Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

(45 názorů)

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková a... Více

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

30101 , Plzeň , plzeňský

LENTE je privátní ORL klinika, která ve městě Plzeň a Praha nabízí špičkovou péči pacientům s nemocemi uší, nosu, krku a s poruchami dýchání ve spánku, mezi které patří především chrápání a spánková apnoe.
Naše zařízení poskytuje nejen klasickou ORL péči, ale provádí také operace nejmodernějšími způsoby - specializujeme se především na odstranění chrápání a odstranění mandlí. Disponujeme nejmodernější technikou jako jsou lasery, radiofrekvence a harmonický skalpel. Jako jediní v Česku operujeme plazmou neboli koblací.

Zákroky

Otorinolaryngolog, MUDr.

• I
      Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - PlzeňSlužby: odstranění mandlí

Vážený pane doktore,
      ráda bych touto cestou poděkovala Vám i celému úžasnému operačnímu týmu za skvělou a kvalitní lékařskou péči.
      Byli jsme u Vás se synem 4 roky na odstranění nosní mandle plazmou + tuboplastice. Synovi se před operací stále vracela rýma, huhňal, nemohl dýchat nosem a také hůře slyšel.
      Operace proběhla velmi rychle, šetrně, bez krvácení a jakýchkoliv komplikací, také oceňuji, že jsem synovi mohla být stále nablízku.
      Velmi si vážím a cením úžasného, vstřícného a empatického přístupu k pacientům, obzvlášť u dětských pacientů, toto cítím jako veliké plus. Syn také i díky Vašemu empatickému přístupu, zvládl lépe překonat strach z prvního nepříjemného vyšetření u jiného lékaře.
      Již pár hodin po operaci, vypadal syn velmi vitálně, nic ho nebolelo a měl velkou radost, že zvládne dýchat nosem.
      Také oceňuji úžasné prostředí samotné kliniky Lente, které působí velice příjemně.
      Pokud bych se měla znovu rozhodnout, neváhala bych ani vteřinu a znovu bych zvolila Vaši kliniku, byla to správná volba.
      Kliniku Lente s panem doktorem Pavelcem všem vřele doporučuji.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
      Iveta Fričková

• R

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
      Na úvod - naprostá spokojenost!!

Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
      V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
      Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
      Renata

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře