MUDr.

Václav Pavelec verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - PlzeňSlužby: Nosní mandle odstranění, zhoršený sluch, chrapani

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat skvělému p. doktorovi Pavelcovi, úžasnému anesteziologovi a báječným sestřičkám za vše co pro nás a hlavně naši čtyřletou dceru udělali. Na klinice podstoupila operaci plazmou EAT+TBPL+oper.sec.Armstrong. Přístup celého týmu byl profesionální a zároveň citlivý, milý, .... Výsledek operace byl okamžitý! Dcera si ze zákroku nic nepamatuje, což je obrovské plus. Když se zeptám jak ji je, řekne cituji :cítím se skvěle :-);-) a tak se teď cítíme všichni skvělé.!Jsme rádi, že jsme se o Lente dozvěděli. Ještě jednou velké díky Markéta Linhartová

Václav Pavelec2018-10-26

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Holodnioková
    Eva Holodnioková
    Krškova 807, Praha
    Vynikající lékařka, která udělá vše, co je v jejích silách. Velmi empatický a vstřícný přístup. Názory pacienta… Více

Nina Šohájková
    Nina Šohájková
    Seydlerova 2451, Praha
    Veliká spokojenost s paní doktorkou i sestrickou. Velmi milý přístup k dětem. Řešení problému do hloubky a hlavně… Více

Marie Černá
    Marie Černá
    Seydlerova 2451, Praha
    k této doktorce si chodím pravidelně propláchnout uši, jejichž častým zanášením trpím. vždy byla velmi precizní… Více

Zuzana Šlemrová
    Zuzana Šlemrová

Barbora Lischkeová
    Barbora Lischkeová
    Revoluční 765/19, Praha
    Paní doktorka i sestra velmi profesionální a milé. Zdá se podaří paní doktorce můj problém odstranit, uvidíme,… Více

Zkušenosti a dovednosti

Služby

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, 30101 Plzeň, plzeňský

Laserová muktomie
    Caldwell-luc operace
    Odstranění chrápání
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Václav Pavelec
    Václav Pavelec
    Plzeň
    Dobry den, velmi rad Vas vysetrim tak, abychom dosahli jistoty v diagnoze. Staci zavolat na cislo z nasich webovych stranek LENTE

Počet názorů: 44

• 39
    • 0
    • 5

Václav Pavelec2018-10-26

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

• J
      Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - PlzeňSlužby: Odstranění nosní mandle, zmenšení krčních mandlí, septoplastika + LAMT

Dovolte mi touto cestou poděkovat panu doktoru Pavelcovi a celému týmu LENTE za provedení následujících zákroků: Mladší dcera (2,5 roku) absolvovala odstranění nosní mandle plazmou (dýchala už jen pusou, neustálá rýma, huhňala), starší dcera (v době zákroku 4 roky, teď 7) odstranění nosní mandle + zmenšení krčních mandlí - obojí plazmou (v noci častá apnoe, těžké chrápání, dýchání pusou) a já plastika (srovnání) nosní přepážky + LAMT (neustále ucpaný nos, rýma). Všechny tři zákroky proběhly bez problémů, mladší dceru v noci kontroluji, jestli dýchá :-), protože spí potichu a dýchá nosem, přestala huhňat, je čilejší, méně unavená. Starší dcera v noci v klidu dýchá (takže se vyspí ona i rodiče, kteří nemusí neustále trnout, jestli se dítě znovu nadechne, nebo ne), rýmy skoro nejsou a nebo s velmi lehkým průběhem. Moje operace přepážky a LAMT je teprve 2 týdny stará, ale již teď dýchám lehce nosem, v klidu se v noci vyspím (ještě očekávám zlepšení po úplném zahojení). Velice bych ocenil přístup, profesionalitu a řekněme časovou nenáročnost všech zákroků (v podstatě ambulantně) stejně jako komorní prostředí kliniky v Plzni (nazval bych to rodinnou atmosférou). Jedinou pihou na kráse je to, že jsme za zákroky museli cestovat pokaždé 500km (jsme z druhého konce republiky), ale bez zaváhání bychom neváhali absolvovat to celé znovu, protože to stálo za to. Díky.

• K
      Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Navštěva ordinace je jedna velká "šou", připadal jsem si jako na předváděcí akci, kde jsou mi vnucována různá vyšetření. Pana doktora však v první řadě zajímají hlavně peníze. Ceník na internetu neodpovídá realitě (minimálně o třetinu vyšší ceny v reálu). Navíc ve smlouvě je uvedeno, že se cena ještě může zvýšit.

Václav Pavelec2018-09-20

Vazeny pane paciente Kecibo. Je mi velmi lito, ze nemuzeme nabidnout peci zdarma, jako napriklad statni nemocnice. Rozhodne se ohrazuji proti trvrzeni, ze je Vam nase pece vnucovana. Mate moznost rozhodnout se o dalsim postupu zcela dle Vasi vule, stejne jako jste zvolil k prvotni konzultaci nase zarizeni. Jsem za tento vydobytek nasi svododne spolecnosti rad. Cena se obecne odviji od rozsahu zakroku. Vasi kartu se mi pod Vasim jmenem bohuzel nepodarilo dohledat, tak se nemohu detailneji vyjadrit. Kazdopadne preji brzke uzdraveni.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, se synem 4 roky jsem byli 6.2.2018 na zmenšení krčních mandlí, které měl ohromné a to mu působilo velké problémy s dýcháním, jak ve spánku (apnoe) tak přes den, huhňal. Po zkušenosti s odstraněním nosních mandlí v klasické nemocnici, s hospitalizaci 3 dny a dalšími 6 dětmi s maminkami na pokoji, jsme se rozhodli pro tuto možnost. S tím, že si vše budeme platit jsme počítali, takže nás to nepřekvapilo. Vstupní vyšetření proběhlo perfektně, precizně, stanoven termín operace a cena. Den operace - příprava na narkózu v pokoji u sestry, s televizí, byli jsem první, takže pohoda, následně se ale čekárna začala plnit. Operace proběhla na výbornou, rychle. Následovalo dospávaní po narkóze po operaci, starostlivost výborná, pro mně problém v tom, že místo kde dospával syn potřebovali na přípravu dalšího pacienta na operaci. Nikdo nás nevyhazoval, ale ten pocit jsem měla. Takže právě to, co nás tak lákalo (hodina po operaci a můžete domů), se mi nakonec jevilo jako největší problém. Měla jsem pocit, že po narkóze není zcela probuzený a už jsme seděli v autě. Problém jsem měla pouze já, syn byl rád, že jsme v autě a jedeme domů. Takže, věřím že jsme volili správně, ale je třeba si uvědomit, že celou následnou pooperační péči berete na sebe, že na pokoj nepřijde žádná sestra vás změřit, zeptat se jak se daří a problémy ohlásit lékaři. Prostě jste sama doma se zesláblým dítětem a je na vašem rozhodnutí, zda se vám pooperační průběh jeví jako normální, nebo je již potřeba někomu volat... ( volat jsme samozřejmě mohli přímo pánu doktorovi). Na druhou stranu, dítě je každopádně více v pohodě, uvaříte mu co má rádo, nemusíte mu cpát přesnídávku, když ji nesnáší, ale vy víte, že jiné jídlo tak brzy nedostane. Máme to za sebou a jsem ráda. Pán doktor plní to co slibuje, žádný problém akorát bych někam přidala ještě jedno lůžko.Děkuji

• L

Dobrý den,
      přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)
      Syn 4 roky, často marodil měl zvětšenou nosní mandli a neustále problémy, navíc slyšel o 50% méně . Operace proběhla bez komplikací , rychle a šetrně. za cca 2 hodinky jsme mohli jet domů. Žádné krvácení a dokonce ani horečky ani výrazné bolesti. Po operaci jsme cca 3 týdny a malý líp slyší a je absolutně bez problémů :) Kliniku máme opravdu z ruky ale vyplatí se investovat za cestu i operaci šetrnější metodou . Za nás mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky všem na klinice Lente v Plzni. Lucie Bihari.

