ESME - Estetická medicína, Plastická chirurgie, chirurgie ruky
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Olšanská poliklinika Operace ruky

V roce 1997 jsem po vyučení nastoupil jako zámečník v provozu vagónky tehdejší ŽOS kde jsem prodělal úraz ruky,přesněji řečeno jsem přišel o část palce levé ruky.Na úrazové ambulanci jsem prodělal poúrazovou operaci která nebyla příliš zdařilá.Při rehabilitačních procedurách mi bylo doporučeno rehabilitační sestrou navštívení plastické chirurgie ruky pana Docenta Smrčky,kde jsem po téměř roční přípravě na zákrok prodělal v roce 1998 operaci.Dnes už je to téměř dvacet let od chvíle kdy jsem u pana Docenta Smrčky absolvoval zákrok.V současné době se živím jako řidič a mechanik v nákladní dopravě s díky právě panu Docentu Smrčkovi jsem se vrátil úplně k normálnímu životu kde mohu po jeho zákroku i přez chybějící část palce zcela normálně ruku používat tak jako by jsem úraz před lety neprodělal.Panu Docentu Smrčkovi patří dnes mě velké díky a nevyslovitelný vděk.

Velice cením. Chirurgické odstranění dvou pih proběhlo skvěle, Rekonvalescence hůře, nevím zda ze strany lékaře, nebo mojí neopatrností, se mi jizva na bederní části zad nezahojila pěkně, stále je tam patrná nehezká jizva.

Báječný přístup a lidské jednání :) Při chirurgickém odstranění pih po 2 - 3 měsících po jizvách ani památky. Velice doporučuji.

V roce 1992 sem měl těžký pracoví úraz při kterém sem přišel o palec na pravé ruce,byl sem převezen do Hodonínské nemocnice kde sem podstoupil první operaci, po týdnu sem zjistil kam sem se to dostal podepsal reverz a jel do Brna na plastiku kde tenkrát pan doktor Smrčka působyl a udělal sem dobře. Začala rekonstrukce palce a po 13 operacích a dvou letech bylo dílo hotovo a ikdyž sem si zkusil svoje tak to stálo za to. Panu doktorovi moc děkuji za vše a můžu jenom dodat že je to odborník na svém místě.

Já za ním jela z Č.Budějovic, měla jsem být na konzultaci mezi 10 - 11 hod. V 11:05 si mě zavolal do ordinace. Milý, příjemný přístup.
Až mi sundají bandáž po faceliftu, řeknu více.

V r. 2006 jsem byla operována v nemocnici Clinicum Mudr. Alenou Bulkovou - skákavý prst. (zatím jsem ji v registr. lékařích nenalezla - nejhorší ohodnocení- přístup k pacientům :horor). Bohužel banální operace se příliš nepovedla, za tři měsíce po operaci jsem se zaplaťpámbů dostala k panu docentovi.
Odborník na svém místě - jezdí za ním lidé z celých Čech, takže se vždy v čekárně čeká i několik (v mém případě i 7 hod.) na vyšetření.