Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Bronchoskopie

Běžný termín +24 Více

Caldwell-luc operace

Chirurgie slinných žláz

Dise

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Byli jsme na konzultaci se synem (4 roky), který trpěl častými záněty středouší, špatně slyšel a trpěl spánkovou apnoe. Pan doktor má vynikající přístup k pacientovi, okamžitě si získal synovu důvěru. Po úvodním vyšetření nám bylo navrženo odstranění nosní mandle, redukce krčních mandlí, implantace stipul do ušních bubínků a tuboplastiku. Operace plazmovou koblací proběhla hned druhý den a trvala cca 1,5 hodiny v celkové anestezi. Dvě hodiny po operaci jsme už byli doma, syna nic nebolelo, noc nekrvácelo a tři hodiny po operaci už normálně jedl a hrál si naprosto bez omezení. Necelé dva týdny po zákroku je syn naprosto v pohodě, v noci krásně dýchá a spí klidně. To, že operace proběhla naprosto bez komplikací a pooperačních bolestí, je k nezaplacení. Pane doktore, děkujeme!

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu MuDr Pavelcovi za velmi dobře odvedenou operaci spánkové apnoe , kterou jsem prodělal před 3 roky s velice výborným přístupem jak pan doktora Pavelce tak celého personálu který se o mne staral.Hlavně oceňuji celkový přístup k pacientovi,nikdy jsem se s takovou ochotou nesetkal.Po této době mohu říci že jsem spokojen a přeji panu doktorovi Pavelcovi mnoho spokojených pacientů jako jsem já. Černoch Josef Třešť

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Pavelcovi a jeho "týmu" za bezproblémový průběh operace mého syna Matyáška (plazmový zákrok nosní mandličky), super přístup a ochotu vše do detailu vysvětlit. Hodinu po zákroku jsme již mohli jet domů, bezva věc, žádné komplikace, krvácení apod. a po 14 dnech mohl syn již do školky. Zkrátka paráda. Ještě jednou velké díky ! Jarka Anettová

Dobrý den, musím se přidat k veliké spokojenosti a velkou pochvalu zaslouží pan dr. Pavelec a jeho tým. Pan doktor pomohl naší dcerce s krčními mandlemi, kdy podstoupila zmenšení plazmou a naprostá spokjenost a dcerce moc pomohl, neboť měla vzhledem k velikosti mandlí, spánkové apnoe a často v noci popadala dech. Hledala jsem všude informace a začala rychle jednat, neb nebyl čas, lítala jsem s dcerou stále na klasické ORL a taky doporuč. klasické odstranění mandlí, ale to jsem nechtěla riskovat a navíc ten poper. průběh klasic. metodou musí být hrozný. Sice déle bojovala s anestézií, ale vše jsme telefonicky konzultovali s anesteziologem a ten byl velmi ochotný a milý a na všechny naše dotazy odpověděl a hlídal nás. Opravdu všem doporučuji, byli jsme s dcerkou ještě před 2 lety na nosních mandlí v Praze, ale nedá se to srovnat. V té době jsem bohužel ještě nevěděla o této klinice, jinak bych už nikam jinam nešla.

Chválím pana MUDr. Pavelce a celý jeho tým. Na klinice LENTE jsem ve svých 36 letech podstoupila odstranění krčních mandlí (plazmová tonzilektomie). Zákrok byl velmi šetrný, pooperační průběh bez komplikací, po 14 dnech jsem se vrátila do pracovního procesu. Doporučuji všem. Pan doktor je velmi milý, vstřícný a hlavně profesionál ve svém oboru.

Pan doktor je dle mého názoru profesionál nejen ve svém oboru, ale i v psychologii. Působil na nás velice dobře, vše nám skvěle vysvětlil "naším jazykem". Nezahlcoval nás množstvím odborných výrazů. Náš syn s ním dobře vychází a je ochoten chodit i na kontroly po zákroku (narozdíl od zážitků u jiných doktorů). Vše proběhlo podle očekávání a podle plánu, který nám na začátku pan doktor sdělil. To co nám pan doktor slíbil i splnil a jsme s ním maximálně spokojeni. V případě že by ještě někdy byla potřeba řešit obdobný zákrok se jistě vrátíme.

