Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.
Jabloňová 2992/8, Praha 10, Praha

Zdravotní středisko Dubeč
Starodubečská 99/6, Praha

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

S panem doktorem máme jen ty nejlepší zkušenosti, jeho přístup k dětem je skvělý. S nyní 11 letým synem ho známe už řadu let. Sestřička je také moc milá:)

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Pana doktora velice ráda doporučím všem. Přišli jsme s narozeným miminkem, se vším ochotně a mile poradil, nezažila jsem tak příjemného lékaře a sestru snad nikdy. Vše lidsky vysvětlí, poradí. Pro prvorodičky přístup k nezaplacení, jsem šťastná za tuto volbu,jinam bych nešla.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Dcera s vnučkou přešly k panu doktorovi od jiné lékařky,která bohužel byla velice neempatická a neprofesionální k mé nemocné vnučce/ svalová hypotonie/ ačkoliv dcera k takovému chování nikdy nezadala příčinu.Protože já i manžel jsme oba lékaři tak ví,co je to za řeholi.Zde po první návštěvě přišla naprosto nadšená prakticky ze všeho.Ze zdravotní péče, z přístupu, chování,prostředí,z laskavosti pana doktora i sestřičky Lenky,prostě ze všeho.Takže klobouk dolů před oběma a kéž by bylo víc takových lékařů a sestřiček.Ze srdce jim přeji, ať se jim oběma daří,hodné malé pacienty i jejich rodiče a z celého srdce jim děkuji moc za jejich péči.A.Hytychová

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s dcerou již 2.5 roky od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí. Vřele doporučuji.
Marie H. Praha 10.

Pan doktor velmi mily, deti k nemu rady chodi, vzdy nam dobre pomohl. Pokud v ramci jeho ordinace nemuze jiz pomoci (dvakrat to zdravotni stav dcery uz vyzadoval) vcas odeslal k hospitalizaci v TN Krc. (Mimochodem pediatricka klinika TN - velmi fundovane pracoviste) Obe deti mame v teto ordinaci od narozeni a nikdy nic nezanedbal. Rozhodne doporucuji!

Pána doktora bohužiaľ rozhodne nemôžem doporučiť. Pamätám si ako dnes, keď sme pred rokom prišli k pánu doktorovi s trojmesačnou dcérou po 7 týždňoch na kontrolu. Po zvážení sme zisitili, že za tú dobu pribrala 500g. Mne sa to zdalo málo a hneď som sa na to aj opýtala. Odpoveď od doktora i sestry :"nee, dobry". Pry by som poznala, keby málo papala...no nepoznala. Na ďalšiu kontrolu sme šli až za 2 mesiace (5 mesiacov), pretože v lete to pre našu a ich dovolenku inak nevyšlo. To už teda i doktor poznal, že dcéra málo priberá (za 2 mesiace 250g). Podotýkam, že napriek tomu dostala ďalšiu hexa vakcínu. Doporučil striedať kojenie s UM, ale mne sa do toho ešte nechcelo a skúsila som proste častejšie kojiť. Ďalší mesiac (6 mesiacov) sa prírastok zlepšil, takže sme mali prísť na kontrolu až za ďalšie 2 mesiace. Po masozeleninovom príkrme na obed doktor doporučil už nedokojovať, ale dať iné tekutiny. Medzitým som si domov požičala kojeneckú váhu, aby som to sledovala radšej i sama a po ďalšom mesiaci (7 mesiacov), sa mi zdal prírastok zas malý, tak som zbalila dcéru a vyrazili sme k doktorovi. Dívali sa na nás, že čo tam vlastne lezieme, že toho majú dosť i tak. Po zvážení prírastok 330g - na moje protesty, že ešte pred víkendom to bolo len 150g, nereagovali. Prý dobrý. Na ďalšej kontrole po mesiaci (8 mesiacov) prírastok zas špatný, doktor mi viac-menej vynadal, že držím dcéru energeticky skrátka. Mám jej vraj dávať ryžu, knedlík, smotanu, lipánky, proste niečo poriadneho. Začali sme dávať UM a kojila som len v noci, ale do týždňa bolo po kojení úplne. Skončilo to tak, že ďalšie asi 2-3 mesiace som bola z každého jedla vystresovaná, lebo dcéra niekedy odmietala úplne všetko, i UM. S tým mi doktor poradiť nevedel. Ale prírastky našťastie už dobré, liala som do nej UM každú chvíľu.
Našťastie to celé nemalo na dcéru pravdepodobne žiadny negatívny vplyv. Na mňa malo, ešte stále sa bojím, aby nehladovala a pri každom plači ponúkam jedlo (dcéra má 15 mesiacov).

Okrem toho teda pána doktora neodporúčam napríklad i preto, že dcéru videl poprvé a naposledy na brušku keď mala pol roka a to už sa dávno vedela i pretáčať. Keď mala kašeľ, tak sa jej ani nepodíval do krku, povedal, že už to končí a ani nám nič nedal. Za ďalší týždeň, keď sa to furt nezlepšilo, sa konečne podíval do krku a zistil zadnú rýmu, takže sme dostali antibiotické kapky.

Inak teda prostredie pekné, čakáreň veľká a i s kopou hračiek a objednávanie tiež fungovalo dobre, nikdy sme dlho nečakali.