Neurologie Dejvice s.r.o.
Bechyňova 2571/3, Praha - Dejvice, Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Neurologická ambulance
Bílá 6, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Dejvice s.r.o. brnění nohou

Paní doktorka Papoušková je velice přátelská a věcná. V mém případě ihned odhalila možnost vážné diagnózy a předala mě dalším specialistům, což způsobilo včasné nasazení léčby. Dokáže dobře odhalit i souvislosti s psychikou.

Přístup paní doktorky mi naprosto vyhovuje. Je věcná, pečlivá, ochotná diskutovat. Dávám plný počet hvězdiček.

Nedávno jsem u paní Papouškové byla a byla jsem mile překvapena. Vysvětlila mi vše, co jsem potřebovala - přímo, jasně a konkrétně. Působí jako profesionálka.

Zkušená lékařka se smyslem pro humor.

Paní doktorka Papoušková je velice bezvadná chodím k ní na kontrolu už asi 3 roky a jsem s ní velice spokojen,ona je prostě bezvadná.

V mém případě dobře věděla, že její kolegové se spletli v diagnóze. Místo toho, aby chybu napravila, snažila se ze všech sil chybu utajit!

Na paní doktorce si cením její profesionální přístup. Byl jsem u ní několikrát. Není to psycholog, řeší věci věcně, racionálně a efektivně. Někomu může vadit, že nemá takový ten samaritánský přístup, mě to ale naopak vyhovuje. Vzbuzuje ve mě důvěru, že jsem v dobrých rukou.

paní doktorka je velmi arogantní člověk, neprofesionální, po autonehodě jsem trpěla bolestmi hlavy vysokým krevním tlakem a samozřejmě blokací páteře, závěr paní doktorky byl šokující, nic z toho autonehoda určitě nezpůsobila, blokaci krku jsem měla dle ní z účesu,ostatní jako vysoký krevní tlak,i když mám normálně nízký,byl z toho že nejím každý den maso a z toho mě i bolela hlava dle paní doktorky, okamžitě jsem změnila lékaře a ten nemohl uvěřit jejím závěrům též.

Pani doktorka Papouskova je bezpochyby solidni lekarka avsak v mem pripadu ji trochu vycitam, ze me drive neposlala na odborna vysetreni. Trapila me bolest vystrelujici po zadni strane hyzde do lytka. Jako diagnozu mi nejprve urcila zanet ischiatickeho nervu a jako lecbu doporucila protizanetlive a bolest tisici leky a rehabilitaci. Ovsem problem pretrvaval a misto toho, aby me poslala na CT vysetreni, zkousela na mne ruzna nesteroidni antirevmatika.
Kdyz se dovedel o mem problemu muj znamy doktor, rekl mi, ze to co popisuju klidne muze byt vyhrezla plotenka a poslal me na rentgen a CTcko. A taky ze jo na CT byl nalezen vyhrez plotenky L5/S1 11 mm.
Kdyz jsem vysledky pani doktorce ukazal, tvrdila mi, ze to na lecbe nic nemeni a poslala me do nemocnice na infuze.
Postup lecby byl asi zcela standartni, ale stale se nemuzu zbavit dojmu, ze muj pripad pani doktorka ponekud zanedbala. Kdybych nemel znameho doktora, kdovi kdy bych se dozvedel o vyhrezle plotence a nejruznejsich zpusobech lecby tohoto onemocneni.

Mě paní doktorka velmi pomohla. Dlouhou dobu jsem trpěl bolestmi hlavy a už jsem přestával věřit, že se to dá změnit. Paní doktorka mě velmi pečlivě vyšetřila a doporučila léky, které mi pomohly. Líbil se mi věcný přístup a ochota s veškerou vážností řešit zdánlivě malicherný problém.