Luční 7a/2776, Praha 3, Praha
Plastická a estetická chirurgie (mapa)

Botox +12 Více

Kancelář (mapa)

Botox +12 Více

Modelace prsou

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice. Odborný ško...

• vrásky

Botox

Operace uší

Plastická chirurgie

Plastická operace nosu

Kancelář

Plastická operace očních víček (blepharoplastika)

Plastická operace stehen

Kancelář

Plastická operace čela (forehead lift)

Zmenšení prsou

Zvětšení prsou

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Plastika rukou

U pana doktora jsem podstoupila abdominoplastiku v roce 2104 a dopadlo to skvěle, jizvicka nepatrná, výsledek předčil mé očekávání. A proto jsem o pár let později pana doktora zvolila znovu kvůli operaci valů paží. Bohužel, už to nebyl ten lékař, co dřív. Arogance a pohrdání, s jakými se mnou jednal mě jednou dohnaly až k pláči. Vyesledkem jsou koloidní jizvy na obou rukách a jakási boule u lokte levé ruky. A to jsem dodržovala pooperační režim.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Augmentace

Na operaci u pana Doležala sem byla na Valentýna roku 2019.Byla sem ze vším spokojena a určitě bych sk ho vybrala znovu .Jak tu někdo psal ,ze mu na sms odpověděl nemám čas atd tak u me není pravda psala sem mu 3x jelikož sem mela problém s alergii na pooperační podprsenku a pokaždé mi do půl hodiny volal a to první sms byla večer po propuštění kolem 21 hod mela sem teplotu a bála sem se zda je vše ok pan doktor mi volal a byl milí naprosto .

Umístění: Plastická a estetická chirurgie

Bohužel, nemohu se připojit ke kladnému hodnocení práce ani chování p. dr. Při konzultaci se snažil být milý - v ničem neviděl problém.... Důvodem návštěvy bylo reaugmentace. Dr. navrhl i modelaci. Konzultace trvala cca 10 minut. Jako každá žena jsem chtěla lepší vzhled povislých prsou. Nečekala jsem sice žádné zázraky, ale že modelace spočívala k vložení implantátu 4 cm pod moji podprsní rýhu,, tutíž již na břicho jsem skutečně nečekala. V obou prsou dvojité prso, dolní a boční posun, špatná pozice implantátu - pseudoptoza a to ihned po operaci (nikoli v průběhu měsíců či let), každé prso jinak vysoko - jiného tvaru. Při stížnosti - vše je v pořádku tak to má být, tak to má vypadat - já jsem všechno udělal správně - buďte vděčná že jsem vám udělal prsa. Lékař se mi nedíval ani do očí....Po absolvování mnoha konzultací u jiných lékařů je oprava a zlepšení stavu téměř nemožná.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická operace nosu

Pan doktor je sice takový strohý, přísný a stále uspěchaný, ale můžete si být jisti, že jste v těch nejlepších rukou. Nos mi udělal přesně tak, jak jsem si představovala a jak jsme se domluvili a jsem s výsledkem naprosto spokojená. Člověk musí brát taky v potaz to, že nos nebude nikdy dokonalý a nikdo ho nemá dokonalý a naprosto souměrný. Za mě mohu jen doporučit.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie

Nechápu jak to pan doktor dokázal ale z povyslých prázdných prsou, kde ještě jedno bylo cca o 3cm níže než druhé, vykouzlil pan doktor Doležal naprosto souměrná, krásná, plná prsa a to pouze použitím implantátů, bez modelace!!! Spoustu lidí mi řeklo že by ani nepoznali že jsou prsa umělá a to mám 470ml (anatomický implantát). Jsem 4 roky po zvětšení prsou, hodnocení jsem nikdy nikam nepsala ale toto mi nedalo a musela jsem! Pan doktor je bůh!!!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie zmenšení prsou

Výborný pan doktor,je moc hodný, ochotný, sympatický ,a ráda se k němu vrátím, když bude potřeba.Má zlatu duši. Mohu jen doporučuji.

Mám za sebou čerstvě augmentaci u MUDr. Doležala. Jeho osobní přístup na konzultaci, před operací i po operaci neosobní, ale určitě ne nepříjemný. Co mě ale vážně naštvalo bylo, že jsem šla na zákrok v 15:30 a druhý den v 9:30 už mě poslali domů. Myslím, že kdyby dodrželi těch 24 hodin, bylo by to lepší, kolem té 15. hodiny už jsem se cítila lépe, ale po ránu jsem byla na omdlení. Bohužel se snaží odoperovat maximum pacientů na úkor jejich pohodlí a možná i zdraví. Navíc cena augmentace se vším dohromady byla přes 85 tisíc, tak to jsem si představovala, že budu mít alespoň samostatný pokoj a pustí mě, až se na to budu cítit. Tolik k pobytu v Sanatoriu sv. Anny. Sestřičky byly přijemné.

Super doporucuji. Augmentace prsou. Za mě víc jak 5* '. Lidský přístup. Žádná bolest po operaci jen 2dny spavost. Jsem víc než spokojená. Gabriela...

Dobry den, podstoupila jsem rhinoplastiku u pana doktora Dolezala a jsem naprosto stastna, ze jsem se pro neho rozhodla! Pravda je, ze po konzultaci jsem z neho uplne dobry pocit nemela, ale trochu jsem to uz dopredu tusila diky recenzim, ktere jsem na neho cetla. Drzela jsem se tedy pocitu, ze radeji podstoupim zakrok od neprijemneho profesionala v oboru, nez od milouckeho matlala :) postupne jsem, ale zjistila, ze pan doktor je naprosto skvely clovek, uz jen proto, co dela ( PROJEKT Novy zivot diky plastice) a ze rozhodne neni arogantni, ale naopak velmi vnimavy a empaticky clovek, ktery leci lidske duse. Tu moji vylecil stoprocentne, a proto bych pana doktora doporucila lidem, pro ktere neni plasticka operace jen rozmarem.

• vrásky