Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

velká spokojenost doktorka se mi věnovala, nasla příčinu mého onemocnění a byla mi nápomocná při hledání jiných specialistu

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je báječná, pracuje vždy s úsměvem. Cením si její práce, ochoty a lidskosti. Po zdravotní i psychické stránce mi velmi pomohla. Je to lékař na svém místě.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

U paní lékařky jsem již několik let sledován a léčen. Paní lékařka je velmi ochotná, nápomocná, pečlivá a lidská.
Nemám s paní lékařkou jediný problém.
Paní lékařku jsem doporučil i svým nejbližším.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

U paní doktorky jsem byla asi 6 let. Bohužel kvůli nedostatku lékařů endokrinologů. Nejenom, že její přístup byl místy až neurvalý, ale na poslední návštěvě mi předepsala špatné dávkování a až na dotaz všeobecného lékaře dávkování upravila. Na můj dotaz, zda je dávkování správně, mi sestra odpověděla, že paní doktorka ví, co dělá. Nyní jsem u jiného lékaře a podle krevních testů mám dávkování opět upravené. Od paní doktorky jsem se okamžitě odhlásila, protože její léčbě nedůvěřuji.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Přístup paní doktorky mi nevyhovoval, ale dala jsem tomu šanci.
Na ocni ambulanci jsem zjistila, ze na tuto paní doktorku je více negativních ohlasů. Takže jsem se jen utvrdila v mé intuici a našla jsem si jinou paní doktorku.
Rozhodně byla chyba, že jsem neodešla hned po první návštěvě, když už jsem z přístupu neměla dobrý pocit.
Jen doplním, že jsem u paní doktorky byla 1,5měsíce což mi přijde dostatečně dlouhá doba na objektivní názor.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Ze začátku byla paní doktorka fajn, ale za celých 5 let mě prohlédla pouze na začátku a řekla mi, že je zbytečné brát vzorek z uzlíku co byl na štítné žláze, že se z toho stejně nic nepozná. Změnila jsem doktora, kterého mám i blíž a naštěstí mi vzorky vzal. Nyní jsem již po operaci 3 zhoubných nádorů a čeká mě ještě léčba radiojódem. Takže doktorku nedoporučuji.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Musím se přidat s pozitivním komentářem. Lidský přístup (dalo by se vytknout že až moc), nikdy jsem neměl problém s tím, že mi nebylo vyhověno ve smysluplném požadavku. U paní doktorky jsem v péči cca 5 let a jsem spokojen. Ano, je zde problém v jazykové bariéře, čeština paní doktorky není nejlepší, ale rozumí dobře a nikdy jsem neměl problém se třeba třikrát zeptat abych pochopil/ověřil si správné pochopení konkrétní věci.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Necítila jsem se dobře a myslela jsem že je to problém štítné žlázy

Budu další kdo chce poděkovat paní doktorce protože díky ní se cítím opět lépe zjistila příčiny mých nevolnosti což ani nezjistila má obvodní doktorka absolvovala jsem řadu vyšetření po kterých paní doktorka zjistila příčinu a když jsem něčemu nerozuměla vysvětlila mi to tak jako nikdo před tím žádný doktor se mnou nestrávil tolika času protože každý druhý vám řekne latinský název a víc se s vámi nebaví i když jsem z daleka vždycky se ráda vrátím za paní doktorkou protože vím že pacienty neodbyva ale snaží se jim porozumět. Děkuji za její vstřícné vystupování a za čas který každému pacientovi věnuje za mě úžasná.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Já osobně mám dobré zkušenosti s pani Mudr. Filkovou. Každému se nemůžete zavděčit, to je jasné. Mě osobně vždy vyslechla a poradila, jak dál pokračovat v léčbě. Když jsem nerozuměla co říká, bezproblému vysvětlila vše ještě jednou a přidala i názorné malůvky a brožůrky. Chodím k pani doktorce už pátý rok. Své výsledky jsem konzultovala i s jinou endokrinoložkou a ta mi potvrdila to stejné co mi řekla doktorka Filková.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická závratě

Paní doktorka je skvělý diagnostik.
Na lidi si udělá dostatek času aby jim mohla vše vysvětlit aby to pochopil i člověk který nepracuje ve zdravotnictví.
Víc takových doktorů.
Díky