MDDr.

Vladimír Štván verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Denticio clinic PrahaSlužby: Akutní bolest zubu

Přístup pana doktora i sestřičky je k nezaplacení. Všem doporučuji! Díky nim jsem zjistila, že návštěva zubaře může být i příjemný zážitek

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Viktoria Shymkova
    Viktoria Shymkova
    Generála Janouška 844/18, Praha
    Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou… Více

Maryana Kovalchuk
    Maryana Kovalchuk
    Průběžná 633/89, Praha
    Paní doktorku všem velice doporučuji! Je moc šikovná, s lidským přístupem, stejně tak i sestřička. Během tří návštěv… Více

Volodymyr Kachmar
    Volodymyr Kachmar
    Šustova 1930/2, Praha
    K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou… Více

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Serhii Marikutsa
    Serhii Marikutsa
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    V Holešovičkách 1154/33, Praha
    Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Naší filosofií je, že každý pacient si zaslouží maximální péči, proto o Vás budou pečovat vždy zkušení specialisté, kteří pracují s nejmodernějšími materiály a vybavením.
      Naše pobočky se nacházejí ve zcela nově zrekonstruovaných prostorách v Pardubicích a v centru hlavního města Prahy na Petrském náměstí.
      Proč si tedy vybrat právě nás?

Profesionalita a kvalita – To jsou pro nás hodnoty, na kterých si zakládáme. Proto o Vás bude vždy pečovat tým profesionálů, který bude používat nejmodernější materiály a vybavení. Myslíme si, že návštěva zubního lékaře by neměla být nepříjemným zážitkem. Klientům nabízíme příjemné prostředí, vlídné a šetrné zacházení.
      Individuální přistup – komunikace mezi lékařem a pacientem je velmi důležitá pro vytvoření důvěry. Vždy se snažíme pečlivě vysvětlit, co děláme a proč to děláme. Pacient je informován o stavu jeho chrupu, o variantách plánované léčby a také o výši hrazené péče.
      Flexibilita – snažíme se přizpůsobit časovému harmonogramu pacientů a zkrátit tím čekací lhůty na minimum
      Kvalita bez kompromisů – Vy si zasloužíte to nejlepší. Vždy se budeme snažit pacientům nabídnout maximální péči, proto je náš tým průběžně proškolován a jsou používány nejmodernější materiály.
      Budeme pečlivě dbát na to, abyste byli maximálně spokojeni se všemi našimi službami.
      Těšíme se na Vás!

Fotokompozitní výplň od 800 kč
    Náhrada ztraceného zubu
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moderní vybavení ordinace. Bezbolestné ošetření. Příjemné jednání. Jsem spokojena. Zub nebolí. ......

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je perfektni i pres muj strach k zubarum probehla navsteva prijemne, vse vysvetlil, dal mi injekci (kterou jsem ani necitila) a plomba neni k rozeznani od meho zubu. Uzasna prace, dekuji!

• D

K panu doktorovi jsme přešla od své bývalé zubařky, která si nevěděla rady s věcí, kterou mi pan doktor vyřešil a vyléčil za pár návštěv. Myslím si, že je velmi pečlivý a lidsky moc příjemný. Všechno vysvětlí a zkonzultuje. Se zuby mám dost trápení, ale k panu doktorovi chodím opravdu ráda :-) Za sebe ho mohu jen a jen doporučit.

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byla velice spokojena, milý a vstřícný přístup, ochota atp. Mohu vřele doporučit

• E
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobry pristup. Som spokojny a mozem doporucit..

• O
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice sympatický pan doktor,jsem moc spokojená.Věnuje se každému pacientovi s velkou péčí, je příjemný a vše podrobně vysvětlí.Ordinace je moderně vybavena a mohu jenom doporučit!!!

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Najviac asi pochválim strašne milú sestričku, akú som ešte nestretla! :)
      A moja prvá návšteva bola výborná, pán zubár mi všetko pekne vysvetlil.
      Som milo prekvapená. :)

• M

Mladý pan zubař, kterého práce baví a je velmi precizní. Pokud máte zájem, provede i odstranění zubního kamene. Díky jeho přístupu jsem se začala k zubaři těšit!

• N

Velice sympatický doktor i sestra, zákrok naprosto bezbolestný. Jsem maximálně spokojená a mohu jenom doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to má první návštěva u pana doktora a musím přiznat, že jsem velmi spokojena s přístupem lékaře vůči pacientovi. Způsob objednání mi vyhovuje, je rychlý a spolehlivý.