Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň (mapa)

Laryngologické vyšetření

• nosní polypy
  • ušní onemocnění
  • bolení v krku

O

Názor přidán dne 20.01.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
Na úvod - naprostá spokojenost!!

Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
Renata

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Nosní mandle odstranění, zhoršený sluch, chrapani

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat skvělému p. doktorovi Pavelcovi, úžasnému anesteziologovi a báječným sestřičkám za vše co pro nás a hlavně naši čtyřletou dceru udělali. Na klinice podstoupila operaci plazmou EAT+TBPL+oper.sec.Armstrong. Přístup celého týmu byl profesionální a zároveň citlivý, milý, .... Výsledek operace byl okamžitý! Dcera si ze zákroku nic nepamatuje, což je obrovské plus. Když se zeptám jak ji je, řekne cituji :cítím se skvěle :-);-) a tak se teď cítíme všichni skvělé.!Jsme rádi, že jsme se o Lente dozvěděli. Ještě jednou velké díky Markéta Linhartová

MUDr. Václav Pavelec

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Odstranění nosní mandle, zmenšení krčních mandlí, septoplastika + LAMT

Dovolte mi touto cestou poděkovat panu doktoru Pavelcovi a celému týmu LENTE za provedení následujících zákroků: Mladší dcera (2,5 roku) absolvovala odstranění nosní mandle plazmou (dýchala už jen pusou, neustálá rýma, huhňala), starší dcera (v době zákroku 4 roky, teď 7) odstranění nosní mandle + zmenšení krčních mandlí - obojí plazmou (v noci častá apnoe, těžké chrápání, dýchání pusou) a já plastika (srovnání) nosní přepážky + LAMT (neustále ucpaný nos, rýma). Všechny tři zákroky proběhly bez problémů, mladší dceru v noci kontroluji, jestli dýchá :-), protože spí potichu a dýchá nosem, přestala huhňat, je čilejší, méně unavená. Starší dcera v noci v klidu dýchá (takže se vyspí ona i rodiče, kteří nemusí neustále trnout, jestli se dítě znovu nadechne, nebo ne), rýmy skoro nejsou a nebo s velmi lehkým průběhem. Moje operace přepážky a LAMT je teprve 2 týdny stará, ale již teď dýchám lehce nosem, v klidu se v noci vyspím (ještě očekávám zlepšení po úplném zahojení). Velice bych ocenil přístup, profesionalitu a řekněme časovou nenáročnost všech zákroků (v podstatě ambulantně) stejně jako komorní prostředí kliniky v Plzni (nazval bych to rodinnou atmosférou). Jedinou pihou na kráse je to, že jsme za zákroky museli cestovat pokaždé 500km (jsme z druhého konce republiky), ale bez zaváhání bychom neváhali absolvovat to celé znovu, protože to stálo za to. Díky.

Názor přidán dne 19.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, se synem 4 roky jsem byli 6.2.2018 na zmenšení krčních mandlí, které měl ohromné a to mu působilo velké problémy s dýcháním, jak ve spánku (apnoe) tak přes den, huhňal. Po zkušenosti s odstraněním nosních mandlí v klasické nemocnici, s hospitalizaci 3 dny a dalšími 6 dětmi s maminkami na pokoji, jsme se rozhodli pro tuto možnost. S tím, že si vše budeme platit jsme počítali, takže nás to nepřekvapilo. Vstupní vyšetření proběhlo perfektně, precizně, stanoven termín operace a cena. Den operace - příprava na narkózu v pokoji u sestry, s televizí, byli jsem první, takže pohoda, následně se ale čekárna začala plnit. Operace proběhla na výbornou, rychle. Následovalo dospávaní po narkóze po operaci, starostlivost výborná, pro mně problém v tom, že místo kde dospával syn potřebovali na přípravu dalšího pacienta na operaci. Nikdo nás nevyhazoval, ale ten pocit jsem měla. Takže právě to, co nás tak lákalo (hodina po operaci a můžete domů), se mi nakonec jevilo jako největší problém. Měla jsem pocit, že po narkóze není zcela probuzený a už jsme seděli v autě. Problém jsem měla pouze já, syn byl rád, že jsme v autě a jedeme domů. Takže, věřím že jsme volili správně, ale je třeba si uvědomit, že celou následnou pooperační péči berete na sebe, že na pokoj nepřijde žádná sestra vás změřit, zeptat se jak se daří a problémy ohlásit lékaři. Prostě jste sama doma se zesláblým dítětem a je na vašem rozhodnutí, zda se vám pooperační průběh jeví jako normální, nebo je již potřeba někomu volat... ( volat jsme samozřejmě mohli přímo pánu doktorovi). Na druhou stranu, dítě je každopádně více v pohodě, uvaříte mu co má rádo, nemusíte mu cpát přesnídávku, když ji nesnáší, ale vy víte, že jiné jídlo tak brzy nedostane. Máme to za sebou a jsem ráda. Pán doktor plní to co slibuje, žádný problém akorát bych někam přidala ještě jedno lůžko.Děkuji

