. Kdyz mu v sestem mesici reknu o konstantnim tvrdnuti bricha, nevedel si rady a radeji me poslal na pohotovost, ze on sam nema tuseni. Na pohotovosti jsem od prvniho trimestru byla 4x, protoze mi sam nikdy nepomohl. Od sedmeho mesice jsem presla jinam a je opravdu znat rozdil mezi jeho chaoticbosti a profesionalitou jineho doktora, ktery me vysetril od A do Z a udelal ruzne testy, u pana Lachse nebyla jeho sestricka ani schopna mi rict relevantni informace a neustale mi vynadala do pozdnich prichodu, i kdyz je cekarna prazdna... Nikdy vic!

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: prevance

Pan doktor již ordinuje na nové adrese. Moc hezká a malá ordinace. Nečeká se. Vše bez problémů. Určitě lepší než na poliklinice. Člověk si připadá, že není ani u doktora. Mohu jen doporučit.:-)

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Martin Hanus

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDNSlužby: Operace kolene

Úžasný lékař. Lidský, bezprostřední. Synovi operoval koleno po úrazu, když jiný lékař doslova odflákl vyšetření. Pan doktor se ho okamžitě ujal a odoperoval. Jsme mu vděční, díky němu syn chodí. Za mě 5* a velké díky.

• S
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: bolest v lopatce a rameni

Lidský, pečlivý, důsledný. Po martýriu návštěv tří ortopedů, kteří mne jen neustále odesílali na rehabilitaci se zablokovanou hrudní páteří, aniž by mne jakkoli diagnosticky vyšetřili, udělal pan doktor konečně RTG a následně i magnetickou rezonanci, která ukázala přetržený vaz v ramenním kloubu, co potřeboval sešít. Před pár dny mne v Berouně i odoperoval. Opravdu můžu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eva Vlková

Pediatr, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Modřany

Nejlepsi detska doktorka co muze byt. Vzdy se zajima o pricinu a neprestane dokud nenajde. Uzasny lidsky pristup a vse vysvetli. Pani doktorku znam uz 4 roky a je naprosto uzasna. Vsem doporucuji

• Chodila jsem k MUDr. Vlkové téměř 16 let a ohledně její práce si (naštěstí) nemůžu stěžovat, ale je pravdou, že stejně jako slečně/paní níže předala při přestupu k praktickému lékaři pro dospělé pouze jakýsi výpis na sotva dvě A4, ale celou kartu nikoliv.
      Vzhledem k tomu, že během základní školy jsem u ní byla co měsíc kvůli dýchacím potížím, nechápu, proč nepředává kompletní dokumentaci. Hlavně když ve výpisu není vše. Nedávno se zrovna obvodní lékařka divila, jak je možné, že jsem v dětství trpěla na zápaly plic (standard 4x do roka) a ve výpise o nich nebyla ani zmínka.
      Takže co se týká práce MUDr. Vlkové, nemůžu si stěžovat, ale s předáváním dokumantace je to strašné!!
      Klára

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře