Gynekologicko-porodnická klinika
V Úvalu 84, Praha

Rodila jsem v r. 2007 v Motole, dcera měla srdeční problémy. Zkušenost velmi nepříjemná s tímto lékařem. Špatně komunikoval (základní problém), na některé moje dotazy mi odpovídal jako hlupákovi, který neví nic o porodnictví a nemá se do toho co vrtat. Bolestivější gynekologické vyšetření než u něj už jsem doposud nikde jinde nezažila. Když mi nutil vyvolání porodu, které podle lékařů z dětské kardiologie nebylo nutné a já ho odmítla, už se se mnou nebavil vůbec. Na oddělení rizikového těhotenství mi pak ani neodpovídal na pozdravy.. Nechci tím popírat jeho kvality, jistě je jako porodník špička a zachránil spoustu životů. Lidsky pro mě ovšem toto setkání bylo velkou životní lekcí. Raději bych volila porodníka s větší emocionální schopností..

Vynikající odborník a skvělý člověk, kteremu vděčím za život. A take za to, ze dokonale vedl porody mých tri děti!

Před skoro 5 lety jsem k Panu Bindorvi chodila do rizikové poradny velice příjemný ,ochotný, distingovaný a užvaněný muž . Precizní a excelentní česká špička mezi porodníky!! Takových být více tak by to bylo super. Díky němu mám zdravou krásnou dcerku a mít druhé tak volím zase a pouze jen jeho jen je škoda ženakonec mě rodil někdo jiný!! Velice mu za vše děkuji

Osobně jsem ráda, že už z Motola odešel. Mám s ním zkušenost pouze z rizikové poradny, kde jsem u něj byla asi 3x. Vždy mi přišlo, že kdo je v ordinaci víc "mimo", nejsem já (chaoticky listoval v kartě, komentoval staré výsledky, zatímco nové, které dávno měly být - nikdy žádné složité kultivace, nikdy po 4 týdnech nebyly a jeho to vůbec neznepokojovalo). V ordinaci jsem byla vždy jen velmi krátce, člověk z něj musel vše doslova "páčit" (stejně se vlastně pořádně nic nedozvěděl - nač laikovi něco moc vysvětlovat, že..., přišlo mi, že některé věci - např. těhotenskou zácpu, která může vyústit až do velkých problémů, doslova zlehčoval), člověk musel velmi volit, na co se chce zeptat nejvíc, protože po chvíli mu bylo jasně naznačeno, že "jeho čas" již vypršel. Odcházela jsem pokaždé s většími obavami, jak se vše vyvíjí, než jsem přišla.

Vynikající porodník! Moc toho nenamluví, ale odpoví jakoukoli otázku. Díky němu mám krásnou zdravou dceru.

Je to naprosto exelentní porodník.Je fakt, že toho moc nenamluví, proč taky! vždy, když jsem měla nějaký dotaz, tak jsem se zeptala a odpověď dostala. Prostě je fantastický a svou práci odvádí na 100%!!!!!!!!!!!!!!! Opravdu na něj nedám dopustit. Leona

Moje zkušenost s docentem Binderem?
Je to opravdu velmi introvertní, ale v jádru velmi hodný člověk se smyslem pro humor.
Není arogantní, spíš je opravdu uzavřený, což může někomu vadit.
Ale co je hlavní - jde-li o život, je to člověk na svém místě, zkušený profesionál s intuitivní schopností správně a včas zasáhnout. Mít ho na porodním sále znamená vědět, že ať se stane cokoli, budu vedle sebe mít někoho, kdo je naprostá jednička ve svém oboru!!

Neznám lepšího porodníka.Velmi si ho vážím pro jeho profesionalitu a lidskost. Při mém prvním porodu mi zachránil život. Víc, myslím, dodávat nemusím.

Souhlasím s názorem, že má pan doktor problémy s komunikací a z mého pohledu se staví do pozice vševědoucího. Pro mě osobně nepříjemné setkání.

Je to nejlepší porodník, jakého jsem poznala. Je vzdělaný, obětavý, spolehlivý a vždy ví, co udělat.