Karlovo nám.3, Praha

kosmetický salon Koloděje

Krakovská 8, Praha
klinika GHC

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka znamének

U paní doktorky jsem byla na soukromé klinice na preventivní prohlídku znamének. Sice byla usměvavá, ale vyšetřila mně za 5 minut a pokud bych se neptala, tak mně žádný závěr prohlídky nesdělila a to mi našla 5 znamének vhodných k odstranění. Co považovala za důležité mi sdělit byla cena odstranění jednoho znaménka a cena za histologii. Za mně přístup mizivý.

Paní doktorka je velmi milá. Vysvětlí vše, pokud nerozumíte, vysvětlí na příkladech. Velmi příjemný přístup. Doporučuji.

Výborná. Profesionální a lidský přístup. Velmi ochotná. Vřele doporučuji

nedoporučuji, paní doktorka mě rok léčila vyrážku metodou pokus-omyl, bezúspěšně.Bez testů, vyšetření...
Šla jsem k jiné doktorce a po třech dnech mi vyrážka zmizela.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Před týdnem se mi udělala vyrážka skoro po celém těle kromě nohou a obličeje. Jsou to menší zarudlé flíčky, vypadá to jako kdyby se to loupalo, ale vůbec to nesvědí. Vypadají jako spálenina. Žadnou alergii nemám. Mažu to mastičkou a nic nepomáhá. Žádnou novou kosmetiku jsem používat nezačala ani vitamíny. Děkuji moc.

Dobrý den, jestli vyrážka začala jedním větším flíčkem kroužkovitého tvaru, bude se zřejmě jednat o virové onemocnění Pityriasis rosea G. Zmizí i bez léčby po několika týdnech nebo měsících. Můžete se omývat Cytealem z lékárny a mazat tekutým pudrem. S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová

Tereza Gabryšová

• Dobrý den, mezi pupíkem a prsy mám tak 6 jasně červených teček "zamének". Je to běžné? děkuji

Ano, tvorba hemangiomků je zcela běžná věc u stárnoucí kůže, která ani nesouvisí s vystavováním slunci. Doporučuji zvýšit příjem vitamínu C a rutinu ke stabilizaci cév a navštívit laserové centrum pro jejich odstranění. Jen cévní lasery dokážou hemangiomky odstranit bez jizvičky, elektrokoagulace je umí odstranit také, ale zanechává jizvičky. MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky Yes Visage

Tereza Gabryšová