Pavelec LENTE s.r.o. - Praha

(41 názorů)

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková a... Více

O nás

Ordinace

Pavelec LENTE s.r.o. - Praha

Werichova 1145/23

152 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková apnoe.
Naše zařízení poskytuje nejen klasickou ORL péči, ale provádí také operace nejmodernějšími způsoby - specializujeme se především na odstranění chrápání a odstranění mandlí. Disponujeme nejmodernější technikou jako jsou lasery, radiofrekvence a harmonický skalpel. Jako jediní v Česku operujeme plazmou neboli koblací.

Zákroky

 • Laserová léčba chrápání
 • Laserová léčba rýmy
 • Léčba syndromu spánkové apnoe
 • Plastická chirurgie nosu
 • Plasmové odstranění nosní mandle
Více

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Václav Pavelec

  Otorinolaryngolog, MUDr.

  • I
   Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - PlzeňSlužby: odstranění mandlí

   Vážený pane doktore,
   ráda bych touto cestou poděkovala Vám i celému úžasnému operačnímu týmu za skvělou a kvalitní lékařskou péči.
   Byli jsme u Vás se synem 4 roky na odstranění nosní mandle plazmou + tuboplastice. Synovi se před operací stále vracela rýma, huhňal, nemohl dýchat nosem a také hůře slyšel.
   Operace proběhla velmi rychle, šetrně, bez krvácení a jakýchkoliv komplikací, také oceňuji, že jsem synovi mohla být stále nablízku.
   Velmi si vážím a cením úžasného, vstřícného a empatického přístupu k pacientům, obzvlášť u dětských pacientů, toto cítím jako veliké plus. Syn také i díky Vašemu empatickému přístupu, zvládl lépe překonat strach z prvního nepříjemného vyšetření u jiného lékaře.
   Již pár hodin po operaci, vypadal syn velmi vitálně, nic ho nebolelo a měl velkou radost, že zvládne dýchat nosem.
   Také oceňuji úžasné prostředí samotné kliniky Lente, které působí velice příjemně.
   Pokud bych se měla znovu rozhodnout, neváhala bych ani vteřinu a znovu bych zvolila Vaši kliniku, byla to správná volba.
   Kliniku Lente s panem doktorem Pavelcem všem vřele doporučuji.

   Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
   Iveta Fričková

  • R

   Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
   Na úvod - naprostá spokojenost!!

   Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

   Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

   Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

   Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
   V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

   O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

   Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
   Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
   Renata

  Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře