Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Uvuloplastika

Ušní chirurgie

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň odstranění mandlí

Vážený pane doktore,
ráda bych touto cestou poděkovala Vám i celému úžasnému operačnímu týmu za skvělou a kvalitní lékařskou péči.
Byli jsme u Vás se synem 4 roky na odstranění nosní mandle plazmou + tuboplastice. Synovi se před operací stále vracela rýma, huhňal, nemohl dýchat nosem a také hůře slyšel.
Operace proběhla velmi rychle, šetrně, bez krvácení a jakýchkoliv komplikací, také oceňuji, že jsem synovi mohla být stále nablízku.
Velmi si vážím a cením úžasného, vstřícného a empatického přístupu k pacientům, obzvlášť u dětských pacientů, toto cítím jako veliké plus. Syn také i díky Vašemu empatickému přístupu, zvládl lépe překonat strach z prvního nepříjemného vyšetření u jiného lékaře.
Již pár hodin po operaci, vypadal syn velmi vitálně, nic ho nebolelo a měl velkou radost, že zvládne dýchat nosem.
Také oceňuji úžasné prostředí samotné kliniky Lente, které působí velice příjemně.
Pokud bych se měla znovu rozhodnout, neváhala bych ani vteřinu a znovu bych zvolila Vaši kliniku, byla to správná volba.
Kliniku Lente s panem doktorem Pavelcem všem vřele doporučuji.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
Iveta Fričková

O

Názor přidán dne 20.01.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
Na úvod - naprostá spokojenost!!

Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
Renata

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Nosní mandle odstranění, zhoršený sluch, chrapani

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat skvělému p. doktorovi Pavelcovi, úžasnému anesteziologovi a báječným sestřičkám za vše co pro nás a hlavně naši čtyřletou dceru udělali. Na klinice podstoupila operaci plazmou EAT+TBPL+oper.sec.Armstrong. Přístup celého týmu byl profesionální a zároveň citlivý, milý, .... Výsledek operace byl okamžitý! Dcera si ze zákroku nic nepamatuje, což je obrovské plus. Když se zeptám jak ji je, řekne cituji :cítím se skvěle :-);-) a tak se teď cítíme všichni skvělé.!Jsme rádi, že jsme se o Lente dozvěděli. Ještě jednou velké díky Markéta Linhartová

MUDr. Václav Pavelec

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Odstranění nosní mandle, zmenšení krčních mandlí, septoplastika + LAMT

Dovolte mi touto cestou poděkovat panu doktoru Pavelcovi a celému týmu LENTE za provedení následujících zákroků: Mladší dcera (2,5 roku) absolvovala odstranění nosní mandle plazmou (dýchala už jen pusou, neustálá rýma, huhňala), starší dcera (v době zákroku 4 roky, teď 7) odstranění nosní mandle + zmenšení krčních mandlí - obojí plazmou (v noci častá apnoe, těžké chrápání, dýchání pusou) a já plastika (srovnání) nosní přepážky + LAMT (neustále ucpaný nos, rýma). Všechny tři zákroky proběhly bez problémů, mladší dceru v noci kontroluji, jestli dýchá :-), protože spí potichu a dýchá nosem, přestala huhňat, je čilejší, méně unavená. Starší dcera v noci v klidu dýchá (takže se vyspí ona i rodiče, kteří nemusí neustále trnout, jestli se dítě znovu nadechne, nebo ne), rýmy skoro nejsou a nebo s velmi lehkým průběhem. Moje operace přepážky a LAMT je teprve 2 týdny stará, ale již teď dýchám lehce nosem, v klidu se v noci vyspím (ještě očekávám zlepšení po úplném zahojení). Velice bych ocenil přístup, profesionalitu a řekněme časovou nenáročnost všech zákroků (v podstatě ambulantně) stejně jako komorní prostředí kliniky v Plzni (nazval bych to rodinnou atmosférou). Jedinou pihou na kráse je to, že jsme za zákroky museli cestovat pokaždé 500km (jsme z druhého konce republiky), ale bez zaváhání bychom neváhali absolvovat to celé znovu, protože to stálo za to. Díky.

