Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

Ověřeny pacient

My jsme u doktorky 3 roky a ted' odhlásíme. Naštěstí moje dcera je zdravá a proto z odborného pohledu doktorku neposoudím. Očkování dala pořádně, byla milá a ochotná. Problém je pro nás spíš v okolnostech.

Čekání, čekání, čekání. Občas se nedá domluvit termín ani pro zdravé na odpoledne, jak by mělo být. Proto dokonce i s papírem na tábor musím čekat mezi pacienty dopoledne a za hodinové čekání dozvědět že to nejde hned a musím se vrátit. I když jsme domluvily předem že zařídíme to hned...

To záleží spíš na zdravotní sestru, ona změní pořád podmínky, bud' s administrace vezme dopředu, anebo naopak, pacienti mají přednost a papíry naposledy. Nedá se tam vyznat a její náladový styl je moc nepříjemný.

... Už nevím na koho to záleží, asi oba sestra a doktorka jsou odpovědné za zbytečné čekání. Dnes jsem tam byla za ten papír na tábor a taky pro rozloučení, protože rozhodla jsem se odhlásit. Napsala jsem detailně proč ji odpustíme a předala jsem ten dopis sestře. Sestra řekla že doktorka rozhodne kdy kdo je na řadě a stěžovala že ona přijme za to reakce od pacientů - co není spravedlivé. Myslela jsem že to je jen výmluva. Ale potom doktorka přišla a když jsem ji dala taky stejný dopis a chtěla jsem se rozloučit - ona se ani nechtěla podívat na mě. I když jsem nechtěla dělat žádný skandál, jen pořádně se rozloučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě a teď, i když už bydlíme za Prahou, dojíždíme i s naším synem, protože nám to stojí za to. Paní doktorka poradí i alternativní věci z homeopatie a čínské medicíny, pokud projevím zájem, vše vysvětlí, je opravdu pečlivá a projevuje zájem. Jsem moc spokojená a doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Malou jsem registrovala ještě před porodem. Byla milá, dokonce i na návštěvě u nás doma po návratu z porodnice. Když jsem začala chodit do ordinace, byla strašná každá návštěva. Neustále mě stresovala, že malá nepřibírá, že mám "blbé mléko". Nakonec mi zakázala kojit a doslova nahnala do lékárny pro UM. Při každé návštěvě měla nevhodné poznámky k jménu dcery - že jsme blbě vybrali, že jich bude ve třídě aspoň 6 atp. Ale že má dcera svalovou hypotonii a je potřeba RHB, na to přišla až zastupující Dr. Když jsem dceru přihlásila k jinému Dr. a nahlédla do karty, nestačila jsem se divit, co je tam napsáno za nesmysly.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi byla doporučena a já jsem se k ní zaregistrovala před porodem syna. Působila velmi mile. Od narození syna mě ale neustále stresovala s váhou dítěte, doporučovala příkrmy a v 6ti týdnech dokonce napsala do průkazky že je syn neklidný a "asi hladoví" Přestala jsem ji poslouchat a začala plně kojit, syn má v pul roce skoro 75 cm a cca 9kg! Naprosto spokojený. Problém byl také když jsem odmítla očkování Hexavakcíny spolu s jiným volitelným očkováním. Neporadila mi v pasení koníčku a ve 3.měsících suše pronesla, že je nestabilní na bříšku a musíme na rehabilitaci a cvičit Vojtovou metodou...naprosto zbytečné, pokud by poradila, povzbudila. Prostě tohle ne. Možná někomu sedí, fajn, já ji za pediatra nechci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

velmi slabi.Nechova se dobre.Neposloucha rodice ditete A mysli, ze x let delala doktorku a vsechno rozumi.Jenze nevi , ze dnes informace muzeme ziskat mnohem vice nez driv a mozna vice nez ona (treba diky internetu).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Sice už nejsem dítě, ale s touto doktorkou jsem byl velmi spokojen. Moc mi pomohla.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku Dvořákovou můžu vřele doporučit. Chodila jsem k ní za mlada já a ted dochází i syn. Bydlíme za Prahou ale tato paní doktorka stojí za to dojíždět. Výborný profesionální přístup,ochota ,vstřícnost... Takových lékařů je málo. Stejně tak doporučuji sestřičku paní Dr. A zároveň jím tímto i děkuji za jejich péči.
Petra L.


Paní doktorku Dvořákovou jsem si v porodnici před skoro 6 lety vybrala náhodou. Dodnes jsem za tuto náhodu vdečná, protože je to nejlepší lékařka i sestra , s kterou jsem se kdy setkala i ve srovnání se zkučenostmi mých přítelkyň s dětmi. Pomůže s jakýmkoliv problémem a její fantastický přístup k dětským pacientům je úžasný. Stejnou chválu zaslouží i její sestřička. Kdykoliv jsem se mohla a mohu obrátit na ně i po telefonu a velmi mi pomohly při problémech ,které jsme měly, když nám umíral manžel. Děkuji jim moc a přeji všem maminkám takovou dětskou lékařku.
Irena Votrubová


Ověřeny pacient

Bezvadná paní doktorka. Kromě velmi dobré odbornosti (snad co můžu posoudit) se zabývá i homeopatiky, za což jsem jí velmi vděčná, protože na syna zabírají stoprocentně. Ze začátku jsem k nim (těm lékům) byla nedůvěřivá, ale zkusila jsem je právě proto, že mi paní doktorka nic nenutila, jen nabídla, vysvětlila, necpala mi nic. Stejně tak je to s některými dobrovolnými očkováními - všechno vám vysvětlí, ale rozhodnutí nechá na vás, nehodnotí.
Vždy byla vstřícná, nepeskuje, je chápavá a děti rozhodně neodbyde. Čekám druhé dítě a plánuji i s ním chodit k ní.
Sestřička je rázná paní, občas mi přišlo, že některé maminky napomínala trochu jako ve škole, ale nic tragického. A k nám se vždy chovala dobře.


M

Výborná lékařka s vřelým přístupem. Doporučuji. Chodíme k ní už 8 let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti