Neurologická ordinace
Starodejvická 8/1897, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Chodím k němu 20 let a často a díky němu a jeho přírodní léčbě žiju. Velmi empatický a hodný člověk, který dělá pro pacienty naprosté maximum. A to stejné sestřičky.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Pan doktor je lékařem z jiného světa. Takových lékařů existuje málo. Profesionalita a obrovská moudrost.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Nikdy jsem se nesetkala s takovým lékařem a sestřičkou.Prošla jsem si zoufalství a utrpení a Bůh mě nakonec dovedl až k nim.Diky nim mám chuť žít a snažit se bojovat.Mam je moc rada a moc jim za vše děkuju

Umístění: Neurologická ordinace

V mém případě neprofesionalita a nejraději bych hodnotil jednou hvězdou. Přesto zatnu zuby a dávám hvězd 5, protože stále ještě mám pocit, že je "better than most". (A že jsem doktorů za poslední 3 roky viděl hodně). Půl roku jsme směřovali k léčbě, kterou pak zrušil pouhým telefonátem přes sestru. Důvodem je předem nenahlášená alergie na blanokřídlí hmyz. (Sám jsem k tomu zahájil diskuzi s ohledem na imunoterapii.) Přijďte za půl roku na kontrolu, tečka. V ruce jsem již měl předpis na zavedení kanyly. Lék. zprávu dodal až na vyžádání zpětně. Být labilnější, tak přemýšlím o sebevraždě, protože každý den je nyní pro mě utrpení. Chtěl jsem ho k telefonu a v podstatě mi řekl, že nemá čas to podrobněji řešit. Pacientů má zřejmě víc než je únosné (obj. lhůty, čekání v ordinaci, vytížení sester, ...) a tohle beru jako nestandardní podpásovku. Proč to neřeší konstruktivně, nedá mi termín k objednání, abychom to probrali? Vše se dá, když se chce a rozumně se komunikuje. Že si původně důkladně nepročetl mojí složku s lékařskými zprávami a případně že se nedoptal na alergie... to je asi vše moje chyba, že? Já rozhodně nic netajil. Celé "nedorozumění" vnímám jako důsledek toho, že lékař na mě nemá dostatek času. Smutné.

Neznám lepšího, skvělý lékař a člověk,doporučuji.Moc nám pomáhal, celé rodině, když jsme to nejvíc potřebovali. Nikdy na to nezapomenu a vždy budu velmi vděčná za to co pro nás vykonal.

Je to lékař s velkým L, jsem vděčná, že o mě pečuje. Pomohl mě, mojí sestře, mojí mamince a dalším, kteří se na něj obrátili na základě mého doporučení. Velký dík pane doktore

Skvělý lékař ačlověk. Hana Barčová

veľmi dobrý lekár - odborník, taktiež s ľudským prístupom

neznám lepšího

Pan doktor Bouzek je taková moje jistota, nedovedu si představit, že by mě léčil někdo jiný:o)