Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Hana Pitínová

Alergolog,

• J

Dr. Pitínová je sympatická mladá dáma, ale vejdete do ordinace a ani se na vás nepodívá, mluví s vámi a kouká při tom do počítače a odcházíta a ani se na vás nepodívá - měla by se naučit pravidla "slušného chování" a osvojit si pravidla kontaktu s klientem.

• Jiří Veselý

Dermatolog, MUDr.

• E

Slušný, odborník, trpělivý, vše vysvětlí, zmíní různé alternativy, tipy, do ruky dá materiály - úžasné.

• T

Skvělý lékař! Velmi pěkně se mi věnoval, vzpomínám i po letech... pomohl tam, kde jiní nepomohli. Moc doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Martina Doubravová

Praktický Lékař, MUDr.

• Paní doktorka Doubravová je ,,Moje,, doktorka cca 20 let....no...asi víc....Vždy mi pomohla a vážím si jí...J.F.

• I

Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojena a všem ji doporučuji! Sestřička je také super! Jediná nevýhoda je občas delší čekání, ale vždy při odchodu z ordinace si na to ani nevzpomenu :-).

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Marie Gaspariková

Praktický Lékař, MUDr.

• Před 3 roky(2012) jsem hledala lékaře a paní doktorka mne přijala bez problému, Byla v tu dobu těhotná (pro lékaře dost zátěžový pacient po zdravotní stránce a věkové).
      Byla velice pečlivá a je i dnes. Byla a je vždy příjemná a milá . Ochotna vyslechnout a poradit ale vysvětlit proč je dobré podat ty to léky či ne. Když si nebyla jistá zda v těhotenství zda podat antibiotika a neváhala ani chvilku a kontaktovala mého plicního lékaře a konzultovala vše přes telefon. Abych v horečkách nemusela podstupovat cestu a čekání u mého specialisty(ta to konzultace je nad rámec její povinností) DO DNES MÁM VEMLI DOBRÉ ZKUŠENOSTI S MUDr. Gasparikovou M. MOHU VŘELE ZA SEBE JEN DOPORUČIT !!!
      JE TO BÁJEČNÁ LÉKAŘKA S INVIDUALNÍM PŘÍSTUPEK KE KAŽDÉMU ZDRAV.PROBLÉMU NEBO AŤ JDE JEN O PREVENCI.

• E

K teto paní doktorce jsem min.rok šla, protože jsme se přestěhovali z jiného města a nutne jsem potřebovala prakt.lekare. Potřebovala jsem neschopenku, protože jsem byla na zacatku těhotenství a měla jsem hrozne nevolnosti a gynekologa mám v jiném městě a bohužel můj stav mi nedovolil tam jet. Paní doktorka byla neochotna, protivna a ze mi rozhodne nesch.nenapise, ze to není v její kompetenci, i když mi můj gyn.rikal, ze mi to můj prakticky lékař určitě napsat muže. Po druhé jsem tam šla jen kvůli tomu, ze jsem potřebovala obycejne vyšetření a napsat do těhotenské průkazky, aniž by me tato Dr.znala, vůbec se na me ani nepodivala a po 2h čekání mi přinesla knížku jen sestra, ze vse v pořádku. Absolutne nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Peter Moravčík

Fyzioterapeut, MUDr.

• L

Velmi profesionalni a privetivy pristup..... Moc mi pomohl a dalsim 4 lidem v mem bezprostrednim okoli take..... Z vlastni zkusenosti s klidnym svedomim doporucuji... Lucie K. Praha

• S

Pan doktor,je výborný,kdykoli zavolám,pomůže mi,je přívětivý a snaží se každému pomoc,neznám lepšího doktora.Růžičková

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Věra Dvořáková

Pediatr, MUDr.

• My jsme u doktorky 3 roky a ted' odhlásíme. Naštěstí moje dcera je zdravá a proto z odborného pohledu doktorku neposoudím. Očkování dala pořádně, byla milá a ochotná. Problém je pro nás spíš v okolnostech.

Čekání, čekání, čekání. Občas se nedá domluvit termín ani pro zdravé na odpoledne, jak by mělo být. Proto dokonce i s papírem na tábor musím čekat mezi pacienty dopoledne a za hodinové čekání dozvědět že to nejde hned a musím se vrátit. I když jsme domluvily předem že zařídíme to hned...

To záleží spíš na zdravotní sestru, ona změní pořád podmínky, bud' s administrace vezme dopředu, anebo naopak, pacienti mají přednost a papíry naposledy. Nedá se tam vyznat a její náladový styl je moc nepříjemný.

... Už nevím na koho to záleží, asi oba sestra a doktorka jsou odpovědné za zbytečné čekání. Dnes jsem tam byla za ten papír na tábor a taky pro rozloučení, protože rozhodla jsem se odhlásit. Napsala jsem detailně proč ji odpustíme a předala jsem ten dopis sestře. Sestra řekla že doktorka rozhodne kdy kdo je na řadě a stěžovala že ona přijme za to reakce od pacientů - co není spravedlivé. Myslela jsem že to je jen výmluva. Ale potom doktorka přišla a když jsem ji dala taky stejný dopis a chtěla jsem se rozloučit - ona se ani nechtěla podívat na mě. I když jsem nechtěla dělat žádný skandál, jen pořádně se rozloučit.

