Běloruská 2, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Náš pan doktor Jedlička je prostě JEDNIČKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je ochotný a má lidský přístup k pacientům.

Umístění: Ordinace Bolesti kloubú.

Je to špičkový odborník a hlavně poslouchá co mu pacient říká. Velice vstřícný a dobrá povaha. Připadá mi při vyšetření skoro jako bratr .
J.J.

G

Jsem moc ráda, že pan Dr. Jedlička je mým lékařem. Kromě jeho příjemného, vstřícného a empatického chování, oceňuji i jeho profesionalitu. Je to člověk milý a laskavý, dokáže vše vysvětlit a pacientovi dobře poradit. G.Suchánková

Pan doktor jedlička je nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Byl vždy profesionální, ale také milý a citlivý. Kéž by bylo více takových. Veliká škoda, že se odstěhoval do Brna, hodil by se mi tu :-)

Mohu potvrdit, že doktor Tomáš Jedlička je skvělý - léčil mě a manželku s poměrně banálními věcmi (vyrážka, bolesti hlavy - od zad), ale vždy se důkladně vyptal a zkontrolovat, aby vyloučil i méně očividné možné závažnější příčiny. Nepředepisuje bezhlavě antibiotika tam, kde je přiměřená jiná léčba.
Znám se s ním osobně - všechny komentáře z Prahy-Karlína a Dejvic i Brna k němu platí. Na Karlíně pracoval a rozšiřoval si odbornost u vyhlášeného doc. MUDr. Seiferta, pak pracoval v Dejvicích a nakonec se přestěhoval do Brna z rodinných důvodů.

Byli jsme s manželem pacienty MUDr. Hrůzové. Byla velice pečlivá, milá, odbornice na svém místě. Je pravdou, že se čekávalo delší dobu, ale na každého si udělala čas a snažila se i popovídat s těmi, kdo bydlel sám a nikoho blízkém ve svém okolí neměl. Její nástupce, MUDr. Tomáš Jedlička, je, jak sama říkala: "velice schopný a dobrý". Přívítali jsme jeho časový harmonogram, i návštěvy na objednání. Manžel za ním dojíždí 77 km, já sporadicky, léčím se především u specialistů na své různé neduhy, ale jsem vděčná za všechny rady, které mi pan doktor dává. A náš syn, t.j. "druhá generace", si ho nemůže vynachválit. Myslím , že si zaslouží i ocenění "rodinného lékaře", byť je mladý, tak je velice zkušený a odborník na svém místě. Jsme rádi, že máme tu čest být jeho pacienty. Perfektní organizace jeho zdravotní sestry, její nebolestivé píchnutí při odběru krve aj. mu určitě usnadňuje jeho ne vždy lehkou práci. "Jen tak dále, pane doktore! A doufám, že můžeme pogratulovat k narození vašeho druhého dítěte!".
Eva Hornová s "dvěma chlapy"

Není problém, ať chcete potvrdit papír nebo napsat žádanku, předepsat léky jen klepnete na sestřičku a druhý den si přijdete pro recept. Lékař milý, vstřícný, usměvavý, sestřička též příjemná. Jen je potřeba se objednal, protože jinak je čekací doba úděsná...

K panu doktorovi jsem se objednala jako k novému obvodnímu lékaři. Musím říct, že je to milý a příjemný člověk avšak také pečlivý lékař. Vstupní preventivní prohlídka byla důsledná a konečně jsem dostala to, na co mají pacienti nárok. Jsem naprosto spokojená s jeho přístupem. Sestřička je také velmi příjemná a ochotná. Budu se těšit na další návštěvu.

Musím pana doktora také pochválit, hodinové čekání u paní doktorky Hrůzové nebylo ničím neobvyklým, konečně je tomu konec, pan doktor zavedl systém, myslím, že po odborné stránce je vynikající, dokonce je také milý :-)

Dobrý den, MUDr Jedlička se přistěhoval do ordinace MUDr Heleny Hrůzové po jejím odchodu do důchodu. Pan MUDr Jedlička na mne dělá ten nejlepší dojem. Je trpělivý, cilivý, velmi příjemný, ochotný a je "člověkem na svém místě". Překvapil mne svou znalostí léčiv a jejich případných nežádoucích účincích. Též mne mile překvapil časový harmonogram jeho ordinace, který se snaží dodržovat. U předešlé lékařky toto nebylo možné.
Nevím co vede takového člověka s takovým Curriculum Vitae (vystaveno v čekárně ordinace), aby zakotvil v brněnské ordinaci praktického lékaře, ale jsem velmi rád, že ho mám.