Psychiatrická ambulance
Lomnického 5/1705, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Pan Miklóš mi velmi pomohl v komunikaci přes email, když mi bylo úplně nejhůře. Dokonce reagoval i o víkendu. Je to výborný lékař když spolupracujete. Ale když něco odmítnete, třeba léky na spaní, umí se i naštvat. Zájem pomoci má ovšem velký a já děkuji, že mi pomohl v nejhorší krizi.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Pan doktor nedisponoval žádnými nástroji k diagnostice problémů, nebyl schopen relevantně zhodnotit míru svých schopností a s tím související vhodnost možnosti odeslat pacienta na jiné vhodnější pracoviště. Stejně tak nebyl schopen koordinovat léčbu s jinými pracovišti, ani poskytnout informace o ostatních službách poskytovaných naším systémem psychiatrické péče.

V konečném důsledku pan doktor jen donekonečna rituálně dávkoval zcela náhodné (a nefungující) prášky, aniž by se snažil jakkoli zhodnotit zda jsou vhodné, či zda jakkoli pomáhají.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

MUDr.Miklóš je příjemný lékař, díky němu jsem se vrátil zpět do života a pomohl mi od deprese a úzkostných stavů. Konzultuje s pacientem podrobně vhodnost a účinky léků včetně detailního vysvětlení nežádoucích účinků. Mohu jen vřele doporučit

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Hranicna porucha osobnosti, panicka porucha a porucha chováni

Láskavý a príjemný pán doktor . Vždy sa teším na stretnutie a vždy odchádzam spokojna a plná síl. Škoda že nerobí terapie ale zatial mam sním výborne skúsenosti a dokáže sa aj usmiať a ujistiť že bude všetko v poriadku! Odporúčam všetkými desiatimi :)

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Psychiatr MUDr. Tibor Miklóš mi velice výrazně a lidsky pomoh v léčbě klinické deprese, zvládl současně i funkci psychoterapeuta. Cením si ho jako odborníka, cením si i jeho lidský přístup a doporučuji komukoliv, kdo trpí podobnými problémy. M. Jurkovič

Pan doktor mi nepomohl od depresí. Už do telefonu při objednání říkal, že není terapeut, klidně mohl doplnit, jsem jen předepisovač léků. Při každé návštěvě jsem musel říkat vše od začátku, vůbec nemá přehled o pacientech a zájem jim pomoci jsem u něj opravdu nezaznamenal. nedoporučuji

MUDr. Mikloš velmi pomohl mě i mému příteli, změnil náš život k lepšímu a patří mu náš velký dík. Zuzana P.

Když mě přebíral, byla jsem z něj nadšená, ale následně o můj stav nejevil valný zájem a jediná jeho odpověď na cokoliv byla "navýšíme prášky". V současné době hledám jiného lékaře.

Pan doktor me leci jiz leta a je opravdu vyborny.

Zachránil mého bratra, když už jsme ani nedoufali ...