MUDr.

Václav Pavelec verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, se synem 4 roky jsem byli 6.2.2018 na zmenšení krčních mandlí, které měl ohromné a to mu působilo velké problémy s dýcháním, jak ve spánku (apnoe) tak přes den, huhňal. Po zkušenosti s odstraněním nosních mandlí v klasické nemocnici, s hospitalizaci 3 dny a dalšími 6 dětmi s maminkami na pokoji, jsme se rozhodli pro tuto možnost. S tím, že si vše budeme platit jsme počítali, takže nás to nepřekvapilo. Vstupní vyšetření proběhlo perfektně, precizně, stanoven termín operace a cena. Den operace - příprava na narkózu v pokoji u sestry, s televizí, byli jsem první, takže pohoda, následně se ale čekárna začala plnit. Operace proběhla na výbornou, rychle. Následovalo dospávaní po narkóze po operaci, starostlivost výborná, pro mně problém v tom, že místo kde dospával syn potřebovali na přípravu dalšího pacienta na operaci. Nikdo nás nevyhazoval, ale ten pocit jsem měla. Takže právě to, co nás tak lákalo (hodina po operaci a můžete domů), se mi nakonec jevilo jako největší problém. Měla jsem pocit, že po narkóze není zcela probuzený a už jsme seděli v autě. Problém jsem měla pouze já, syn byl rád, že jsme v autě a jedeme domů. Takže, věřím že jsme volili správně, ale je třeba si uvědomit, že celou následnou pooperační péči berete na sebe, že na pokoj nepřijde žádná sestra vás změřit, zeptat se jak se daří a problémy ohlásit lékaři. Prostě jste sama doma se zesláblým dítětem a je na vašem rozhodnutí, zda se vám pooperační průběh jeví jako normální, nebo je již potřeba někomu volat... ( volat jsme samozřejmě mohli přímo pánu doktorovi). Na druhou stranu, dítě je každopádně více v pohodě, uvaříte mu co má rádo, nemusíte mu cpát přesnídávku, když ji nesnáší, ale vy víte, že jiné jídlo tak brzy nedostane. Máme to za sebou a jsem ráda. Pán doktor plní to co slibuje, žádný problém akorát bych někam přidala ještě jedno lůžko.Děkuji

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Holodnioková
    Eva Holodnioková
    Krškova 807, Praha
    Vynikající lékařka, která udělá vše, co je v jejích silách. Velmi empatický a vstřícný přístup. Názory pacienta… Více

Marie Černá
    Marie Černá
    Seydlerova 2451, Praha
    k této doktorce si chodím pravidelně propláchnout uši, jejichž častým zanášením trpím. vždy byla velmi precizní… Více

Zuzana Šlemrová
    Zuzana Šlemrová

Nina Šohájková
    Nina Šohájková
    Seydlerova 2451, Praha
    Dnes jsem poprvé navštívil ordinaci paní doktorky Šohájkové. Je to příjemná lékařka, která vyšetří opravdu pečlivě.… Více

Barbora Lischkeová
    Barbora Lischkeová
    Revoluční 765/19, Praha
    Výborná odbornice, fungující rezervace a rychlé vyřízení. Jako velmi zaměstnaný muž, který nemá čas na vysedávání… Více
    Objednat se

Zkušenosti a dovednosti

Služby

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, 30101 Plzeň, plzeňský

Laserová muktomie
    Caldwell-luc operace
    Odstranění chrápání
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Václav Pavelec
    Václav Pavelec
    Plzeň
    Dobry den, velmi rad Vas vysetrim tak, abychom dosahli jistoty v diagnoze. Staci zavolat na cislo z nasich webovych stranek LENTE

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

• L

Dobrý den,
      přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)
      Syn 4 roky, často marodil měl zvětšenou nosní mandli a neustále problémy, navíc slyšel o 50% méně . Operace proběhla bez komplikací , rychle a šetrně. za cca 2 hodinky jsme mohli jet domů. Žádné krvácení a dokonce ani horečky ani výrazné bolesti. Po operaci jsme cca 3 týdny a malý líp slyší a je absolutně bez problémů :) Kliniku máme opravdu z ruky ale vyplatí se investovat za cestu i operaci šetrnější metodou . Za nás mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky všem na klinice Lente v Plzni. Lucie Bihari.

Václav Pavelec2017-08-23

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

• Pan doktor Pavelec - úžasný, příjemný, milý pan doktor. Syn 5let - po operaci nosní a krčních mandlí plus ouška, naprosto profesionální přístup, a hlavně odpovídající k dětem (jako jejich kamarád). Syn se nebál, na kontroly jsme jezdili dále do Plzně, i když to máme z ruky... Nelitujeme investovaných peněz! Pokud bude potřeba, pojede za panem doktorem kdykoliv. Rádi budeme pod jeho kontrolou. Děkujeme moc:)

• Moc děkujeme panu doktorovi Pavelcovi a celému jeho týmu za úžasný přístup, výborné jednání, odstranění nosních mandlí a zachránění sluchu našeho syna. Nemůžeme vytknout nic co by se nám nelíbilo a jsme naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit navštívit tyto profesionály pokud máte nějaký problém!!!! Děkujeme za vše Jana,Marek a Patriček Novákovi