Názor přidán dne 19.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, se synem 4 roky jsem byli 6.2.2018 na zmenšení krčních mandlí, které měl ohromné a to mu působilo velké problémy s dýcháním, jak ve spánku (apnoe) tak přes den, huhňal. Po zkušenosti s odstraněním nosních mandlí v klasické nemocnici, s hospitalizaci 3 dny a dalšími 6 dětmi s maminkami na pokoji, jsme se rozhodli pro tuto možnost. S tím, že si vše budeme platit jsme počítali, takže nás to nepřekvapilo. Vstupní vyšetření proběhlo perfektně, precizně, stanoven termín operace a cena. Den operace - příprava na narkózu v pokoji u sestry, s televizí, byli jsem první, takže pohoda, následně se ale čekárna začala plnit. Operace proběhla na výbornou, rychle. Následovalo dospávaní po narkóze po operaci, starostlivost výborná, pro mně problém v tom, že místo kde dospával syn potřebovali na přípravu dalšího pacienta na operaci. Nikdo nás nevyhazoval, ale ten pocit jsem měla. Takže právě to, co nás tak lákalo (hodina po operaci a můžete domů), se mi nakonec jevilo jako největší problém. Měla jsem pocit, že po narkóze není zcela probuzený a už jsme seděli v autě. Problém jsem měla pouze já, syn byl rád, že jsme v autě a jedeme domů. Takže, věřím že jsme volili správně, ale je třeba si uvědomit, že celou následnou pooperační péči berete na sebe, že na pokoj nepřijde žádná sestra vás změřit, zeptat se jak se daří a problémy ohlásit lékaři. Prostě jste sama doma se zesláblým dítětem a je na vašem rozhodnutí, zda se vám pooperační průběh jeví jako normální, nebo je již potřeba někomu volat... ( volat jsme samozřejmě mohli přímo pánu doktorovi). Na druhou stranu, dítě je každopádně více v pohodě, uvaříte mu co má rádo, nemusíte mu cpát přesnídávku, když ji nesnáší, ale vy víte, že jiné jídlo tak brzy nedostane. Máme to za sebou a jsem ráda. Pán doktor plní to co slibuje, žádný problém akorát bych někam přidala ještě jedno lůžko.Děkuji

Dobrý den,
přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)
Syn 4 roky, často marodil měl zvětšenou nosní mandli a neustále problémy, navíc slyšel o 50% méně . Operace proběhla bez komplikací , rychle a šetrně. za cca 2 hodinky jsme mohli jet domů. Žádné krvácení a dokonce ani horečky ani výrazné bolesti. Po operaci jsme cca 3 týdny a malý líp slyší a je absolutně bez problémů :) Kliniku máme opravdu z ruky ale vyplatí se investovat za cestu i operaci šetrnější metodou . Za nás mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky všem na klinice Lente v Plzni. Lucie Bihari.

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

Pan doktor Pavelec - úžasný, příjemný, milý pan doktor. Syn 5let - po operaci nosní a krčních mandlí plus ouška, naprosto profesionální přístup, a hlavně odpovídající k dětem (jako jejich kamarád). Syn se nebál, na kontroly jsme jezdili dále do Plzně, i když to máme z ruky... Nelitujeme investovaných peněz! Pokud bude potřeba, pojede za panem doktorem kdykoliv. Rádi budeme pod jeho kontrolou. Děkujeme moc:)

Moc děkujeme panu doktorovi Pavelcovi a celému jeho týmu za úžasný přístup, výborné jednání, odstranění nosních mandlí a zachránění sluchu našeho syna. Nemůžeme vytknout nic co by se nám nelíbilo a jsme naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit navštívit tyto profesionály pokud máte nějaký problém!!!! Děkujeme za vše Jana,Marek a Patriček Novákovi

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již pár dní se mi stane že mi z nosu při nadechu vypadne hrudka gelu, prusvitneho, jako sulc, neni to žádná rýma, ale kus gelu, konzistence jako sulc nebo gel na vlasy, poté mě vždy bolí hlava v čele a nahoře v lebce. Asi před měsícem jsem byla pro bolest hlavy na RTG dutin a tam nic nebylo. Prosím jaká by mohla být příčina, kromě tohoto trpím ještě nějakými zažívacím potížemi, bolí mě už 4 týdny břicho a mám nechutenství, zhubla jsem 5 kg. Na UTZ ani v krvi nic nenašli. Tak asi ty zazivaci potize s tím nesouvisí.

Dobry den. Velmi doporucuji komplexni vysetreni vcetne ct a naberu krve. Dale doporucuji smerovat dotaz ke svemu vnitrnimu ja a pokusit se najit odpovedi, proc se toto deje.
    S uctou, Vaclav Pavelec, viz nas web lente

• Dobrý den,

je mi 18 a na vrchní straně hlavy si už zhruba 4 měsíce můžu nahmatat nějakou bouli.
    Upozornila mě na to nejprve kadeřnice a já to nechal tak s tím, že pak přišla ta korona krize a teď ani nevím jak se dostanu ke svému, ještě dětskému, lékaři.
    Boule je tvrdá a nachází se v tom místě, kde je nejméně vlasů.

Mám pocit, že se to od té doby zvětšilo a taky mám strach z toho, že to bude něco vážného, nejspíš nějaký nádor? Nijak to nebolí, jednu dobu jsem měl dokonce pocit, že mě nějak pobolívá hlava, ale nejspíš jsem si to jen vsugeroval, neboť mi je z toho mizerně.

Vůbec nevím, co dělat a kam jít. Mám se zkusit nějak objednat ke svému dětskému lékaři? Pošle mě s tím někam?
    Děkuji moc.

Dobrý den, pošlu Vás. K nám, například:). Stačí zavolat a podívat se na stránky lente.
    S úctou
    Václav Pavelec