Dobrý den,
přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)
Syn 4 roky, často marodil měl zvětšenou nosní mandli a neustále problémy, navíc slyšel o 50% méně . Operace proběhla bez komplikací , rychle a šetrně. za cca 2 hodinky jsme mohli jet domů. Žádné krvácení a dokonce ani horečky ani výrazné bolesti. Po operaci jsme cca 3 týdny a malý líp slyší a je absolutně bez problémů :) Kliniku máme opravdu z ruky ale vyplatí se investovat za cestu i operaci šetrnější metodou . Za nás mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky všem na klinice Lente v Plzni. Lucie Bihari.

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

Pan doktor Pavelec - úžasný, příjemný, milý pan doktor. Syn 5let - po operaci nosní a krčních mandlí plus ouška, naprosto profesionální přístup, a hlavně odpovídající k dětem (jako jejich kamarád). Syn se nebál, na kontroly jsme jezdili dále do Plzně, i když to máme z ruky... Nelitujeme investovaných peněz! Pokud bude potřeba, pojede za panem doktorem kdykoliv. Rádi budeme pod jeho kontrolou. Děkujeme moc:)

Moc děkujeme panu doktorovi Pavelcovi a celému jeho týmu za úžasný přístup, výborné jednání, odstranění nosních mandlí a zachránění sluchu našeho syna. Nemůžeme vytknout nic co by se nám nelíbilo a jsme naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit navštívit tyto profesionály pokud máte nějaký problém!!!! Děkujeme za vše Jana,Marek a Patriček Novákovi

Rád bych všechny upozornil na vysoké ceny pana doktora Pavelce. Našel jsem si ho na stránkách plasticka-chirurgie.info, kde uvádí cenu minimálně 7 000 korun za odstranění chrápání laserem a řadí se tak touto cenou k levnějším lékařům. Tato cena však dalece neodpovídá skutečnosti. Nejdříve jsem se s panem doktorem sešel na jeho externí klinice, jemu nestačily výsledky, které jsem měl z jiné spánkové laboratoře a přesvědčil mě o nutnosti přijet do Plzně na jeho kliniku. Proto jsem za ním jel až do Plzně, která pro mě není zrovna blízko, ale pan Pavelec mě přesvědčil o nutnosti vyšetření. Za pouhé vyšetření jsem zaplatil dohromady 15 000 korun. První, co ho zajímalo, bylo, zda jsem už zaplatil danou částku. Po několika dnech se mi pan doktor ozval s výsledky a návrhem ceny operace, která by vyšla na minimálně 44 000 korun. Tuto jsem již s rozčilením odmítl a žádal ho o výsledky vyšetření. Ty mi však odmítl zaslat z, podle něj, profesionálních důvodů a trval na tom, abych přijel znova osobně. Nakonec jsem se nechal operovat téměř v místě mého bydliště u jiného lékaře, kde mě operace vyšla na 11 500 korun, vyšetření nebylo potřeba a pan doktor ani peníze nepřepočítával. Pokud tedy nepatříte do platově vyšší třídy, nechte se operovat jinde, kde odvedou stejnou práci za nižší cenu.

