Gynekologicko - porodnická ambulance
Českomoravská 24/316, Praha

Lepšího doktora si neumím představit,To že dělá s pacientkou legrácky z něho dělá člověka a ne jen někoho, kdo dělá co musí a na co má diplom. Jeho hlášku, že tu jizvu po operaci musíme zkrášlit,protože ikdyž mě je to fuk, on se na ni koukat nechce. To mě dostalo. Prostě je vidět, že si váží pacientek jako lidí a ne jen předmětu jeho práce:)

Byla jsem u něj 3x a stačilo mi to. Možná je odborník, to neposoudím, ale na jeho řeči a narážky nejsem zvědavá!

Je to v pohodě doktor, ale někdy má vážně blbé narážky..... a s tou ordinací teď je to také na pytel... jinak dokáže poradit a má lidský přístup

Velice obětavý doktor s velmi lidským přístupem, který vás nikdy neodmítne a poradí i mimo ordinační hodiny. Po zdravotní stránce mi vždycky pomohl. Velice si ho vážím a neměnila bych.

Tento doktor mi také přišel naprosto ideální, ovšem jen do doby, kdy jsem se od něj dozvěděla, že nesmím v antikoncepci navazovat plata a že mi důrazně doporučuje udělat každý rok na měsíc pauzu v braní. Po této návštěvě už jsem k němu nikdy nešla. Nepotřebuji doktora, kterému budu muset lhát o tom, jak dělám nebo nedělám pauzy. Je fakt, že jsem nikdy neměla nějaké výraznější problémy a ty menší vyřešil poměrně úspěšně, ale prostě jsem k němu ztratila důvěru.

V dnešní době kdy je všeobecně znám nezájem o pacienta je setkání s takovým lékařem skoro zázrak.Snaží se skutečně zamyslet a najít příčinu vašich obtížích i v jiných oborech medicíny a snaží se vám pomoci.škoda že takových lékařů není víc.Já k němu léta chodím s dcrou a teď už i se svou vnučkou a jsme velice rádi že jsme ho poznaly.Děkujeme za hluboce lidský přístup.

OKK

Dnes jsem pana doktora navstivila poprve ale jsem maximalne spokojena.Venoval se mi dostatecne dlouho a vse podrobne vysvetli.Ma lidskej pristup no proste kdyby byli vsichni doktori jako pan Vaclav Fiser hned by nase zdravotnictvi vypadalo lip.

Trochu infantilní, naivní.Ochotný fundovaný a spolehlivý odborník,kterému velice záleží na výsledku - zdravé pacientce.Chvála bohu, že se neumí prosadit a zabývá se námi a nejenom celebritami.