Vladimír Škudera, pediatr Praha

MUDr. Vladimír Škudera

Pediatr

25 názorů

Uložit


Adresa

Podolská 10/1485, Praha
Soukromý lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromý lékař pro děti a dorost

Super není co napsat vše jak má být pozitivní přístup s rozvahou a odbornosti . K panu doktorovi chodíme už s druhým dítětem a není důvod přemýšlet po přestěhování do Stodulek o jakékoliv změně, raději budu dojíždět přes celou Prahu ale neměnil bych.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromý lékař pro děti a dorost

Příjemný, starší pán, pohodář. Nic nehrotí,ale přitom je důsledný.
Děti ho maj rádi a myslím, že ho i po tolika letech ta práce aspon trochu baví.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromý lékař pro děti a dorost

Ahoj chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi že mi poradí a vše vysvětlí děti ho mají rádi a já jsem k němu taky chodila jako malá takže vím že mi pomůže a poradí má moc dobré vychování a vždycky mě rozesměje moc děkuju .Zuzana a 3 kluci.honza,Olda a Zdeněk


T
Ověřeny pacient

MUDr Škudera je výborný lékař,k dětem ma bezva přístup.Vždy mi všechno vysvětlil.
Pane doktore děkuji za Váš příkladný přístup k dětem i rodičům.


C
Ověřeny pacient

Mám dvě dcery 3 a 7 let a za panem MUDr. Škuderou dojíždím ze Žižkova, je to výborný lékař, skvělý diagnostik s vynikajícícm vztahem k dětem. Velmi důležité je to, že zbytečně nezatěžuje děti častým podáváním antibiotik, jejich nasazení vždy pečlivě zvažuje. Pro rodiče je velmi důležité, aby si s lékařem rozuměli nejen v odborné stránce, ale i lidsky a to zde platí na 100%.
Moc děkuji za vzornou péči.
Kocurek Tomáš


D
Ověřeny pacient

Dobrý den všem, kladu si otázku, jak je možné, že má pan doktor Škudera jen pozitivní ohlasy. Nikdy jsem sem názor napsala, ale protože toto hodnocení bylo jedním z důvodu proč jsme pana doktora zvolili jako pediatra pro naše syna, považuji za povinnost napsat svůj velice negativní názor, navíc podložený jinými lékaři: narodil se nám syn, zapsali jsme ho do evidence pana doktora. Sice mě zarazilo, že pravidelným prohlídkami (poradna pro miminka) není věnována péče typu - měření dítěte (prý měřit doma, neb děti jsou živé a moc se hýbou...), měření obvodu hlavičky (na dotaz mi bylo řečeno, že se měří až v půl roce) apod., ale říkala jsem si, že pan doktor má prostě jiný přístup a není taková pečlivka. Nevyplňoval ani zdravotní průkazku (na dotaz odpověděl, že by nedělal nic jiného a že nám "ty váhy" pak vypíše). Už to ve mě začínalo hlodat, ale syn neměl problémy tak jsem to - bohužel - nechávala být. Pak přišel den, kdy syn v pěti měsících začal bohužel kašlat, rýma . Nic děsivého (nejsem žádná bio matka, ani hysterka), ale přeci jen u miminka nutno pohlídat. Pana doktora jsem volala pro konzulatci. Domluveno, můj postup potvrzeno, kdyby horšilo ozvat se znovu. Tak se stalo a naposledy jsme se díky tomu ocitli u pana doktora. Shrnu to - špatná indikace léku (pro miminko nevhodné, 96% ethanolu), špatný poslek (pouze v leže, nikoli svisle u mě v náruči) - výměna pediatra a ejhle - pan doktor nám do očkovacího průkazu nevlepil čísla vakcín (bohužel jsem netušila, že se toto dnes dělá), pan doktor synovi nenepsal na kašel vhodný lék (rachot byl už na průduškách) a navíc - při jedné z návštěv poradny jsem se ptala, zda je normální, že jedno žebro synka "leze" více ven, je hodně znatelné - odpověd byla, že se to srovná srůstem. Hm... bohužel až naše nová lékařka nás poslala na neurologii, odkud jsme putovali na rehabilitace - cvičíme Vojtovku. Co dodat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

pana doktora škuderu musím jen chválit, nestraší, nepodporuje paniku, věcně informuje, doporučí léčbu, případně odešle k odborníkovi, dojížídme k němu o po odstěhování, obě děti jsou ještě malé a takového dalšího lékaře sotva najdeme... máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti!


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem začala chodit se synem v roce 1993 a po celou dobu jsme byli naprosto spokojeni jak po odborné stránce, tak skvělým přístupem ke svým pacientům. Naštěstí pan doktor nepatří mezi ty přecitlivělé dětské lékaře,kteří na každé kýchnutí píšou antibiotika a na rozbité koleno sádru. Musím říct ,že se nám se nám vyplatilo dojíždět až z Prahy 9 . Díky pane doktore jste super. :-)

Jakubcová R.


Ověřeny pacient

Výborný lékař, který klame tělem. Vždy se ho můžete zeptat, na coko-li. Neplaší a zároveň nic nezanedbá.
Vždy dokáže podržet a vyřešit, jakýko-li zdravotní problém dítěte. Vřele doporučuji.
Vyhnalová


K
Ověřeny pacient

já jen musím souhlasit bezvadnej chlap nejen k dětem,ale i k dospělým má bezvadný přístup nestresuje děti ani rodiče chodím k němu s dcerkou 6 let od miminka nikdy nic nezanedbal pokud si nevěděl sám rady odešle jinam hodně takových skvělých doktorů jako je on když něco potřebuji rád poradí a pomůže děkuju za něj.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti