MUDr.

Tomáš Nežádal verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• D
    Umístění: INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)Služby: Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Večeřová
    Eva Večeřová
    Revoluční 765/19, Praha
    velice milá paní doktorka a šikovná Více

Jan Vecer
    Jan Vecer
    Revoluční 765/19, Praha

Věnceslava Svobodová
    Věnceslava Svobodová
    Revoluční 19/765, Praha
    Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím… Více

Martina Šádeková
    Martina Šádeková
    Revoluční 19/765, Praha

Dagmar Pecharová
    Dagmar Pecharová
    Revoluční 19, Praha
    Paní MUDr. Pecharová je odborník na svém místě. Poradí, vyšetří, pošle na rehabilitace vše s nejvyšší možnou péčí.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Chirurgická léčba epilepsie - ÚVN
    • Video-EEG monitorace - ÚVN
    • Psychogenní neepileptické záchvaty

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Tomáš Nežádal
    Tomáš Nežádal
    Praha
    Dobrý den, omlouvám se, že jsem neodpověděl dříve, na svůj profil se nedívám a připojenou adresu shlédnu jednou za čas. Léčba se řídí dle typu bolesti hlavy, zda se jedná o migrénu, tenzní bolest,… Více

Hodnocení pacientů

• D

• J

Bez pochyby nejlepsi neurolog, ktery muze existovat. Ani jeho sef na Frantisku, co se tyka lidskeho pristupu, mu nesaha ani po kotniky. S neurology mam jiste zkusenosti, ale za Tomikem pujdu do jakekoliv nemocnice. Jana

• T

Pan Nežádal 100procentní profesionální Neurolog v živote sem takhle super doktora nepotkal opravdu co se o nem pise tim myslim kladny názory tak verim ze je pravda.Takovych doktoru by mělo bejt vic.Ma kladny pristup k praci ma obrovskou snahu pacientovi pomoci ze všech sil.Proste vynikajicí dotor a člověk

• B

Doporučuji Všem!!!!Lékaři v této nemocnici a i sestry na které nemůžu zapomenout jsou skvělí.Na Kladně jsem lékaře nezajímala,tady mi hodně pomohli.Děkuji Vám.

• Skvělí lékař pacientům se maximálně věnuje určite stojí za to si počkat.Já jako pacient s ním mám ty nejlepší zkušenosti a mohu ho jen doporučujit i vzhledem k tomu že mám zkušenost s jinými neurology.Takže já jsem rád, že jsem takového lékaře sehnal.

• Pan doktor Nežádal je velmi výborný neurolog moc dobře se stará o pacienty byla jsem týden u něho na monitorování a byla jsem velmi spokojená byla jsem na monitorování i v Motole ale to se nedá srovnávat na Františku je to mnohem lepší pan doktor je nejlepší neurolog kterého jsem za těch 13let poznala

• Pan doktor je velice vstřícný a laskavý, pomohl mi, i když operace nedopadla úplně dokonale, ale je to o dost lepší. Bohužel má ale STRAŠNĚ protivnou sestřičku. Před ním se vždycky na pacienty usmívá, ale když s ní člověk telefonuje, má pocit, že ji strašně obtěžuje, protože se přece chce objednat na kontrolu, to je drzost! Po každém telefonátu s ní jsem pořádně znechucená.

• v pohode.

• Je to jeden z největších odborníků ve svém oboru!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOhužel jsem musela svého neurologa již několikrát měnit a na pana doktora Nežádala si absolutně nemohu stěžovat. Je milý, vstřícný, ochotný!!! Vždy umí poradit a své práci věnuje opravdu maximum. Ty jisté komentáře zde nelze brát vůbec vážně. Pan doktor je opravdu kapacita a všem ho mohu akorát vřele doporučit!!!!!!!!!

• Profesionální lékař!!! Milý, citlivý s obrovským zájmem o jednotlivého pacienta. Vždy ochotný pomoct, poradit. Kéž by bylo takových lékařů více. Musím též hrubě nesouhlasit co se různých obálek týče. Máte k tomu někdo důkazy? Asi těžko protože to je celé jeden obrovský nesmysl!!!! Tohle je normální nactiutrháni! Pana doktora Nežádala znám již dlouho a všem ho mohu vřele doporučit!!! Člověk na svém místě!!!