• G

K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě a teď, i když už bydlíme za Prahou, dojíždíme i s naším synem, protože nám to stojí za to. Paní doktorka poradí i alternativní věci z homeopatie a čínské medicíny, pokud projevím zájem, vše vysvětlí, je opravdu pečlivá a projevuje zájem. Jsem moc spokojená a doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Naděžda Reifová

• B

U paní doktorky jsem byl téměř deset let a odcházím od ní nerad jen kvůli stěhování mimo Prahu. Pri zdravotních problémech mi vždy ochotně pomohla, při stanovení diagnózy se hodně doptávala. Jinými slovy, vždy mi přišlo, že se hodně sněží a k práci přistupuje profesionálně. Takže rozhodně doporučuju.

• M

Doktorka i sestřička jsou obě výborné. Vždy ochotně poradí a doporučí možnosti léčby. Nechápu negativní komentáře, já nemám po x letech návštěv ani jednu negativní zkušenost. Možná bude chyba i někde jinde než jen na straně doktora...

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Ema Pulcová

Internista, Praktický Lékař,

• D

Paní doktorka je naprosto neprofesionální, arogantní, nepříjemná... S jistotou mohu říci, že jsem se ještě nikdy nesetkala s tak hulvátským postojem u lékaře! Poslali mě k ní rovnou z gynekologické ambulance (Podolí), kvůli předoperačnímu vyšetření. Dříve než si zjistila o co se jedná, na mě začala křičet, jak si můžu dovolit přijít na krev o půl 12, že jsem tam měla být v 8 ráno. Trvalo asi 5 minut, než mě pustila ke slovu a já jsem se snažila vysvětlit, že jedu rovnou z Podolí a že už jsem objednaná na zákrok atd. Z lékařské zprávy evidentně vůbec nepochopila, co znamená kyretáž a zamlklé těhotenství. No nakonec jsem kvůli ní musela zákrok v Podolí o týden odložit. Úplně jsem se tam z toho všeho složila, ale ona se mnou celou dobu jednala jak s nějakým kusem hadru! Hrozné, nechutné jednání! Ještě navíc s pacientkou, která se před chvílí dozvěděla, že jí odumřel plod v bříšku....

• P

Paní doktorka předepisuje antibiotika i na nevolnost, osobní zkušenost. Pokud chcete z důvodu dlouhodobé neschopnosti změnit pobyt o víkendech (což je v ČR běžná praxe) řekne vám, že si z toho nebudete dělat holubník a o zmíněném víkendu si klidně jeďte a buď vás sociálka chytí nebo nechytí-ANO toto mi řekla osobně do telefonu!!! Proč bych riskoval své peníze i zpětně když na tuto "službu" mám nárok? Poslední zoufalý krok této tragické paní bylo, že když si moje nová lékařka vyžádala "výpis z karty pacienta", volala a oznámila nám, že poliklinika nebude v žádném případě hradit tyto služby (jedná se o dopis v rámci desítek korun), po kontaktování vedení polikliniky mi bylo sděleno, že zaslání oného výpisu na jejich náklady je běžná praxe. Proč tenhle zoufalý krok ze strany paní doktorky??? K lékaři jsem prakticky nechodil, ovšem po úraze jsem musel začít a když paní doktorka nevydala zrovna uplně jiný formulář tak na něm bylo rok staré datum...takže asi tak...pokud je vám 80+ tak je to asi fajn si jít pokecat a dojít si pro recept na antibiotika, ale nedejbože když vám opravdu něco bude a vy to budete chtít řešit, ZDE nevyřešíte VŮBEC nic, naopak Vám paní doktorka ráda nahází klacky pod nohy a bude dělat nepříjemnosti a naschvály do poslední chvíle. Hodnocení bych dal 0 ale to zde bohužel není. Stát bude kontrolovat zda jste si dobře uprdli, ale takovéhle lékaře nechá ať udělají ze zdravých lidí invalidy! NIKDY VÍCE!!!! Všechny udané negativní recenze naprosto vystihují osobnost jakou paní doktorka skutečně je!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Linda Kotrbová

Praktický Lékař,

• Paní doktorka je naprosto skvělá. Má skvělý lidský přístup. Je velice příjemná. Dokonce i sestra a s tím se moc často neshledávám.
      Nemám žádné výhrady, mne vždy pomohla tak jak potřebuji. A vyšla mi vždy vstříc.
      Takovou doktorku jsem si přála hodně dlouho, páč předchozí zkušenosti byly otřesné.

• Eva Kalibová

Pediatr,

• Absolutně nedoporučuji. Váš názor paní doktorku nezajímá. Na mě jako na mladou maminku bylo pohliženo shora a po každé návštěvě jsem odcházela se strachem, jak mě vyděsila. Z lékařského hlediska je paní doktorka asi výborná, ale její přístup ke mě a vlastně i k mému dítěti byl velmi chladný a odměřený. Po dnešní návštěvě nové paní doktorky, můžu srovnávat. A určitě jsem 100% šťastná, že jsem změnila pediatra.

• E

Paní doktorka Kalibová je úžasná. Velice milá, empatická, vždy poradí. Je možné se na ni s čímkoli obrátit, nikdy nevynadá ani nezlehčuje jakoukoli obavu rodičů. Má úžasný nadhled a žádnou maminku-prvorodičku nevyděsí ani nezkritizuje. Ba právě naopak, paní doktorka se mnou mluvila vždy otevřeně, přesto přívětivě a neprosazuje své postupy a názory za každou cenu. Její rady fungují, její hlas uklidňuje. Na mou dceru vždy mluví a komentuje vše, co s ní dělá. Sestřička je rovněž skvělá, vždy usměvavá a v dobré náladě. Každá návštěva pediatra je pro mne potěšením.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře