U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha
Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 6 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• Bolesti hlavy - migréna
  • Epilepsie
  • Chirurgická léčba epilepsie - ÚVN

• neurologie

Umístění: INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP) Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.

Bez pochyby nejlepsi neurolog, ktery muze existovat. Ani jeho sef na Frantisku, co se tyka lidskeho pristupu, mu nesaha ani po kotniky. S neurology mam jiste zkusenosti, ale za Tomikem pujdu do jakekoliv nemocnice. Jana

Pan Nežádal 100procentní profesionální Neurolog v živote sem takhle super doktora nepotkal opravdu co se o nem pise tim myslim kladny názory tak verim ze je pravda.Takovych doktoru by mělo bejt vic.Ma kladny pristup k praci ma obrovskou snahu pacientovi pomoci ze všech sil.Proste vynikajicí dotor a člověk

Doporučuji Všem!!!!Lékaři v této nemocnici a i sestry na které nemůžu zapomenout jsou skvělí.Na Kladně jsem lékaře nezajímala,tady mi hodně pomohli.Děkuji Vám.

Skvělí lékař pacientům se maximálně věnuje určite stojí za to si počkat.Já jako pacient s ním mám ty nejlepší zkušenosti a mohu ho jen doporučujit i vzhledem k tomu že mám zkušenost s jinými neurology.Takže já jsem rád, že jsem takového lékaře sehnal.

Pan doktor Nežádal je velmi výborný neurolog moc dobře se stará o pacienty byla jsem týden u něho na monitorování a byla jsem velmi spokojená byla jsem na monitorování i v Motole ale to se nedá srovnávat na Františku je to mnohem lepší pan doktor je nejlepší neurolog kterého jsem za těch 13let poznala

Pan doktor je velice vstřícný a laskavý, pomohl mi, i když operace nedopadla úplně dokonale, ale je to o dost lepší. Bohužel má ale STRAŠNĚ protivnou sestřičku. Před ním se vždycky na pacienty usmívá, ale když s ní člověk telefonuje, má pocit, že ji strašně obtěžuje, protože se přece chce objednat na kontrolu, to je drzost! Po každém telefonátu s ní jsem pořádně znechucená.

v pohode.

Je to jeden z největších odborníků ve svém oboru!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOhužel jsem musela svého neurologa již několikrát měnit a na pana doktora Nežádala si absolutně nemohu stěžovat. Je milý, vstřícný, ochotný!!! Vždy umí poradit a své práci věnuje opravdu maximum. Ty jisté komentáře zde nelze brát vůbec vážně. Pan doktor je opravdu kapacita a všem ho mohu akorát vřele doporučit!!!!!!!!!

Profesionální lékař!!! Milý, citlivý s obrovským zájmem o jednotlivého pacienta. Vždy ochotný pomoct, poradit. Kéž by bylo takových lékařů více. Musím též hrubě nesouhlasit co se různých obálek týče. Máte k tomu někdo důkazy? Asi těžko protože to je celé jeden obrovský nesmysl!!!! Tohle je normální nactiutrháni! Pana doktora Nežádala znám již dlouho a všem ho mohu vřele doporučit!!! Člověk na svém místě!!!

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Od ledna pozoruji neustálý výskyt samovolného cukání různých svalů pod kůží, zejména v lýtkách, zřejmě se jedná o fascikulace. Nyní se mi do všech končetin přidala únava, bolest kloubů a jakoby pocit ztuhnutých svalů, občas mám také třes prstů rukou. Na neurologii mi základním vyšetřením nic nenalezli, dostal jsem antidepresiva, že to může být stresem, a také beru denně 200mg hořčíku. Fascikulace přetrvávají.
    Chci se zeptat, zdali se může jednat o ALS, případně jaké další vyšetření bych měl podstoupit. Krev mám v pořádku, nezakopávám, ani zatím nepociťuji problémy s motorikou prstů. Je mi 29. Děkuji.

Patrně se jedná o syndrom benigních fascikulací, lze
    pro jistotu doplnit elektromyografii ( EMG).

MUDr. Tomáš Nežádal

• Dobrý den,
    trpím epilepsií a chtěl bych si udělat řidičský průkaz. Neurolog mi řekl, že musím mít 12 měsíců bez záchvatu. Ale jde mi mimo jiné i o řidičský průkaz skupiny D (pro autobus). Je to čistě pro osobní, nikoliv pro pracovní účely.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, podle Vyhlášky je na Řp ve skupině C, D potřeba 10 let bez léčby a bez záchvatů. V případě ojedinělého záchvatu bez nasazení terapie je to 5 let bez záchvatů. S pozdravem, TNežádal

MUDr. Tomáš Nežádal

• Bolesti hlavy - migréna