Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Musím se přidat s pozitivním komentářem. Lidský přístup (dalo by se vytknout že až moc), nikdy jsem neměl problém s tím, že mi nebylo vyhověno ve smysluplném požadavku. U paní doktorky jsem v péči cca 5 let a jsem spokojen. Ano, je zde problém v jazykové bariéře, čeština paní doktorky není nejlepší, ale rozumí dobře a nikdy jsem neměl problém se třeba třikrát zeptat abych pochopil/ověřil si správné pochopení konkrétní věci.


Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Necítila jsem se dobře a myslela jsem že je to problém štítné žlázy

Budu další kdo chce poděkovat paní doktorce protože díky ní se cítím opět lépe zjistila příčiny mých nevolnosti což ani nezjistila má obvodní doktorka absolvovala jsem řadu vyšetření po kterých paní doktorka zjistila příčinu a když jsem něčemu nerozuměla vysvětlila mi to tak jako nikdo před tím žádný doktor se mnou nestrávil tolika času protože každý druhý vám řekne latinský název a víc se s vámi nebaví i když jsem z daleka vždycky se ráda vrátím za paní doktorkou protože vím že pacienty neodbyva ale snaží se jim porozumět. Děkuji za její vstřícné vystupování a za čas který každému pacientovi věnuje za mě úžasná.


N
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Já osobně mám dobré zkušenosti s pani Mudr. Filkovou. Každému se nemůžete zavděčit, to je jasné. Mě osobně vždy vyslechla a poradila, jak dál pokračovat v léčbě. Když jsem nerozuměla co říká, bezproblému vysvětlila vše ještě jednou a přidala i názorné malůvky a brožůrky. Chodím k pani doktorce už pátý rok. Své výsledky jsem konzultovala i s jinou endokrinoložkou a ta mi potvrdila to stejné co mi řekla doktorka Filková.


F
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická závratě

Paní doktorka je skvělý diagnostik.
Na lidi si udělá dostatek času aby jim mohla vše vysvětlit aby to pochopil i člověk který nepracuje ve zdravotnictví.
Víc takových doktorů.
Díky


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo kontrola štítné žlázy

Tuto paní doktorku bych nikomu nedoporučovala. Není jí dobře rozumět, nevysvětlila mi, co mi je, napsala lživou zdr.zprávu, kde uvedla výkovy, které vůbec neudělala. Měla velmi nepříjemné vystupování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Dnes jsem poprvé a také naposledy navštívila ordinaci této paní doktorky.Nejen, že jí nebylo rozumět, ale nerozuměla ani ona mě. Chování naprosto neprofesionální a já měla co dělat, abych se nezvedla a neodešla. Výsledek vyšetření jsem se nedozvěděla, hodina v ordinaci byla vysloveně ztráta času. V lékárně mi řekli, že ze zprávy od paní doktorky neví jasné, jak mám dávkovat a bude zapotřebí další konzultace s doktorkou. Mj. do zprávy pro mého obvodního lékaře paní doktorka napsala, že mi předepsala úplně jiné léky a také popsala výsledek vyšetření, které mi ovšem neprovedla. Snad více není třeba komentovat. Jdu hledat jiného doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

S paní doktorkou Filkovou mám jen špatné zkušenosti. Když pominu to, že ji není dost často rozumět a stalo se mi, že někdy ani ona nevěděla, co česky něco znamená, tak jako odborník je fakt špatná. Poslední 3 roky mám hodně zvýšené výsledky a ještě nebyla schopná mi to nějak ustálit, na kontrolu objedná až po 3/4 roce a sono mi nedělala asi už dva roky a to ty výsledky mám fakt extrémně špatné. Už je to ve stádiu, kdy mi hypofunkce zasahuje do života a dost mě omezuje. Měním doktorku okamžitě a doufám, že budu mít lepší péči.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nikdy a v zadne zemi sveta jsem se nesetkala s takovymto pristupem lekare! Ani jsem nebyla vpustena do ordinace, doktorka me tedy ani nevidela, jen byla poslana do cekarny sestra s receptem!
Naprosty sok! Nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Chtěla bych poděkovat za čas, který mi paní doktorka Filková věnovala při mé léčbě. Svým přístupem je lékařem na správném místě. Zachránila mi život a nyní ji navštěvuje i dcera s vnučkou. Všechny se k ní rády vracíme na pravidelné kontroly.


K
Ověřeny pacient

Musím se přidat ke komentáři HP, byla jsem u paní doktorky v červenci a musím říct, že jsem se za celý život nesetkala s takovým přístupem doktora. Nic mi neřekla o mé nemoci, vůbec jsem jí nerozuměla, když už něco řekla. Odešla jsem z vyšetření a neměla páru o tom, co mi je, nebo proč to tak je. Z toho mála, co mi řekla, jsem si pak doma googlovala. No prostě hrůza! Okamžitě po příchodu domů jsem napsala jiné paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti