Ordinace pro choroby kožní a cévní
Bakovská 764, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Výborná, profesionální péče, stejně tak jako přístup paní doktorky. Nejvíce na paní doktorce oceňuji její lidskost, upřímnost, empatii a dobré srdce, které dnes mnoho lékařů postrádá. Za mě, mou rodinu a mé známé stoprocentně doporučuji! S lepším dermatologem jsme se nesetkali.

Paní doktorka je profesionál na svém místě.S problémem pomohla , chovala se velmi příjemně .K.Branč

Synovi určila špatnou diagnozu, zbytečně jsem ho mazala mastmi na atopický ekzém a přitom to byla alergie. Sympatie ani empatie jsem z ní ani sester necítila, ani se zrovna moc hezky nechovají ke starým lidem (byla jsem svědky komunikace sestry se starou babičkou v čekárně) ale to už je věc názoru. Odorně mě ale neoslovila, příště půjdu radši jinam.

Bohužel, ač nerada, musím přidat negativní hodnocení. Ordinační hodiny ve Kbelích jsou pouze dva dny a z toho jeden den pouze dopoledne. I když je napsána cedulka na dveřích pro objednané i neobjednané, odmítla mě příjmout. Synovi se zhoršil ekzém a tak jsem si dovolila přijít bez objednání. I když jsou or. hodiny tak krátké, přišla paní doktorka do ordinace ještě s 20 minutovým zpožděním a po absurdním rozhovoru, kdy mi ukázala, jak má plnou čekárnu a vysvětlovala mi systém přijímání pacientů, který prý nemůže napsat na dveře, jelikož by tomu nikdo nerozuměl, pak se se mnou ještě dohadovala, jestli je stav syna akutní či nikoliv, mi nakonec naznačila, že budu muset počkat zřejmě až na konec ordinační doby. Nevím tedy o jakém příjemném vystupování tady všichni mluví.
Jeden z mých zdravotních problémů mi pomohla vyřešit, když jsem se ale řádně objednala asi 2 měsíce dopředu na prevenci mateřských znamének, neměla na mě moc čas, moc si je neprohlížela (a že jich mám!!) a jen se zeptala, které se mi nelíbí. Bez dlouhého posuzování, spočítala cenu, kterou u ní na klinice zaplatím a v mžiku jsem byla venku.
Je mi to moc líto, ale víc než lidský přístup jsem u paní doktorky zaznamenala aroganci a zřejmě snadné získávání klientů pro soukromou kliniku.

S MuDr Derflovou jsem velice spokojená. Chodím k ní už řadu let ( dojíždím za ní až z JM a to již na třetí místo ) právě proto, že je velmi příjemná, vždy usměvavá, s lidským přístupem, ale hlavně opravdu profesionál na svém místě. Dala nejen moje žíly dohromady, ale pomohla už i několika mým přátelům s kožními problémy, které jinde nedokázali pojmenovat. Vřele doporučuji!

Výborná jako lékař,i jako člověk. Vážím si jí i za to,že byla velmi příjemná i tehdy,kdy jsem jí volala o radu o víkendu na soukromý telefon. Tomu říkám lidský přístup! Děkuji paní doktorko!!!

Super človíček , ještě jsem jí neviděla bez úsměvu a dobré nálady.

Velice šikovná cévní lékařka, profesionálka, milá a sympatická!

Výborná a milá paní doktorka, moc mi pomohla.

souhlasím,velmi schopný a laskavý člověk