• R

Rád bych všechny upozornil na vysoké ceny pana doktora Pavelce. Našel jsem si ho na stránkách plasticka-chirurgie.info, kde uvádí cenu minimálně 7 000 korun za odstranění chrápání laserem a řadí se tak touto cenou k levnějším lékařům. Tato cena však dalece neodpovídá skutečnosti. Nejdříve jsem se s panem doktorem sešel na jeho externí klinice, jemu nestačily výsledky, které jsem měl z jiné spánkové laboratoře a přesvědčil mě o nutnosti přijet do Plzně na jeho kliniku. Proto jsem za ním jel až do Plzně, která pro mě není zrovna blízko, ale pan Pavelec mě přesvědčil o nutnosti vyšetření. Za pouhé vyšetření jsem zaplatil dohromady 15 000 korun. První, co ho zajímalo, bylo, zda jsem už zaplatil danou částku. Po několika dnech se mi pan doktor ozval s výsledky a návrhem ceny operace, která by vyšla na minimálně 44 000 korun. Tuto jsem již s rozčilením odmítl a žádal ho o výsledky vyšetření. Ty mi však odmítl zaslat z, podle něj, profesionálních důvodů a trval na tom, abych přijel znova osobně. Nakonec jsem se nechal operovat téměř v místě mého bydliště u jiného lékaře, kde mě operace vyšla na 11 500 korun, vyšetření nebylo potřeba a pan doktor ani peníze nepřepočítával. Pokud tedy nepatříte do platově vyšší třídy, nechte se operovat jinde, kde odvedou stejnou práci za nižší cenu.

• V

Pan doktor i sestřičky se rovná jedna veljá pochvala! Můj 3.5 letý syn díky Vám nebude mít angíny, zbavili jste ho nosní mandle a to tak, ze do teď si myslí, že byl někde na výletě a ne u lékaře! Vás přístup, kdy muže být rodič s ditkem dokud není v plné narkóze, kdy láskyplně přenášíte dítka do pokoje a vždy ho oslovíte jménem, a spousty dalšího, je k nezaplacení! Opravdu jedině doporučuji!!! Bolest, krvácení, strach nebyl žádný, pár hodin po narkoze běhal po celém domě.

• Dobrý den,
      před dvěma měsíci, jsem podstoupila odstranění krčních mandlí a nosní mandle plazmou. Vše proběhlo na jedničku. Ráda bych tímto způsobem poděkovala celému týmu kliniky Lente za skvělý přístup od prvního vyšetření až po pooperační péči. Příjemné prostředí, vstřícný, přátelský přístup. Doporučuji :)

• J

Pan doktor je skvělý už spoustu let. Přijela jsem k němu před 16 lety, kdy byl ještě v "Purkyňáku", se zánětem nosních dutin, bohužel už akutním. Jeho rychlý zákrok byl skvělý, úleva téměř okamžitá, pan doktor sám lidský a příjemný. Kdybych měla problém s čímkoliv ohl. ORL, jdu zase k němu!!!

• S

Cca před pěti lety operace (léčba) syndromu spánkové apnoe. Operace krčních mandlí, jazyka, jazylky. Operace stála cca 50tisíc. Ten samý den jsem byl operován ještě s jedním pánem, ten samý den jsme byli propušteni do domácí péče. Následných několik dní bylo utrpením... výhoda byla že jsme s pánem mohli sdílet stejný zážitek a stejnou bolest. Ani jednomu znás operace nepomohla a nikdy bychom to nezopakovali.

Václav Pavelec2015-06-18

Je mi velmi líto, že neumíme pomoci všem pacientům. Příspěvek pána vystupujícího pod pseudonymem David Stavař (takového pacienta v databázi nemáme) je ale podnětný. Chirurgickou léčbu syndromu spánkové apnoe nabízíme pacientům, kteří netolerují, neužívají nebo nechtějí léčbu konzervativní, tzn. CPAP. Ten pokud účinkuje tak je účinný v 80%. Chirurgická léčba má nižší účinnost v oblasi dozažení snížení tzv. AHI indexu (počet přestávek - apnoí v dýchání za hodinu v průměru) ale velmi dobré výsledky v oblasti spavosti, únavy, atd. Každopádně, je mi líto vždy každého pacienta, kterého se přes veškerou snahu nedaří vyléčit. Ať již trpí spánkovou apnoí, zhodbným nádorem hlavy nebo krku a podobně. Vždy se ovšem snažíme pomoct. Paciant musí chodit na kontroly, pak nejlépe včas dokážeme zachytit případnou recidivu onemocnění. O tom všem je každý před operací podrobně informován. Každopádně, pokud tento pacient potřebuje, velmi rád jej znovu vyšetřím zdarma a třeba nalezneme záchranné řešení. Pane Davide Stavaři, zavolejte a objednejte se. O naše pacienty se staráme, ať už stonají lépe či hůře.

• H

Po operaci krčních mandlí plazmou, cca hodina po probuzení propušten, po převozu domů, masivní krvácení ze dvou lůžek, které nešlo zastavit, krevní ztráta cca 2dcl, následně převoz na pohotovost ORL v Motole, kde se jim po půl hodině podařilo zastavit krvácení těsně před tím než mě chtěli znova uspat. Následně péče v Motole ještě tři dny a pak 17dní léčba doma.