Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice. Odborný ško...

• Vrásky

Operace uší

Plastická chirurgie

Plastická operace nosu

Kancelář

Plastická operace očních víček (blepharoplastika)

Plastická operace stehen

Kancelář

Plastická operace čela (forehead lift)

Zmenšení prsou

Zvětšení prsou

Umístění: Kancelář plastická operace nosu

Budou to dva roky, co jsem se rozhodla podstoupit rhinoplastiku u MUDr. Doležala. Nejen, že jsem se na konzultaci cítila, jako že ho zdržuji, ale ani samotná operace se moc nepovedla. Když jsem se po zákroku vzbudila s obvázaným pravým okem, sdělil mi pan doktor, že se mu při operaci oddělil kus nosní kosti, která mi propíchla pod okem kůži, ale že mi tam dá jeden steh a bude to dobrý. Po půl roce následovalo přemlouvání, aby mi vyndal cysty, které se mi vlivem odchlípnutí vlákna z tamponády udělaly mezi očima. Na to mi doktor řekl, že je tam jen jedna maličká, ale že jí teda punkcí vyřízne. Kromě toho, že jsem přesvědčená, že tam nějaké, ač drobné cysty, stále mám, rovněž mám po punkci mezi očima křivou jizvu. Nos mám na jedné straně useknutý víc a z pohledu ze shora mám křivou špičku.
Pro mě osobně bylo přemlouvání se k rhinoplastice záležitostí cca od 15 let, jsem ráda, že to mám za sebou a nos mám menší. S výsledkem a přístupem pana doktora ale opravdu spokojená nejsem a rozhodně ho nedoporučuji. Kdybych mohla vrátit čas, dala bych si na výběru doktora více záležet a neunáhlovala se.

Umístění: Kancelář zvětšení prsou

Zdravím všechny, bohužel jsem byla velmi zklamaná,protože pan doktor mě svým jednáním hodně překvapil a to natolik, že i když si o něm myslím, že výsledný efekt by mě nezklamal, tak jsem šla na konzultaci ke konkurenci a tam díky úžasnemu přístupu pana doktora jsme si plácli a v říjnu tohoto roku mě čeká augmentace prsou.Bohužel ale na jiné klinice. Pan doktor Doležal se mnou o augmentaci moc nehovořil,spíš abych tak řekla vedl monolog a to byl důvod proč jsem šla jinam.Navíc se mi nezdál postup, který by u mě zvolil.Měla jsem strach, jak by to dopadlo, takže i když na té druhé klinice mě to bude stát o pár tisíc víc, i tak raději půjdu jinam. Je mi to líto, protože původně po zhlédnutí pár videí na youtube o plastických zákrocích pana doktora byl pan Doležal pro mě Bůh plastiky.

Umístění: Kancelář plastická operace nosu

Od první konzultace je to nyní více než rok. Po celou tuto dobu byl přístup pana doktora a jeho týmu velice přátelský a profesionální. Díky tomu se veškeré mé obavy rozplynuly již před samotnou operací. S výsledkem nemohu být více spokojena! Můj nos má nyní krásný tvar, který v mém obličeji vypadá naprosto přirozeně, což naplnilo mé očekávání.
Panu doktoru Doležalovi a jeho týmu patří velké díky, a pokud bych se v budoucnu rozhodla pro další zákrok, ráda opět využiju služeb této kliniky!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická operace nosu

Pokud nechcete nos zmensit prilis, tak si vyberte asi spis jineho lekare, z kosti mam hodne ubrano a z jedne strany i nesoumerne vic. v horni casti chybi vetsi cast a nevypada to prirozene, protoze se mi rovny nevystoupeny nos k tvari nehodi. Naopak dolni cast nosa zustala stejne velka a kvuli tomu ten nos vypada jeste vetsi a zmenil se uplne celkovy vyraz tvare..

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Plastika rukou

U pana doktora jsem podstoupila abdominoplastiku v roce 2104 a dopadlo to skvěle, jizvicka nepatrná, výsledek předčil mé očekávání. A proto jsem o pár let později pana doktora zvolila znovu kvůli operaci valů paží. Bohužel, už to nebyl ten lékař, co dřív. Arogance a pohrdání, s jakými se mnou jednal mě jednou dohnaly až k pláči. Vyesledkem jsou koloidní jizvy na obou rukách a jakási boule u lokte levé ruky. A to jsem dodržovala pooperační režim.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Augmentace

Na operaci u pana Doležala sem byla na Valentýna roku 2019.Byla sem ze vším spokojena a určitě bych sk ho vybrala znovu .Jak tu někdo psal ,ze mu na sms odpověděl nemám čas atd tak u me není pravda psala sem mu 3x jelikož sem mela problém s alergii na pooperační podprsenku a pokaždé mi do půl hodiny volal a to první sms byla večer po propuštění kolem 21 hod mela sem teplotu a bála sem se zda je vše ok pan doktor mi volal a byl milí naprosto .

Umístění: Plastická a estetická chirurgie

Bohužel, nemohu se připojit ke kladnému hodnocení práce ani chování p. dr. Při konzultaci se snažil být milý - v ničem neviděl problém.... Důvodem návštěvy bylo reaugmentace. Dr. navrhl i modelaci. Konzultace trvala cca 10 minut. Jako každá žena jsem chtěla lepší vzhled povislých prsou. Nečekala jsem sice žádné zázraky, ale že modelace spočívala k vložení implantátu 4 cm pod moji podprsní rýhu,, tutíž již na břicho jsem skutečně nečekala. V obou prsou dvojité prso, dolní a boční posun, špatná pozice implantátu - pseudoptoza a to ihned po operaci (nikoli v průběhu měsíců či let), každé prso jinak vysoko - jiného tvaru. Při stížnosti - vše je v pořádku tak to má být, tak to má vypadat - já jsem všechno udělal správně - buďte vděčná že jsem vám udělal prsa. Lékař se mi nedíval ani do očí....Po absolvování mnoha konzultací u jiných lékařů je oprava a zlepšení stavu téměř nemožná.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická operace nosu

Pan doktor je sice takový strohý, přísný a stále uspěchaný, ale můžete si být jisti, že jste v těch nejlepších rukou. Nos mi udělal přesně tak, jak jsem si představovala a jak jsme se domluvili a jsem s výsledkem naprosto spokojená. Člověk musí brát taky v potaz to, že nos nebude nikdy dokonalý a nikdo ho nemá dokonalý a naprosto souměrný. Za mě mohu jen doporučit.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie

Nechápu jak to pan doktor dokázal ale z povyslých prázdných prsou, kde ještě jedno bylo cca o 3cm níže než druhé, vykouzlil pan doktor Doležal naprosto souměrná, krásná, plná prsa a to pouze použitím implantátů, bez modelace!!! Spoustu lidí mi řeklo že by ani nepoznali že jsou prsa umělá a to mám 470ml (anatomický implantát). Jsem 4 roky po zvětšení prsou, hodnocení jsem nikdy nikam nepsala ale toto mi nedalo a musela jsem! Pan doktor je bůh!!!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie zmenšení prsou

Výborný pan doktor,je moc hodný, ochotný, sympatický ,a ráda se k němu vrátím, když bude potřeba.Má zlatu duši. Mohu jen doporučuji.

• Vrásky