Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorka je moc hodná - ale tím to končí. Ordinační dobu vůbec nedodržuje, doba ošetření pacientů je neskutečná - často je 45-60 mina na jednoho pacienta - 3 a více hodin v čekárně není vůbec neobvyklé a objednání není možné. Léčba je jak "za krále klacka" - paní doktora absolutně nevstřebá nové léky a léčebné postupy - jediné co zvládá dobře je vypalování bradavic. Chodil jsem k paní doktorce od dětství - po přechodu k jinému lékaři jsem se během 2 měsíců zbavil velmi nepříjemných problémů, na které 30let léčby pí doktorky a jejích dehtových mastí nemělo žádný účinek.
Pokud si chcete popovídat pak rozhodně zajděte - pokud máte jiné problémy než bradavice určitě zvolte jiného lékaře.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Velká pochvala ,paní doktorka mě vzala i když ten den měla jen vypalování bradavic , čekala jsem asi půl hodiny a jsem štastná ,že jsem jí nahodou našla .Ještě mi napsala mast o 90% levnější než moje předchozí lékařka.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bradavice

S ošetřením bradavice dusíkem jsem u paní doktorky spokojená. V komunikaci příjemná, ochotně zodpovídá dotazy. Vypálení má efekt. Problém, že bych čekala dlouho jsem neměla.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Puchýře na hlavě

První pacient se dostává na řadu dlouho po začátku ordinačních hodin. Tempo paní doktorky je velmi rozvážné. Má chuť si povídat, ale její povídání se povětšinou vůbec netýká řešeného problému. Před návštěvou se člověk musí obrnět trpělivostí a vzít si minimálně půl dne volna.


T
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní doktorky poprvé, prvního pacienta vzala do ordinace přesně 22 minut po začátku ordinační hodiny - do té doby se tam vybavovala po telefonu. Paní v čekárně vedle mě říkala, že prý to je jediný její "nedostatek". Po hodině čekání mi došlo, že je to pravda. Než jsme se vůbec dostali k ošetření bradavice, paní doktorka se zajímala o můj občanský průkaz, o počasí a o další nepodstatné věci. Mám raději lékaře, který se věnuje zdravotnímu problému. Co mě však zcela přesvědčilo, že u této paní lékařky jsem naposledy bylo to, že mou bradavici vypálila dusíkem v okruhu asi 1 cm do zdravé kůže. Vypalovat bradavice jsem byl již asi šestkrát u tří různých lékařů, ale nikdy mi nevypalovala zdravou kůži! Už je to týden a rána mi hnisá, to se mi nikdy nestalo! U této lékařky jsem byl naposledy.


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již velmi dlouho. Neznám lepší lékařku v tomto oboru. Ochotná řešit i sebemenší problém. Neodmítne Vás s tím, že je to "prkotina". Léčí mi akné, dlouho jsme zkoušeli co opravdu pomůže a nakonec se vyplatilo. Je velice ochotná, milá a také vtipná. Dokáže vás rozesmát i při vypalování bradavice. Paní doktorku můžu jen doporučit. Jediné malé mínus - většinou musíte počítat s delším čekáním.


H
Ověřeny pacient

velmi krásný přístup k dětem,ale i k dalším pacientům. Je milá a vždy pomůže.Zaslouží si pochválit.


B
Ověřeny pacient

Jedním slovem je to u této lékařky zoufalé!
ABSOLUTNĚ nedodržuje ordinační hodiny - bez omluvy čekajícím pacientům - začne i o 2 hod. později ačkoliv se jinak zřetelně baví v ordinaci eventuelně dorazí s katastrofickým zpožděním ale výsledek je stejný.
Chodil jsem tam přes rok a výsledek absolutní nula!Velmi řečná ale vás ke slovu moc nepustí a jen slabě nastíněnému problému už v prvních 10 sec. okamžitě rozumí - ale pak se výsledky léčby tak nějak zapomínají dostavit.
Před návštěvou ordinace je lépe se tlf. ujistit že pí Dr. je na místě a také že i pracuje.....
Prostě: díky že existují i jiní lékaři v oboru - přešel jsem a do 2 měsíců mám po problému který se paní Dr. nepodařilo za více jak rok aspoň jen trochu posunout k lepšímu.
Závěrem: k této pí Dr. jen po smrti a bez vlastní vůle.
BADY1


Vstřícný a dobrý specialista


Ověřeny pacient

Paní doktorka byla velice milá a ochotná k mému malému synkovi. Velice hezký přístup i přes to, že jí bolel zub .... vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti