Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

K paní doktorce chodím řadu let,snažila se mě vyslechnout,poradit,ne vždy ale vhodně a účinně.Poslední návštěvy mě paní doktorka zklamala.Předminule návštěvu zkrátila z hodiny na půl hodiny bez omluvy.Minule jsem měla konzultaci od 13 hodin.V 12:58 hodin mi volal syn ohledně lékaře.Za několik vteřin vyšla doktorka.Hovor jsem měla ani ne 2 minuty,v 13 hodin jsem vešla do ordinace.Doktorka mi vynadala,že mě volala a nemá na mě celé odpoledne.Čekala bych empatický přístup od lékaře,vysvětlila jsem jí,šlo o řešení zdravotního problému.Sdělila,že nesmím telefonovat v čekárně,mám mít roušku,na dveřích do čekárny píšou,že roušku se má použít v případě respiračního onemocnění,které jsem neměla.Necítila jsem se,abych se jí po jejím jednání svěřovala,řekla jsem to.Řekla,ať se objednám na jindy.Docházely mi léky,měla jsem je jen na 12 dní, řekla mi,ať zavolám,až dojdou.Jindy,když mám poslední načaté balení,léky mi předepíše v ordinaci.Tímto jednáním zklamala moji důvěru,přemýšlím o změně lékaře.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Navštěvuji paní doktorku již 10let. Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Velmi milá, empatická paní, která mě vždy pozorně vyslechne, pomůže, celková léčba a jednání na velmi vysoké úrovni. U mě má absolutní důvěru.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Paní doktorka mi obrovsky pomohla. Chápu, že potíže jsou individuální a každý potřebuje něco jiného. Mně se díky léčbě změnila kvalita života o 180 stupňů. Paní doktorka ke mně byla vždy velice empatická, ale zároveň upřímná, čehož si velmi cením. Veškerá změna medikace probíhá velmi citlivě. Velice doporučuji.

Umístění: Městská Poliklinika Praha

Paní doktorka mi byla doporučena praktickou lékařkou. Velmi mi pomohla když jsem zažívala v práci extrémní stres, vyhoření a do toho jsem měla problém s otěhotněním. Velmi si vážím jejího lidského přístupu. Díky paní doktorce se mi psychicky ulevilo, změnila jsem práci a nyní se těším z mého těhotenství. Mockrát děkuji.

Umístění: Městská Poliklinika Praha

Paní doktorku jsem vyhledala díky doporučení mé známé, která na poliklinice ve Spálené pracuje - potřebovala jsem akutní pomoc a paní doktorka mě vzala téměř okamžitě. Nasadila mi léky, které jsem už před x lety brala, vše tedy bylo v pořádku, ale věděla jsem, že u antidepresiv nechci zůstat a chci je po čase vysadit ( jsem spíše pro přírodní léčbu, pokud je to možné. Vyhledala jsem si velmi zkušenou léčitelku, která se zabývá čínskou medicínou, věděla vše o mé léčbě na psychiatrii a nechala mi udělat na míru bylinky, kterým já věřím mnohem více než lékům. Na návštěvě u paní doktorky jsem jí řekla, že jsem tuhle paní vyhledala, protože se chci léčit jinou cestou, která samozřejmě musí nějak spolupracovat s touhle a že bych brzy ráda antidepresiva vysadila. Paní doktorka začala být velmi arogantní, vysmívala se tomu, co jsem jí řekla a odmítla se mnou nadále spolupracovat. Místo tohoto, aby pochopila mé potřeby a snažila se najít nějaké společné řešení, začala paní léčitelku urážet, že bůh ví odkud přišla a podobně. Ukončila to tím, že se mnou ukončuje spolupráci a musím jí podepsat o tom papír. Myslím, že tahle pani doktorka může být ráda, že jsem celkem normální a nešla jsem se pak třeba zabít. Nepřipadá mi normální aby s vámi ukončil spolupráci lékař, díky jehož předpisům se cítíte dobře.

Arogance nejvyššího stupně ... odchazela jsem vzdy pekne vydeptana, pokud to byla taktika pani doktorky, tak na me asi nefungovala.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je vstřícná, vždy mě vyslechne a poradí. Nikdy jsem nečekala dlouho než přijdu na řadu a sestřičky jsou také milé. Alena

Naprosto souhlasím s názory předešlých - byl to můj první kontakt s psychiatrem a nestačila jsem se divit... Hledám si okamžitě někoho jiného.

Naprosto otřesná zkušenost, nevěděl jsem, že takoví psychiatři ještě existují. Všechno ví sama nejlépe, chová se velmi arogantně, bez jakékoliv snahy o pochopení pacienta. Pokud chcete alespoň trochu diskutovat o lécích, které se Vám chystá předepsat, tak Vám řekne, ať si najdete jiného psychiatra. Byl jsem u ní celkem asi 8x, poté co její léčba nefungovala, tak odmítla přiznat chybu, kterou jsem jí naznačoval už od začátku, a chtěla mě nechat diagnostikovat v PL, protože sama netušila, co se mnou může být. Nakonec jsem opravdu odešel a našel si jiného psychiatra, díky kterému a dlouhodobé systematické psychoterapii mé problémy zmizely a žádný pobyt v PL nebyl ani omylem potřeba. Jednoznačně nedoporučují, zkušenost otřesná a ponižující. A také jsem si všiml, že je velmi náladová, až labilní.

Velmi špatná zkušenost. Je arogantní. Nemá pochopení pro emocionální kolotoče, kterými pacient prochází, což je u psychiatra zásadní handicap. Neuznává vlastní chyby. Předepíše vám balení s 25 tabletami na celý měsíc a když přijdete znovu, odmítá vám toho napsat víc, protože "minulý měsíc jste přece dostala dvě balení, takže vám něco muselo zbýt, kdo by to měl vědět lépe jak já, lžete mi"
Pokud nesouhlasíte s její navrženou léčbou, rovnou vám řekne, ať jděte jinam.

Tak jsem šla.