Václav Pavelec2017-08-23

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

• Pan doktor Pavelec - úžasný, příjemný, milý pan doktor. Syn 5let - po operaci nosní a krčních mandlí plus ouška, naprosto profesionální přístup, a hlavně odpovídající k dětem (jako jejich kamarád). Syn se nebál, na kontroly jsme jezdili dále do Plzně, i když to máme z ruky... Nelitujeme investovaných peněz! Pokud bude potřeba, pojede za panem doktorem kdykoliv. Rádi budeme pod jeho kontrolou. Děkujeme moc:)

• Moc děkujeme panu doktorovi Pavelcovi a celému jeho týmu za úžasný přístup, výborné jednání, odstranění nosních mandlí a zachránění sluchu našeho syna. Nemůžeme vytknout nic co by se nám nelíbilo a jsme naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit navštívit tyto profesionály pokud máte nějaký problém!!!! Děkujeme za vše Jana,Marek a Patriček Novákovi

• R

Rád bych všechny upozornil na vysoké ceny pana doktora Pavelce. Našel jsem si ho na stránkách plasticka-chirurgie.info, kde uvádí cenu minimálně 7 000 korun za odstranění chrápání laserem a řadí se tak touto cenou k levnějším lékařům. Tato cena však dalece neodpovídá skutečnosti. Nejdříve jsem se s panem doktorem sešel na jeho externí klinice, jemu nestačily výsledky, které jsem měl z jiné spánkové laboratoře a přesvědčil mě o nutnosti přijet do Plzně na jeho kliniku. Proto jsem za ním jel až do Plzně, která pro mě není zrovna blízko, ale pan Pavelec mě přesvědčil o nutnosti vyšetření. Za pouhé vyšetření jsem zaplatil dohromady 15 000 korun. První, co ho zajímalo, bylo, zda jsem už zaplatil danou částku. Po několika dnech se mi pan doktor ozval s výsledky a návrhem ceny operace, která by vyšla na minimálně 44 000 korun. Tuto jsem již s rozčilením odmítl a žádal ho o výsledky vyšetření. Ty mi však odmítl zaslat z, podle něj, profesionálních důvodů a trval na tom, abych přijel znova osobně. Nakonec jsem se nechal operovat téměř v místě mého bydliště u jiného lékaře, kde mě operace vyšla na 11 500 korun, vyšetření nebylo potřeba a pan doktor ani peníze nepřepočítával. Pokud tedy nepatříte do platově vyšší třídy, nechte se operovat jinde, kde odvedou stejnou práci za nižší cenu.

• V

Pan doktor i sestřičky se rovná jedna veljá pochvala! Můj 3.5 letý syn díky Vám nebude mít angíny, zbavili jste ho nosní mandle a to tak, ze do teď si myslí, že byl někde na výletě a ne u lékaře! Vás přístup, kdy muže být rodič s ditkem dokud není v plné narkóze, kdy láskyplně přenášíte dítka do pokoje a vždy ho oslovíte jménem, a spousty dalšího, je k nezaplacení! Opravdu jedině doporučuji!!! Bolest, krvácení, strach nebyl žádný, pár hodin po narkoze běhal po celém domě.

• Dobrý den,
      před dvěma měsíci, jsem podstoupila odstranění krčních mandlí a nosní mandle plazmou. Vše proběhlo na jedničku. Ráda bych tímto způsobem poděkovala celému týmu kliniky Lente za skvělý přístup od prvního vyšetření až po pooperační péči. Příjemné prostředí, vstřícný, přátelský přístup. Doporučuji :)