Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Městská Poliklinika Praha

Paní doktorka mi byla doporučena praktickou lékařkou. Velmi mi pomohla když jsem zažívala v práci extrémní stres, vyhoření a do toho jsem měla problém s otěhotněním. Velmi si vážím jejího lidského přístupu. Díky paní doktorce se mi psychicky ulevilo, změnila jsem práci a nyní se těším z mého těhotenství. Mockrát děkuji.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Městská Poliklinika Praha

Paní doktorku jsem vyhledala díky doporučení mé známé, která na poliklinice ve Spálené pracuje - potřebovala jsem akutní pomoc a paní doktorka mě vzala téměř okamžitě. Nasadila mi léky, které jsem už před x lety brala, vše tedy bylo v pořádku, ale věděla jsem, že u antidepresiv nechci zůstat a chci je po čase vysadit ( jsem spíše pro přírodní léčbu, pokud je to možné. Vyhledala jsem si velmi zkušenou léčitelku, která se zabývá čínskou medicínou, věděla vše o mé léčbě na psychiatrii a nechala mi udělat na míru bylinky, kterým já věřím mnohem více než lékům. Na návštěvě u paní doktorky jsem jí řekla, že jsem tuhle paní vyhledala, protože se chci léčit jinou cestou, která samozřejmě musí nějak spolupracovat s touhle a že bych brzy ráda antidepresiva vysadila. Paní doktorka začala být velmi arogantní, vysmívala se tomu, co jsem jí řekla a odmítla se mnou nadále spolupracovat. Místo tohoto, aby pochopila mé potřeby a snažila se najít nějaké společné řešení, začala paní léčitelku urážet, že bůh ví odkud přišla a podobně. Ukončila to tím, že se mnou ukončuje spolupráci a musím jí podepsat o tom papír. Myslím, že tahle pani doktorka může být ráda, že jsem celkem normální a nešla jsem se pak třeba zabít. Nepřipadá mi normální aby s vámi ukončil spolupráci lékař, díky jehož předpisům se cítíte dobře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Arogance nejvyššího stupně ... odchazela jsem vzdy pekne vydeptana, pokud to byla taktika pani doktorky, tak na me asi nefungovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je vstřícná, vždy mě vyslechne a poradí. Nikdy jsem nečekala dlouho než přijdu na řadu a sestřičky jsou také milé. Alena


Z
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s názory předešlých - byl to můj první kontakt s psychiatrem a nestačila jsem se divit... Hledám si okamžitě někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Naprosto otřesná zkušenost, nevěděl jsem, že takoví psychiatři ještě existují. Všechno ví sama nejlépe, chová se velmi arogantně, bez jakékoliv snahy o pochopení pacienta. Pokud chcete alespoň trochu diskutovat o lécích, které se Vám chystá předepsat, tak Vám řekne, ať si najdete jiného psychiatra. Byl jsem u ní celkem asi 8x, poté co její léčba nefungovala, tak odmítla přiznat chybu, kterou jsem jí naznačoval už od začátku, a chtěla mě nechat diagnostikovat v PL, protože sama netušila, co se mnou může být. Nakonec jsem opravdu odešel a našel si jiného psychiatra, díky kterému a dlouhodobé systematické psychoterapii mé problémy zmizely a žádný pobyt v PL nebyl ani omylem potřeba. Jednoznačně nedoporučují, zkušenost otřesná a ponižující. A také jsem si všiml, že je velmi náladová, až labilní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Velmi špatná zkušenost. Je arogantní. Nemá pochopení pro emocionální kolotoče, kterými pacient prochází, což je u psychiatra zásadní handicap. Neuznává vlastní chyby. Předepíše vám balení s 25 tabletami na celý měsíc a když přijdete znovu, odmítá vám toho napsat víc, protože "minulý měsíc jste přece dostala dvě balení, takže vám něco muselo zbýt, kdo by to měl vědět lépe jak já, lžete mi"
Pokud nesouhlasíte s její navrženou léčbou, rovnou vám řekne, ať jděte jinam.

Tak jsem šla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti