Věra Derflová, dermatolog Praha

MUDr. Věra Derflová

Dermatolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Bakovská 764, Praha
Ordinace pro choroby kožní a cévní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Výborná, profesionální péče, stejně tak jako přístup paní doktorky. Nejvíce na paní doktorce oceňuji její lidskost, upřímnost, empatii a dobré srdce, které dnes mnoho lékařů postrádá. Za mě, mou rodinu a mé známé stoprocentně doporučuji! S lepším dermatologem jsme se nesetkali.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál na svém místě.S problémem pomohla , chovala se velmi příjemně .K.Branč


P
Ověřeny pacient

Synovi určila špatnou diagnozu, zbytečně jsem ho mazala mastmi na atopický ekzém a přitom to byla alergie. Sympatie ani empatie jsem z ní ani sester necítila, ani se zrovna moc hezky nechovají ke starým lidem (byla jsem svědky komunikace sestry se starou babičkou v čekárně) ale to už je věc názoru. Odorně mě ale neoslovila, příště půjdu radši jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Bohužel, ač nerada, musím přidat negativní hodnocení. Ordinační hodiny ve Kbelích jsou pouze dva dny a z toho jeden den pouze dopoledne. I když je napsána cedulka na dveřích pro objednané i neobjednané, odmítla mě příjmout. Synovi se zhoršil ekzém a tak jsem si dovolila přijít bez objednání. I když jsou or. hodiny tak krátké, přišla paní doktorka do ordinace ještě s 20 minutovým zpožděním a po absurdním rozhovoru, kdy mi ukázala, jak má plnou čekárnu a vysvětlovala mi systém přijímání pacientů, který prý nemůže napsat na dveře, jelikož by tomu nikdo nerozuměl, pak se se mnou ještě dohadovala, jestli je stav syna akutní či nikoliv, mi nakonec naznačila, že budu muset počkat zřejmě až na konec ordinační doby. Nevím tedy o jakém příjemném vystupování tady všichni mluví.
Jeden z mých zdravotních problémů mi pomohla vyřešit, když jsem se ale řádně objednala asi 2 měsíce dopředu na prevenci mateřských znamének, neměla na mě moc čas, moc si je neprohlížela (a že jich mám!!) a jen se zeptala, které se mi nelíbí. Bez dlouhého posuzování, spočítala cenu, kterou u ní na klinice zaplatím a v mžiku jsem byla venku.
Je mi to moc líto, ale víc než lidský přístup jsem u paní doktorky zaznamenala aroganci a zřejmě snadné získávání klientů pro soukromou kliniku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S MuDr Derflovou jsem velice spokojená. Chodím k ní už řadu let ( dojíždím za ní až z JM a to již na třetí místo ) právě proto, že je velmi příjemná, vždy usměvavá, s lidským přístupem, ale hlavně opravdu profesionál na svém místě. Dala nejen moje žíly dohromady, ale pomohla už i několika mým přátelům s kožními problémy, které jinde nedokázali pojmenovat. Vřele doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Výborná jako lékař,i jako člověk. Vážím si jí i za to,že byla velmi příjemná i tehdy,kdy jsem jí volala o radu o víkendu na soukromý telefon. Tomu říkám lidský přístup! Děkuji paní doktorko!!!


Super človíček , ještě jsem jí neviděla bez úsměvu a dobré nálady.


Velice šikovná cévní lékařka, profesionálka, milá a sympatická!


Výborná a milá paní doktorka, moc mi pomohla.


souhlasím,velmi schopný a laskavý člověk


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti