Ke kurtům 383, Praha

K paní doktorce chodím strašně let. Je to ta nejlepší doktorka. Pokaždé určí vhodnou léčbu. Se vším pomůže. Doporučuji ji všem! Nejlepší doktorka. Neposílá na zbytečně nepříjemná vyšetření. Je příjemná a milá, sestřička je také úžasná.

nejlepsi vzdy jsem byla s pani doktorkou spokojena mela jsem ji jiz jako dite pak moje deti mila hodna vzdy bez problemu nevymenila bych za jinou

Velmi dobrá a ochotná doktorka.
Synovi vždy dobře uměla určit diagnozu.
Doporučuji všem.
Milý přístup k dětem!

My jsem byli s paní doktorkou spokojeni. Chodila jsem k ni se dvěma dětmi a i já jsem k ní chodila jako dítě. Nemohu si na ní v nejmenším stěžovat. Bohužel již asi odešla do důchodu a praktikuje už jen občas na pohotovosti. Diagnozu nám vždy satnovila správně.

Chodila jsem k ní s dětmi spoustu let a byla jsem spokojená. Poctive dela svou praci, neni jesitna, coz je u lekaru vzacnost, nedotkne se ji jiny nazor - nehraje si na vseveda, i kdyz sama leci velmi dobre. Pokud se nekdy snad mylila v diagnoze, zadny lekar si nemuze byt vzdy zcela jisty. Vazim si ji jako lekare i jako cloveka.

Velmi špatná doktorka!!!určuje mylné diagnozy a v lékárně(co se týče peněz) to pak stojí za to!!!Natrefila jsem na ní i v Krčské nemocnici na dětské ambulanci a skoro jsem se orosila......tohoto lékaře již nikdy více...