Umístění: INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP) Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha
Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

• Bolesti hlavy - migréna
  • Epilepsie
  • Chirurgická léčba epilepsie - ÚVN

Bez pochyby nejlepsi neurolog, ktery muze existovat. Ani jeho sef na Frantisku, co se tyka lidskeho pristupu, mu nesaha ani po kotniky. S neurology mam jiste zkusenosti, ale za Tomikem pujdu do jakekoliv nemocnice. Jana

Pan Nežádal 100procentní profesionální Neurolog v živote sem takhle super doktora nepotkal opravdu co se o nem pise tim myslim kladny názory tak verim ze je pravda.Takovych doktoru by mělo bejt vic.Ma kladny pristup k praci ma obrovskou snahu pacientovi pomoci ze všech sil.Proste vynikajicí dotor a člověk

Doporučuji Všem!!!!Lékaři v této nemocnici a i sestry na které nemůžu zapomenout jsou skvělí.Na Kladně jsem lékaře nezajímala,tady mi hodně pomohli.Děkuji Vám.

Skvělí lékař pacientům se maximálně věnuje určite stojí za to si počkat.Já jako pacient s ním mám ty nejlepší zkušenosti a mohu ho jen doporučujit i vzhledem k tomu že mám zkušenost s jinými neurology.Takže já jsem rád, že jsem takového lékaře sehnal.

Pan doktor Nežádal je velmi výborný neurolog moc dobře se stará o pacienty byla jsem týden u něho na monitorování a byla jsem velmi spokojená byla jsem na monitorování i v Motole ale to se nedá srovnávat na Františku je to mnohem lepší pan doktor je nejlepší neurolog kterého jsem za těch 13let poznala

Pan doktor je velice vstřícný a laskavý, pomohl mi, i když operace nedopadla úplně dokonale, ale je to o dost lepší. Bohužel má ale STRAŠNĚ protivnou sestřičku. Před ním se vždycky na pacienty usmívá, ale když s ní člověk telefonuje, má pocit, že ji strašně obtěžuje, protože se přece chce objednat na kontrolu, to je drzost! Po každém telefonátu s ní jsem pořádně znechucená.

v pohode.

Je to jeden z největších odborníků ve svém oboru!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOhužel jsem musela svého neurologa již několikrát měnit a na pana doktora Nežádala si absolutně nemohu stěžovat. Je milý, vstřícný, ochotný!!! Vždy umí poradit a své práci věnuje opravdu maximum. Ty jisté komentáře zde nelze brát vůbec vážně. Pan doktor je opravdu kapacita a všem ho mohu akorát vřele doporučit!!!!!!!!!

Profesionální lékař!!! Milý, citlivý s obrovským zájmem o jednotlivého pacienta. Vždy ochotný pomoct, poradit. Kéž by bylo takových lékařů více. Musím též hrubě nesouhlasit co se různých obálek týče. Máte k tomu někdo důkazy? Asi těžko protože to je celé jeden obrovský nesmysl!!!! Tohle je normální nactiutrháni! Pana doktora Nežádala znám již dlouho a všem ho mohu vřele doporučit!!! Člověk na svém místě!!!

v pohode.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážený pane doktore,
    mám dotaz ohledně maminky.Je jí 68 let.Posledním rokem pozorujeme výrazné problémy s krátkodobou pamětí,dezorientaci ve známých místech,žádné bolesti..Maminka měla počas svého života sklon k depresivním náladám(nikdy nevyhledala lěkařskou pomoc).To s nástupem popsaných změn vymizelo a jakoby měla trochu jinou,radostnější osobnost .Maminka si to buď neuvědomuje ,nebo si to tak myslíme. Žije na Slovensku.
    Na návrh neuroložky byla 4.1. na ¨cituji¨ :MR mozgu-posúd. patomorfolog.zkien,vyl-hl. isch,zmeny,org.procesd.
    Výsledek vyšetření MR v oblasti hlavy-závěr: Lézie nešpecifickej demyelinizácie BH paraventrikulárne bilat. na podklade angispathie.Vľavo v maxilárnej dutine prítomná pologuľovitá cystická lézia veľkosti 20 mm.
    Neuroložka na základě výsledku doporučila vitamíny a psychologické vyšetření.Rádi bychom se zeptali na Váš názor,jestli problémy které jsem na začátku popsala mužou mít souvislost s cystou,nebo ne.Taky jak by jste v jejím případě dál postupoval,neboco by jste nám doporučil.
    Moc děkujeme a budeme čekat na Vaši odpověď.
    S pozdravem

Dobrý den, cysta je v oblasti vedlejší nosní dutiny,s s mozkem vůbec nesouvisí. Změny v bílé hmotě kolem komor jsou cévního původu. Obtíže maminky vypadají na počínající kognitivní poruchu (demenci), může být cévního původu nebo M. Alzheimer. Nelze vyloučit vliv deprese, ale spíše méně pravděpodobně. Psycholog posoudí úroveň paměti a podobně a měl by zjistit i podíl deprese. Podle nálezu lze zvážit specifickou léčbu. Preventivně též vyšetřit sonograficky tepny, které přivádí krev do mozku (zda nejsou zúžené) a EKG k vyloučení fibrilace síní - vše pro uvedené cévní změny (spíše drobné cévy-popsaná angiopatie). Popřípadě přidat do léčby preventivně aspirin. Omlouvám se za pozdní odpověď, neboť mail připojený k profilu moc nečtu. S pozdravem, T.Nežádal

MUDr. Tomáš Nežádal

• Dobry den .Boli ma hlava uz asi 3 mesiace bol som na magneticku rezonaciu,CT-vysetrenie mozgu a na rengen chrptice,nic zavazne tam nenasli.
    Lieky od bolesti mi nezaberaju, ked si lahnem bolest hlavy je asi do hodiny prec.
    Pri dlsej zatazi mam aj zavraty-zanasa ma.
    Pri sedeni sa to este niejak da vydrzat.
    Moja neurologicka uz je zo mna nestasna a obvodna doktorka ani nehovorim.
    Dakujem za odpoved.

Dobrý den, nemám sice popis Vašich bolestí, nejčastější bolest hlavy je tenzní a vzhledem k negativním vyšetřením se o ní může jednat. V terapii je možné zkusit antidepresiva. S pozdravem, T. Nežádal

MUDr. Tomáš Nežádal

• Bolesti hlavy - migréna