Adresa

Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Pečlivější doktorku jsem nezažila,je to profesionálka na svém místě,moc Vám děkuji za Váš přístup, jste poklad mezi gynekologi .


Ověřeny pacient

Již jsem zažila pár gynekologů , ale paní doktorka je nejlepší. Je vstřicná, milá, ochotná a hlavně počlivá.Neumím si představit, že bych měla chodit jinam.


P
Ověřeny pacient

DOPORUČUJI,paní doktorka je profesionál na svém místě,pečlivější a vstřícnější doktorku neznám,čekací doby jsou sice delší ale vyplatí se :).


P
Ověřeny pacient

Já osobně jsem s paní doktorkou moc spokojená, vzala mě, i když měla už naplněnou kapacitu, neochotně sice, ale od té doby je na mě milá, moc toho nenamluví, ale to nevadí, když jsem cokoli potřebovala, prostě jsem se zeptala. Je velmi pečlivá a to mi vyhovuje, nemám strach, že by něco zanedbala, za těch pár let, co jsem u ní, se mi narodily dvě krásné zdravé děti, sestřičku má novou, ze začátku byla trochu zmatená, ale myslím,že teď už bude jistě zaučená, minulá sestřička byla úžasná paní, ale prý už přesluhovala, byla opravdu lidská. Skoro nikdy nečekám, ale umím si vybrat dobrý čas.


S
Ověřeny pacient

Chodila sem ráda k této paní doktorce, ale poslední rok se doba čekání v čekárně přiblížila ke dvěma hodinám atp. Dokonce v 10,30 už sestřička dalším příchozím oznamovala, že je paní doktorka ten den nevezme, protože to do 13,00 nestihne. Nechápu proč u paní doktorky není možnost objednání. Pečlivá je to ano, ale stalo se mi, že mě poslala již dvakrát do nemocnice (zřejmě kvůli názoru jiného lékaře) a přitom by stačilo, aby me sama hlídala. Při každé návštěvě mi nezapomene doporučit wobenzym.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Co se týče sestřičky, vše co tu zaznělo je pravda. Hodinu před koncem a s prázdnou čekárnou byl velký problém mě přijmout a zaregistrovat ale patřím do jejich obvodu, tak jsem ji umluvila. Při sepisování karty opravdu moc příjemná nebyla, ale dalo se to ignorovat a kupodivu při mém odchodu byla zase moc milá, tak trochu nevím jak si to vysvětlit :))
Samotná paní doktorka jednala profesionálně a pečlivě, jen to bylo poprvé co mne vyšetření bolelo, konkrétně zrcadlo, měla jsem tehdy slzy na krajíčku. Bylo to asi zapříčiněno mou nervozitou ale spíš bych čekala že paní doktorka bude trochu milejší a pokusí se mnou alespoň navázat nějaký druh rozhovoru, který by mě uklidnil, než aby mi tímto ubližovala ale Bůh suď. Jinak byla paní doktorka profík, udělala vše co bylo potřeba, všechny vyšetření a nic nevynechala. Ani nebyla nepříjemná, spíš profesionální.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pečlivá, milá, svědomitá. Bohužel díky tomu bývá dlouhá čekací doba v čekárně. Vydržte, vyplatí se to


Souhlasím s oběma předchazejicími výsledky =)


Ověřeny pacient

Doporučuji tuhle paní doktorku! Velice pečlivá a s lidským přístupem k pacientkám, sestřička taky moc sympatická.


Ověřeny pacient

Já mohu tuto doktorku jedině D.O.P.O.R.U.Č.I.T!Sestřička i paní doktorka jsou velice milé,sympatické a ochotné!!!Paní doktorka je velice pečlivá a nebere žádné peníze na víc!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti