Senovážné nám. 5, Praha
OB/GYN Associates, s.r.o. (mapa)

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o.

Pan doktor je nejlepsi gynekolog jakeho jsem poznala. Drive jsem byla u jinejo odbyta za 3 minuty a jeste dostala vynadano, ze jsem mela zanet minule, ale pri telefonickem zjisteni nalezo mi bylo receno, ze je vse v poradku. Dr. Kačer je velice peclivy, prijemny a vse radne a pochopitelne vysvetli. V cekarne se obcas ceka treba vic jak hofku, ale v ktere cekarne se neceka ze? Hodinka je prijatelny cas. Sestricky jsou zde velice prijemne i pani na recepci. Nejuzasnejdi je sestricka Kovarikova, stale usmevava a velice ochotna ???? na 100% doporucuji pana doktora

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Zdravotní problém

Projížděla jsem si zde diskuze k onému doktorovi a přinejmenším mi přijde zvláštní, že po negativní recenzi je najednou tolik chvály, ale budiž. Opravdu - věřím, že s daným lékařem může být někdo spokojený a také spokojený být nemusí. Což je můj případ. Jako tu většina negativních pacientů uvedla - domluva se setrou, na objednacím termíně je zvláštní. V momentě kdy se chcete objednat - až za měsíc a půl nejdříve - při zdůraznění problému - za 14 dní a při narážce, že chcete vrátit poplatek 1000Kč, za neschopnost poskytnutí zdravotní péče - jste zajímavě obejednaná hned druhý den.

Dost mě to zarazilo, protože i já pracuji ve sféře zdravotnictví. Budiž. Objednání bylo orientační. Seděla jsem tam hodinu a 17 minut. Opět "budiž", posléze jsem byla předvolána sestrou, sepsal se záznam a opět jsem dalších 20min. čekala. To jsem už byla samozřejmně napružená. Protože i já chodím do zaměstnání a kdybych to byla věděla, vezmu si na celý den volno. Každopádně, jsem tolerantní, ne vždy se mi to v dané ambulanci takto protáhlo. To bych jim křivdila.

Nicméně, poté, co jsem byla vyzvána lékařem V. Kačerem do ambulance jsem se nestačila divit. Oznámila jsem mu, že mám nejspíš zánět, kdy jsem použila jako 1. nouzovou dostupné vaginál.čípky v lékárně. Lékař mi řekl, že se o žádný zánět nejedná. Ptala jsem se, co mi na daný problém tedy řekne? ...neřekl nic. Naopak - začal mi diplomaticky podstrkovat jejich produkty, za které mají tučné penízky? Neřekla bych - každopádně mé šokování neustoupilo. Posléze mi vlastně řekl ať se obleču a že mi pro jistotu nasadí probiotika. Nuže dobrá - věděla jsem, že jako lékař - absolutně neplní svou profesi. Oblékla jsem se a navštívila jiného gynekologa, který mi oznámil, že trpím silným zánětem, napsal mi řádné léky a já jsem spokojeně s úsměvem odcházela. Samozřejmě jsem mu o daném problému v OB/GYN Associates řekla. Kupodivu, řekl, že nejsem první a ani určitě ne poslední, která od nich odešla.

Až poté jsem se rozhodla pro tuto recenzi. Tudíž, pokud máte špatný pocit, necítíte, že je něco v pořádku, co se týká zdravotní péče - neodkazujte se pouze na jeden názor. Můžete totiž dojít k závěru, že i přesto, že ambulance na 1. dojem vypadá jako prestižní - může to být pravý opak. Za mě - bych lékaři vzkázala, že se minul povolání a že by bývala jeho pozice lepší ve farmaceutii a ne v pozici odborného lékaře. Nicméně, chápu, že mohu být vyjímkou. Hezký den všem.

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o.

Chtěla bych vyjádřit díky, úžasnému přístupu jak ze strany Mudr.Viktora Kačera, tak i celému personálu, který zajišťuje chod ordinace. Snažila jsem se najít lékaře, který mi bude naslouchat a v okamžiku nějaké zdravotní komplikace mi dokáže pomoci . To vše jsem našla právě v ordinaci OB/GYN Associates s.r.o. u Mudr.V.Kačera. Je to lékař na svém místě. NIKDY se mi nestalo že bych odcházela z ordinace bez jakéhokoliv vysvětlení léčby a dalších postupů. Jako operatér , ale i jako člověk je úžasný .
Za mě vřele doporučuji .
Pořízková

ר
Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Zdravotní problém

Poprvé jsem se objednala do ambulance s problémem krvácení. Zaplatila jsem poplatek ve výši 1000Kč. Bylo mi vysvětleno, že jsou v tom poplatky typu ultrazvuku, náčiní a údržby ambulance. Souhlasila jsem. Jenže můj problém vyřešen nebyl. Nevysvětlili mi, proč krvácím, proč mám bolesti a kdy to skončí, natož čím to bylo způsobeno. Dali mi jen prášky. Ty jsem v závěru neužívala a krvácení časem samo přestalo. Dodnes netuším čím to bylo.