Laryngologické vyšetření

Laserová chirurgie

Caldwell-luc operace

Odstranění chrápání

O

Názor přidán dne 20.01.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
Na úvod - naprostá spokojenost!!

V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

Renata

MUDr. Václav Pavelec

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

Názor přidán dne 19.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den,
přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Už delší dobu zhruba po dobu 2-3 měsíců jsem silně zahlenění a mám zduřelé uzliny na krku. Mohou tyto příznaky souviset s nějakou specifickou nemocí?

Dobry den,
    Zdureni uzlin je nespecificky priznak a muze byt projevem konkretni nemoci ci reakci organismu na procesy uvnitr. Nebo vlastni nemoci uzlin. Mame pro takove situace vysetrovaci protokol. Zálezi velmi na prvotnim ORL vysetreni

MUDr. Václav Pavelec

• Dobrý den, prosím Vás, lze z běžného vyšetření na ORL (endoskopem, otoskopem) poznat/diagnostikovat stav sliznice? Pozná lékař, zda jde o sliznici zduřelou alergickou rýmou nebo zda jde o sliznici ztvrdlou nebo jinak poškozenou např. kapkami do nosu? (Výtěry dopadly dobře, takže bakterie by měla být vyloučena).
    Sporadicky jsem x let aplikovala (v době nachlazení/pylové sezony) 1x na noc: Quixx, a pokud nezabral, tak Olynth pro děti od 2 do 6 let 1 vstřik do pravé dírky - ta se mi při spaní ucpávala (je mi 29, ale chtěla jsem být šetrnější a takto mi to k volnému nosu po celý den i noc stačilo). Nedávno jsem dětského Olynthu aplikovala výjimečně "plnou palbu" (3x denně 1 vstřik, 7 dní), jelikož se mi potkala senná rýma s virózou a tedy velmi ucpaný nos. Po této sedmidenní aplikaci jsem s Olynthem skončila (na tuto rýmu zabíral málo a já se dočetla o škodlivosti takovýchto produktů) nechci ho brát už ani nárazově v budoucnu. Ještě se z virózy doléčuji a alergické období také ještě mám, ale takto dlouho a intenzivně (cca 14 dní) ucpaný nos nepamatuji: chvílemi mohu dýchat levou, chvíli pravou dírkou, někdy jsou ucpané obě, výjimečně v posledních dnech i obě relativně průchodné. Prvních cca 9 dní jsem nevysmrkávala nic, poté hojně ano (průsvitný sekret), dnes střídavě ucpáno bez většího sekretu. Užívám už týden jen Vincentku. Na ORL jsem byla a bylo to diagnostikováno jako silná senná rýma, která byla zprvu zaražená a které pomůže kortikoid. sprej do nosu v kombinaci s Nasivinem apod. (asi dokud kort. nezaberou). O deformaci sliznice ani slovo. Mohlo by to tedy znamenat, že stav nosu je pouze alergický a jinak, že je v pořádku - nezávislý, neztvrdlý, funkční? Nebo to nelze prohlídkou poznat? A jak, pokud ne běžným ORL vyšetřením, "závislý" nos poznat? Zároveň by mě, pro jistotu, zajímalo, zda lze poškozenou (závislou) sliznici uzdravit bez kortikoidů či operace, co je pro uzdravení potřeba dělat (abstinence je samozřejmostí)? Děkuji

Dobey den,
    Vsechny Vase otazky lze odpovedet. Vzdy je treba kombinace endoskopickeho vysetreni, anamnezy, mediciskych dukazu a predevsim, a to podtrhuji, zkusenosti lekare. Je vice elegantnich reseni takoveho problemu, od setrnych napr laserovych postupu az po mental healing. S uctou, dr. Pavelec.

• nosní polypy
  • ušní onemocnění