Adresa

Starodejvická 8/1897, Praha
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

F
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ordinace

V mém případě neprofesionalita a nejraději bych hodnotil jednou hvězdou. Přesto zatnu zuby a dávám hvězd 5, protože stále ještě mám pocit, že je "better than most". (A že jsem doktorů za poslední 3 roky viděl hodně). Půl roku jsme směřovali k léčbě, kterou pak zrušil pouhým telefonátem přes sestru. Důvodem je předem nenahlášená alergie na blanokřídlí hmyz. (Sám jsem k tomu zahájil diskuzi s ohledem na imunoterapii.) Přijďte za půl roku na kontrolu, tečka. V ruce jsem již měl předpis na zavedení kanyly. Lék. zprávu dodal až na vyžádání zpětně. Být labilnější, tak přemýšlím o sebevraždě, protože každý den je nyní pro mě utrpení. Chtěl jsem ho k telefonu a v podstatě mi řekl, že nemá čas to podrobněji řešit. Pacientů má zřejmě víc než je únosné (obj. lhůty, čekání v ordinaci, vytížení sester, ...) a tohle beru jako nestandardní podpásovku. Proč to neřeší konstruktivně, nedá mi termín k objednání, abychom to probrali? Vše se dá, když se chce a rozumně se komunikuje. Že si původně důkladně nepročetl mojí složku s lékařskými zprávami a případně že se nedoptal na alergie... to je asi vše moje chyba, že? Já rozhodně nic netajil. Celé "nedorozumění" vnímám jako důsledek toho, že lékař na mě nemá dostatek času. Smutné.


Ověřeny pacient

Neznám lepšího, skvělý lékař a člověk,doporučuji.Moc nám pomáhal, celé rodině, když jsme to nejvíc potřebovali. Nikdy na to nezapomenu a vždy budu velmi vděčná za to co pro nás vykonal.


Ověřeny pacient

Je to lékař s velkým L, jsem vděčná, že o mě pečuje. Pomohl mě, mojí sestře, mojí mamince a dalším, kteří se na něj obrátili na základě mého doporučení. Velký dík pane doktore


H
Ověřeny pacient

Skvělý lékař ačlověk. Hana Barčová


veľmi dobrý lekár - odborník, taktiež s ľudským prístupom


neznám lepšího


Ověřeny pacient

Pan doktor Bouzek je taková moje jistota, nedovedu si představit, že by mě léčil někdo jiný:o)


M

Byla jsem velmi mile překvapená s jakou péčí se věnuje pacientům.Je ochotný,přístupný dialogu,vyslechne v klidu názor a pak poradí co a jak.Ale hlavně je to opravdu Lékař na svém místě!!!Proto doporučuji


C

Je to nejlepsi lekar,se kterym jsem se za svuj zivot potkala. Uzasne je,ze je nejenom vynikajim lekarem specialistou, ale i v kombinaci s alternativni medicinou - vynikajici spojeni. Je to vynikajici clovek, pratelky a velmi ochotny. Jsem mu vdecna, za to, co pro mne udelal. Mohu jen doporucit.


A

Výborný lékař, specialista i na alternativní léčbu přírodními prostředky, přátelský, vstřícný, ochotný, má velký přehled ve svém oboru i zájem o pacienta, snaží se pomoci i při složitějších diagnozach. Špičkový vztah k pacientovi.Netradiční přístup a pojetí léčby. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti