Adresa

Ordinace
Běloruská 2, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem s panem doktorem moc spokojená. Nic nepodceňuje, dělá všechna potřebná vyšetření.

B
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je nejen vynikající lékař, ale člověk na pravém místě ! Chodíme k němu celá rodina od prvního dne a velice si ho vážíme !!! Děkujeme Blanka Králová

E
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Náš pan doktor Jedlička je prostě JEDNIČKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je ochotný a má lidský přístup k pacientům.


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Bolesti kloubú.

Je to špičkový odborník a hlavně poslouchá co mu pacient říká. Velice vstřícný a dobrá povaha. Připadá mi při vyšetření skoro jako bratr .
J.J.


G
Ověřený profil

Jsem moc ráda, že pan Dr. Jedlička je mým lékařem. Kromě jeho příjemného, vstřícného a empatického chování, oceňuji i jeho profesionalitu. Je to člověk milý a laskavý, dokáže vše vysvětlit a pacientovi dobře poradit. G.Suchánková


L
Ověřený profil

Pan doktor jedlička je nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Byl vždy profesionální, ale také milý a citlivý. Kéž by bylo více takových. Veliká škoda, že se odstěhoval do Brna, hodil by se mi tu :-)


P
Ověřený profil

Mohu potvrdit, že doktor Tomáš Jedlička je skvělý - léčil mě a manželku s poměrně banálními věcmi (vyrážka, bolesti hlavy - od zad), ale vždy se důkladně vyptal a zkontrolovat, aby vyloučil i méně očividné možné závažnější příčiny. Nepředepisuje bezhlavě antibiotika tam, kde je přiměřená jiná léčba.
Znám se s ním osobně - všechny komentáře z Prahy-Karlína a Dejvic i Brna k němu platí. Na Karlíně pracoval a rozšiřoval si odbornost u vyhlášeného doc. MUDr. Seiferta, pak pracoval v Dejvicích a nakonec se přestěhoval do Brna z rodinných důvodů.


E
Ověřený profil

Byli jsme s manželem pacienty MUDr. Hrůzové. Byla velice pečlivá, milá, odbornice na svém místě. Je pravdou, že se čekávalo delší dobu, ale na každého si udělala čas a snažila se i popovídat s těmi, kdo bydlel sám a nikoho blízkém ve svém okolí neměl. Její nástupce, MUDr. Tomáš Jedlička, je, jak sama říkala: "velice schopný a dobrý". Přívítali jsme jeho časový harmonogram, i návštěvy na objednání. Manžel za ním dojíždí 77 km, já sporadicky, léčím se především u specialistů na své různé neduhy, ale jsem vděčná za všechny rady, které mi pan doktor dává. A náš syn, t.j. "druhá generace", si ho nemůže vynachválit. Myslím , že si zaslouží i ocenění "rodinného lékaře", byť je mladý, tak je velice zkušený a odborník na svém místě. Jsme rádi, že máme tu čest být jeho pacienty. Perfektní organizace jeho zdravotní sestry, její nebolestivé píchnutí při odběru krve aj. mu určitě usnadňuje jeho ne vždy lehkou práci. "Jen tak dále, pane doktore! A doufám, že můžeme pogratulovat k narození vašeho druhého dítěte!".
Eva Hornová s "dvěma chlapy"


R
Ověřený profil

Není problém, ať chcete potvrdit papír nebo napsat žádanku, předepsat léky jen klepnete na sestřičku a druhý den si přijdete pro recept. Lékař milý, vstřícný, usměvavý, sestřička též příjemná. Jen je potřeba se objednal, protože jinak je čekací doba úděsná...


T
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem se objednala jako k novému obvodnímu lékaři. Musím říct, že je to milý a příjemný člověk avšak také pečlivý lékař. Vstupní preventivní prohlídka byla důsledná a konečně jsem dostala to, na co mají pacienti nárok. Jsem naprosto spokojená s jeho přístupem. Sestřička je také velmi příjemná a ochotná. Budu se těšit na další návštěvu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu