Pavelec LENTE s.r.o. - Praha

(40 názorů)

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková a... Více

Pavelec LENTE s.r.o. - Praha

Werichova 1145/23

152 00, Praha, hl. město Praha

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková apnoe.
Naše zařízení poskytuje nejen klasickou ORL péči, ale provádí také operace nejmodernějšími způsoby - specializujeme se především na odstranění chrápání a odstranění mandlí. Disponujeme nejmodernější technikou jako jsou lasery, radiofrekvence a harmonický skalpel. Jako jediní v Česku operujeme plazmou neboli koblací.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Václav Pavelec

Otorinolaryngolog, MUDr.

• R

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
      Na úvod - naprostá spokojenost!!

Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
      V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
      Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
      Renata

• M
      Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - PlzeňSlužby: Nosní mandle odstranění, zhoršený sluch, chrapani

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat skvělému p. doktorovi Pavelcovi, úžasnému anesteziologovi a báječným sestřičkám za vše co pro nás a hlavně naši čtyřletou dceru udělali. Na klinice podstoupila operaci plazmou EAT+TBPL+oper.sec.Armstrong. Přístup celého týmu byl profesionální a zároveň citlivý, milý, .... Výsledek operace byl okamžitý! Dcera si ze zákroku nic nepamatuje, což je obrovské plus. Když se zeptám jak ji je, řekne cituji :cítím se skvěle :-);-) a tak se teď cítíme všichni skvělé.!Jsme rádi, že jsme se o Lente dozvěděli. Ještě jednou velké díky Markéta Linhartová

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře