Online 24 soukromé zdravotnické zařízení

Synkovická 35/1, Koloděje

klinika GHC
Krakovská 8, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

U paní doktorky jsem YES Visage byla poprvé cca před 15 lety. Tehdy jsem s ní byla spokojená - příjemná, vysvětlila, výsledek botoxu po úpravě k mé spokojenosti. Nyní při poslední návštěvě, kdy jsem chtěla odstranit vrásky mezi obočím, mne i přes mé obavy “přemluvila” na botox i do čela: že se neomezí hybnost a obočí se povytáhne. Výsledkem je, že mi obočí “spadlo”, mimika čela zmizela úplně. Zatímco mezi obočím vráska i mimika zůstala. Chápu, že čelo asi neodhadla, ale dávkování mezi obočím mohla. Když jsem se přišla poradit, co s čelem, ta jak dlouho to zmizí a proč to mezi obočím nezabralo, byla bohužel nepříjemná. Neměla zájem mi cokoliv vysvětlit, ale několikrát mi sdělila, že ona hybnost zachovávat chce a jestli mi vadí, že stále hýbu a mám vrásku mezi obočím, ať si najdu jinou lékařku. Škoda, že mi tedy zařídila nehybnost na čele, kde jsem o ni nestála. Zákrok není levný. Může se stát, že se něco nepovede, ale z jejího přístupu ke mně, jako klientovi, jsem zklamaná.

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka znamének

U paní doktorky jsem byla na soukromé klinice na preventivní prohlídku znamének. Sice byla usměvavá, ale vyšetřila mně za 5 minut a pokud bych se neptala, tak mně žádný závěr prohlídky nesdělila a to mi našla 5 znamének vhodných k odstranění. Co považovala za důležité mi sdělit byla cena odstranění jednoho znaménka a cena za histologii. Za mně přístup mizivý.

Paní doktorka je velmi milá. Vysvětlí vše, pokud nerozumíte, vysvětlí na příkladech. Velmi příjemný přístup. Doporučuji.

Výborná. Profesionální a lidský přístup. Velmi ochotná. Vřele doporučuji

nedoporučuji, paní doktorka mě rok léčila vyrážku metodou pokus-omyl, bezúspěšně.Bez testů, vyšetření...
Šla jsem k jiné doktorce a po třech dnech mi vyrážka zmizela.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

pod ušním lalůčkem se mi tvoří jednou za čas boulička (častěji pod uchem pravým). Její velikost je cca 0,5x0,5cm. Opakuje se - po několika měsících (trvá cca 10 dní než zmizí). Nyní se již delší dobu neobjevila a nahmatala jsem ji asi po roce.

Přiznám se, že jsem jednou nebo dvakrát zkusila útvar odstranit vymáčknutím.
Bylo to velmi bolestivé. Po tom, co jsem uslyšela lupnutí/křupnutí, na povrchu kůže se objevila velmi tuhá bílá hmota (tuhá asi jako zmrzlé máslo). Útvar je však ,,bez východu".

Bulka je vždy na stejném místě. Může to nějak souviset npř. s uzlinami? Umístění mi k tomu přesně nesedí. Zakreslila jsem do přílohy umístění.

Moc děkuji za případnou radu,

pravděpodobně se jedná o atherom. Ucpanou mazovou žlázku.

MUDr.Tereza Gabryšová

Tereza Gabryšová

Dobrý den, trápí mě suché,červené fleky na krku.. Nejprve se mi udělal jeden větší flek okolo pihy, poté i za uchem a teď to mám za oběma ušima a uprostřed dekoltu..
Už 3 měsíc bydlím v UK, tak nevím, jestli to je tou "tvrdou" vodou tady a nebo, je za tím něco jiného. Jsem z toho už vážně zoufalá, šíleně to svědí a nevím jsi s tím rady. Děkuji mockrát :)

Dobrý den, může se jednat buď o seborrhoickou dermatitidu nebo o atopický ekzém nejpravděodobněji. Musíte pokožku co nejméně namáčet a co nejvíce promašťovat- pomoci by mohl krém s antimykotiky a hydrokortisonem- nevím jak v UK, ale v Čechách Hydrokortison a třeba Micetal, Exoderil, Myfungar, Clotrimazol je možné koupit bez receptu. S přátelským pozdravem MUDr.Gabryšová

Tereza Gabryšová