Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice. Odborný ško...

• Vrásky

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Kancelář modelace prsou

Maximální spokojenost s přístupem i výsledkem. Vlastně jsem vůbec neváhala svěřit se právě do jeho rukou.

Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora som bola pred 20 rokmi. Nahodne citam recenzie. Pan doktor mal v tedy asi 35 rokov a bol mi odporuceni kvoli prsom. Popri tom som si dala v jednej narkoze upravit aj nos. Prsia dopadli dobre, akurat ze mi nepovytahoval vsetky stehy, co som si dala vytiahnut u obvodaka( kedze byvam 500 km od Prahy. Ale nos mam doteraz katastrofu. Pod ocami mam nejake gulicky( asi neodstranene zvysky ) spicka je velka gula, vyzera ako keby aom mala spodnu cast nalepenu. A dychat sa mi dycha tazsie ako pred tym! Ruky prec od neho! Dnes mam rodinu a deti a nemam na to moznosti nos dat prerobit! Viem ze jej ho 3 krat prerabal. A des!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Půl roku čekání na termín zákroku, podepsaná smlouva, jeden z nejdražších zákroků zaplacený, absolvování všech vyšetření, následná hladovka a žízeň X hodin na pokoji v zařízení, kde operuje. Nakonec sdělení, že mě nebudou operovat, bez relevantního důvodu. Pokud nechcete riskovat plýtvání svého času, nechoďte sem. Jinak je ale doktor (na rozdíl od jeho asistentky) milý, to ne že ne:-)

Umístění: Kancelář modelace prsou

Skvělý lékař a člověk. Opravil u mě modelací nesouměrně provedenou plastiku prsou po jiném plastickém chirurgovi. Za svojí prací si stojí a má cit pro tuto práci. Děkuji :)

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická chirurgie

U Dr. Dolezala jsem byla jiz podruhe. Prvne v roce 2018 na modelaci prsou a podruhe v unoru 2021 na abdom bricha. Jeho pristup je sice strohy, ale vsechno probehlo tak jak mi predem rekl a vysledek je presne takovy, jak mi vysvetlil. Jsem velice spokojena a prave u neho jsem pochopila, ze neni treba zadnych sladkych reci a debat. Podstatny je vysledek a ten je v obou mych pripadech realisticky, tedy fenomenalni. Pokud se v budoucnu rozhodnu pro dalsi zakrok, rozhodne vsadim na jistotu u Dr. Dolezala.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie modelace prsou

Dne 30.11.2020 to bude 3 roky co jsem podstoupila modelaci a zmenšení prsou.
Pana doktora jsem si vybrala jako svého lékaře poté co jsem viděla videa ,,nový život díky plastice'' kde mě doslova okouzlila jeho práce a výsledky.
Pan doktor je skutečně KAPACITA ve světě plastické chirurgie, lékař i člověk na správném místě v jednom, ruce má od pána Boha.
Vše vysvětlí, poradí a taky uklidní (i po telefonu-měla jsem slabou chvilku kdy jsem myslela že něco není v pořádku s jizvami)
Nervózní jsem byla jen na konzultaci,před operací už ne,protože to díky přístupu pana doktora ze mě opadlo.
Jeho přístup se může zdát někomu ,,neosobní'' ale tak to opravdu není.
Pan doktor Tomáš Doležal mě změnil život.Když jsem prsa viděla poprvé,v ordinaci před velkým zrcadlem, tekly mě slzy dojetím.
Začala jsem si věřit a již se nemusím stydět za svoje prsa.

Díky němu mám taková prsa o kterých se mi nikdy nezdálo že bych kdy mohla mít, protože asymetrie kterou jsem měla byla fakt obrovská a z části dost komplikovaná.
Nikdy mu nepřestanu být vděčná.
A kdykoli budu moct, s čistým svědomím doporučím dalším lidem.
Pokud budu něco potřebovat,opět mě moje nohy zavedou právě k němu.
Pan doktor nemá operační sál,on má ,,výdejnu radosti a zázraky na počkání''

Umístění: Kancelář plastická operace nosu

Budou to dva roky, co jsem se rozhodla podstoupit rhinoplastiku u MUDr. Doležala. Nejen, že jsem se na konzultaci cítila, jako že ho zdržuji, ale ani samotná operace se moc nepovedla. Když jsem se po zákroku vzbudila s obvázaným pravým okem, sdělil mi pan doktor, že se mu při operaci oddělil kus nosní kosti, která mi propíchla pod okem kůži, ale že mi tam dá jeden steh a bude to dobrý. Po půl roce následovalo přemlouvání, aby mi vyndal cysty, které se mi vlivem odchlípnutí vlákna z tamponády udělaly mezi očima. Na to mi doktor řekl, že je tam jen jedna maličká, ale že jí teda punkcí vyřízne. Kromě toho, že jsem přesvědčená, že tam nějaké, ač drobné cysty, stále mám, rovněž mám po punkci mezi očima křivou jizvu. Nos mám na jedné straně useknutý víc a z pohledu ze shora mám křivou špičku.
Pro mě osobně bylo přemlouvání se k rhinoplastice záležitostí cca od 15 let, jsem ráda, že to mám za sebou a nos mám menší. S výsledkem a přístupem pana doktora ale opravdu spokojená nejsem a rozhodně ho nedoporučuji. Kdybych mohla vrátit čas, dala bych si na výběru doktora více záležet a neunáhlovala se.

Umístění: Kancelář zvětšení prsou

Zdravím všechny, bohužel jsem byla velmi zklamaná,protože pan doktor mě svým jednáním hodně překvapil a to natolik, že i když si o něm myslím, že výsledný efekt by mě nezklamal, tak jsem šla na konzultaci ke konkurenci a tam díky úžasnemu přístupu pana doktora jsme si plácli a v říjnu tohoto roku mě čeká augmentace prsou.Bohužel ale na jiné klinice. Pan doktor Doležal se mnou o augmentaci moc nehovořil,spíš abych tak řekla vedl monolog a to byl důvod proč jsem šla jinam.Navíc se mi nezdál postup, který by u mě zvolil.Měla jsem strach, jak by to dopadlo, takže i když na té druhé klinice mě to bude stát o pár tisíc víc, i tak raději půjdu jinam. Je mi to líto, protože původně po zhlédnutí pár videí na youtube o plastických zákrocích pana doktora byl pan Doležal pro mě Bůh plastiky.

Umístění: Kancelář plastická operace nosu

Od první konzultace je to nyní více než rok. Po celou tuto dobu byl přístup pana doktora a jeho týmu velice přátelský a profesionální. Díky tomu se veškeré mé obavy rozplynuly již před samotnou operací. S výsledkem nemohu být více spokojena! Můj nos má nyní krásný tvar, který v mém obličeji vypadá naprosto přirozeně, což naplnilo mé očekávání.
Panu doktoru Doležalovi a jeho týmu patří velké díky, a pokud bych se v budoucnu rozhodla pro další zákrok, ráda opět využiju služeb této kliniky!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická operace nosu

Pokud nechcete nos zmensit prilis, tak si vyberte asi spis jineho lekare, z kosti mam hodne ubrano a z jedne strany i nesoumerne vic. v horni casti chybi vetsi cast a nevypada to prirozene, protoze se mi rovny nevystoupeny nos k tvari nehodi. Naopak dolni cast nosa zustala stejne velka a kvuli tomu ten nos vypada jeste vetsi a zmenil se uplne celkovy vyraz tvare..

• Vrásky