Má druhá návštěva byla poněkud ještě horší. Volala jsem do ambulance s tím, že mám akutní bolesti a silný zánět s tím, že jsem už cca 3 měsíce neměla menstruaci. Sestra mi řekla, že mohu přijít až za měsíc a půl. Byla jsem šokovaná. Zeptala jsem se jí jestli mám jet tedy do nemocnice a zda mi poplatek vrátí, když nejsou schopni mě ošetřit. A ejhle, najednou mě objednala hned druhý den. Mohu říct - ano byla na mě při mém příchodnu příjemná. Usadila jsem se a čekala v ordinaci hodinu. I čas, kdy jsem čekala jsem překousla. Nicméně poté jsem šla k lékaři, který mi zjistil, že mám 6cm cystu. Posléze mě prohmatal a řekl ať se jdu obléci. Neřekl mi, co to pro mě znamená, jen že mám čekat. Neřekl na co čekat, jak dlouho, zda je to nebezpečné pro mě, co dělat, zda praskne, co užít když praskne apod. Nikdy jsem cystu neměla - očekávám, že Vás lékař připraví, řekne Vám, co se děje a ne, že se ho budu ptát. Nakonec, jsem se ho zeptala, že v případě-li mi praskne cysta, jaké mám užít vaginální prášky dostupné v lékárně proti bolesti....ušklíbl se a řekl, že se nic nestane a opět "ať počkám" Posléze mi nutil nějaké léky - farmaceutické firmy s níž spolupracuje a dokonce mě odkazoval i na speciální lékárnu. Takže shrnuto a podtrženo:
1. 1000Kč poplatek za nic - není hodno ambulance, když nevykonává řádně povinnosti lékař
2. Přístup některého personálu - absolutně hrozný - nevysvětlí, neřeší příčinu, ruce od situace pryč.
3. Jsem skutečně zklamaná. Tohle je má 1.negativní recenze. Vždy jsem byla spokojená, ale tohle je skutečně šok. Možná jsem jen jedna z mnoha, na kterou se "vykašlali a odbyli" každopádně - NEDOPORUČUJI.

Pan doktor je vynikající operatér. Naprostá spokojenost. Má přehled co je nového v jeho oboru a plně toho využívá k prospěchu pacienta.Vřele doporučuji BP

Naprostá spokojenost, lidský přístup, věnoval se mi vic než posledni moje gynekolozka, mela jsem pocit, ze jsem opravdu dobre vysetrena.. Rozhodne měnit nebudu..

Pan doktor Kačer je jeden z nejlepších osobností gynekologů v ČR.Je skvělý precízní, profesionál nic nezanedbá .Má diagnostický talent a talent skvělého chirurga Je oddaný své profesi a vždy hledá to nejlepší řešení pro zdraví pacientky.S lidským, skvělým ,empatickým, citlivým přístupem při vyšetření, určení diagnózy a sdělení. Žádný stres nepociťujete. Pouze vnitřní pohodu Na setkání s ním se vždy těším, hřeje v srdce a v duši. Znám ho už 7let obdivuji jeho práci na sobě jako profesionál a práci na sobě samém díky ,které je charismatickou morální osobností opravdově milující lidi a poslání lékaře .Vřele doporučuji .Anna Chramostová psychoterapeutka a koučka

k panu doktorovi chodim již několik let jsem velmi spokojena Je to lekař profesional doporučuji Stara

Doporučují - MUDr.Viktor Kačer je nejlepší odborník co znám.Vyšetření
je citlivé a komunikace srozumytelná- nikdy jsem se s lepším
přístupem lékaře k pacientovi nepotkala
MV

Četla jsem všechny názory zde a musím říci, že velmi záleží na tom, co přesně od pracoviště očekáváte a jaká jsou vaše kritéria. Je pravda, že se zde dlouho čeká, i při objednání. Je pravda, že se hradí roční poplatek. Zaplatila bych panu doktorovi i stokrát víc, kdyby chtěl. Jeho odborná erudice a diagnostický talent, jeho pečlivost, oddanost věci a zájem o to nejlepší řešení pro zdraví pacientky, to jsou důvody, proč jsem tak vděčná, že ho mám.