Jeseniova 30, Praha 3 , Praha

Běžný termín +11 Více

Gynekomastie • 35 000 Kč

Implantáty na hýždě • od 66 000 kč

Labioplastika • 24 000 Kč

LÉKAŘSKÉ VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE 2000 - MUDr. - Univerzita P. J. Šafárika, Lékařská fakulta, Košice, Slovensko 2003 - atestace I. stupně 2007 - evro...

• obezita

44 000 Kč

Valy stehen

48 000 Kč

FORMÉ clinic

Po porodu jsem si připadala vážně ošklivá a cítila se hrozně.Na Formé clinci jsem podstoupila kombinaci zákroků a to úpravu prsou a liposukci čtyřech oblastí. Měla jsem trochu obavu ze dvou zákroků naráz, ale zároveň mi to přišel skvělý způsob, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Jsem moc ráda a chtěla bych poděkovat celému týmu. Jmenovitě Dr. Benešovi za perfektně odvedenou práci. Děkuju. M.V.

I já se přidávám ke spokojeným klientkám. Doktor je to vážně moc šikovnej. Podstoupila jsem u nej zvetšení prsou a s vysledkem jsem spokojena.

Great surgeon. Recommend to everyone. He discussed everything with me and listned to me carefuly. Forme clinic is really great. I'm happy with results.

U pana doktora Beneše na clinice Formé jsem byl na liposukci břicha. Dobře jsem si vybral, pan doktor mi liposukci udělal dobře a dobře jsme si pokecali, jak s ním, tak se sestřičkou Lenkou. I klinika je moc hezká. Byl jsem velice spokojený. Mirek

Skvělý doktor, perfektní vstřícný přístup. Opravdu jen samá superlativa a hlavně skvěle odvedená práce (augmentace) . Mám zájem ještě o liposukci a volba lékaře je naprosto jasná.

U pana doktora Beneše jsem podstoupila zákrok a jsem velice spokojená. Pan doktor se mi velice dobře věnoval, vše mi vysvětlil i různé možné alternativy. Zákrok odvedl skvěle, já si tedy nic nepamatuji, ale výsledek je perfektní. Pan doktor působí opravdu velice pohodově a člověk si připadá, jak když se o nic vážného nejedná. Pokud se ještě pro něco rozhodnu, tak určitě u pana doktora Beneše. Doporučuju

Výborný plastický chirurg, moc šikovný, vřele doporučuji. Je pečlivý a trpělivě mi vše vysvětlil. :)

U pana doktora jsem byla na zmenšení prsou. Jsem nadmíru spokojená. Je velmi ochotný,vše vysvětlí. Velmi příjemný a pohodový člověk se zlatými ručičkami. Je to člověk na správném místě. Celý tým Formé clinic je profesionální,diskrétní,ochotný. Mohu všem jen vřele doporučit.

U pana doktora Beneše na Formé Clinic v Praze jsem podstoupila zvětšení prsou implantáty. Měla jsem menší povadlejší prsa po kojení, nyní mám pěkné lepší dvojky, prsa i s kulatými implantáty vypadají velmi přirozeně. Trošku jsem se obávala z velikosti objemu implantátů, které pan doktor navrhoval, ale musím uznat, že to "má v oku". Celý tým Formé Clinic je velmi vstřícný a milý. Mohu jen doporučit.

Pan doktor mi provedl augmentaci a jsem nadmiru spokojena s vysledkem. Jako lekar pusobi velmi "na pohodu" a doda dojem ze se nejedna o nic vic nez vytrhnuti zubu. Pokud se nekdy v budoucnu rozhodnu znovu neco doladit, urcite vim na koho se obratit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Moja výška 162 cm a 53 kg 4 pôrody a veľká Diastaza z ktorej mam brucho ako tehotná. Viete mi pomôct? Dakujem

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní reakci. Prosíme o zaslání fotek ke zhodnocení na email recepce@formeclinic.cz, je potřeba vidět foto aby bylo možné posoudit předběžně stav a doporučit zákrok.

Hezký den

MUDr. Tomáš Beneš

• Dobrý den, prosímvenujete sa aj rekonstrukcii prsniko o mastektomii? Ak nie, mohli by ste mi prosim odporucit podla vasho nazoru najlepsieho specialistu v tomto odbore?Moc dakujem

Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci. Můžeme Vám doporučit kolegu MUDr. Petra Hýžu, který je největším odborníkem na rekonstrukci prsů po mastektomii, který je nám znám. Pan doktor operuje i na naši klinice, a proto Vás rádi pozveme na osobní konzultaci, na které Vám pan doktor vše nezávazně a bezplatně vysvětlí. Pro objednání a další informace se prosím obraťte na recepci kliniky recepce@formeclinic.cz Děkuji a přeji pěkný den za tým Formé clinic Marcela

MUDr. Tomáš Beneš

• obezita