Mám s panem MUDr. Pavelcem a jeho kolegy z LENTE jen ty nejlepší zkušenosti. Naše dcera Leontýnka přestala slyšet - na doporučení jsme navštívili pana doktora, který navrhl operaci - vyndání nosní mandle a plastiku ostachových trubic vč. uvolnění bubínků. Personál přistupuje k dětem šetrně a s ohledem na jejich věk. Všichni jsou tam usměvaví a v pohodě. Leontýně je 5 let a těší se k panu doktorovi do křesla :-) ! Po operaci neměla dcera vůbec žádné pooperační potíže, naopak již ten den večer se ládovala svým oblíbeným rohlíkem.

My jsme byli moc spokojení. Pana doktora můžu jen doporučit. Jindra Nováková

Myslím, že kdo opravdu navštívil MUDr. Pavelce, musí být jen spokojen! Byla jsem u něho se synem nejdříve na nosní mandli a jako anest.sestra jsem věděla co přichází po operaci - ubrečené dítě, neustále prskající krev, tudíž velké riziko aspirace, bolest, stres z nemocničního prostředí atd. Proto jsem byla jak Alenka v říši divů, jak lze tento zákrok provést, aniž by si dítě všimlo, že se něco děje. Vše začíná vlídným přístupem jak pana doktora, tak sestřičky. Nikdo na Vás nespěchá, všechno v klidu. Úžasný je i pan doktor anesteziolog. Vše bylo provedeno profesionálně a hlavně s velkým ohledem na našeho 4 letého syna. Po operaci se probudil na dospávacím pokoji, kde nás s manželem měl hned u sebe. Neviděli jsme jedinou kapičku krve, syn se probudil a hned ho zaujal Rákosníček, který běžel v TV. Nakonec byl trochu smutný, že nemůže Rákosníčka dokoukat, protože už jsme šli domů! Okamžitě přestal mít potíže, hned ten večer! Proto, když ho teď postihly mandle krční, už nás ani nenapadlo, aby jsme zkoušeli něco jiného! I když se za operace platí, nejdůležitější je naše dítě! Syn je teď týden po operaci a je opravdu neskutečné, jak úžasně a bez bolesti vše proběhlo. Od začátku si musíme připomínat, že je po velké operaci a krotit ho, aby neběhal, neskákal atd. Já jsem získala kontakt na pana doktora od velmi spokojené maminky v MŠ, která už absolvovala s dětma operace u MUDr. Pavelce a díky naším velice pozitivním zkušenostem už mají na klinice LENTE kladnou zkušenost další rodiče! Jana W.

Moje dcera byla na operaci mandlí u pana doktora, sice to bylo drahé, ale dceři to pomohlo a pan doktor se o nás vždy postará, když něco potřebujeme.Gábina

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám dotaz je mi 17 let. Již v dětství jsem.mela problémy se záněty uší. Je to asi 5 let zpět kdy po dlouhé pauze bez problémů jsem začala mít opět problémy, které se projevoval tím, že pokaždé potápění jsem několik dní zalehle ucho a občas bolelo, většinou vždy pravé. Řešila jsem to volné prodejnymi spreji do ucha a na každou návštěvu bazénu jsem vždy ušní špunty. Stačí jedna kapka a ucho je okamžitě zelehle. V říjnu mě začalo bolet právě ucho a měla jsem ho hodně zalehle. Lékařka určila záměr zvukovodu ucho výplachla a předepsala kapky otobacid a infalin, které zabrali. Ale před čtrnácti dny začalo opět ucho bolet a zalehat má lékařka ale nebyla přítomna a zastupující ucho výplachla , říkala že mám hodně usniho mažu, určila stejnou diagnózu jako před tím a předepsal kapky infalin a otipax. Obtíže zůstaly ale teď opět ucho lehce zalehle a mám pocit jak když na něj hůře slyším. Je to opravdu nepříjemné. Proto bych se chtěla zeptat co by za obtíží mohlo stát. Při první návštěvě lékařka říkala že mám stočeny zvukovod můžu to s tím souviset?. Předem děkuji za odpověď

Dobry den, rozumim a rad Vas vysetrim. Staci se objednat Pres lente.cz nejlepe telefonicky
S uctou
Vaclav Pavelec

MUDr. Václav Pavelec

Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Dobry den, pokud jde na operaci k nam, vesktere informace ziskate od sveho operatera na jeho tel cisle.
S uctou
Vaclav Pavelec