Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Nuselská Poliklinika

Táborská 325/57

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Petr Horák

  Gynekolog, MUDr.

  • D
   Umístění: jiné místoSlužby: gynekologické vyšetření

   Doposud nejlepší doktor u jakého jsem kdy byla. Pan doktor je neskutečně příjemný. Přístup ke mne jako pacientovi naprosto ojedinělý. Už teď se těším na další návštěvu gynekologie :-)

  • Umístění: jiné místoSlužby: porodnické operace

   Rada by som pánovi doktorovi poďakovala za nádherný pôrod (plánovaný císarský rez) mojich dvojčat. Všetko dopadlo na 1*, dievčatá fit :), hojenie rýchle, z jazvy je tenunká ružová čiarka. Stále sa teším, že pána doktora uvidím. Mám v neho absolútnu dôveru.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Jaroslav Šuhaj

  Praktický Lékař, MUDr.

  • J
   Umístění: Nuselská Poliklinika

   K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.

  • E

   K panu doktorovi Šuhajovi chodili už moji rodiče, kteří s ním byli spokojeni zrovna tak, jako já a můj manžel. Takhle si představuji rodinného lékaře. Nikdy nic nezanedbal, je vynikající diagnostik a mám k němu naprostou důvěru. Také všechny léky má v malíčku. Sice je pravda, že upovídaný není, ale proto také nemusím v čekárně prosedět celé odpoledne. Rozhodně nemohu říct, že by o pacienta neprojevoval dost zájmu. Naopak. Je opravdu výborný, milý a zřejmě přestává kouřit...

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře