Karlovo nám.3, Praha

kosmetický salon Koloděje

Krakovská 8, Praha
klinika GHC

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka znamének

U paní doktorky jsem byla na soukromé klinice na preventivní prohlídku znamének. Sice byla usměvavá, ale vyšetřila mně za 5 minut a pokud bych se neptala, tak mně žádný závěr prohlídky nesdělila a to mi našla 5 znamének vhodných k odstranění. Co považovala za důležité mi sdělit byla cena odstranění jednoho znaménka a cena za histologii. Za mně přístup mizivý.

Paní doktorka je velmi milá. Vysvětlí vše, pokud nerozumíte, vysvětlí na příkladech. Velmi příjemný přístup. Doporučuji.

Výborná. Profesionální a lidský přístup. Velmi ochotná. Vřele doporučuji

nedoporučuji, paní doktorka mě rok léčila vyrážku metodou pokus-omyl, bezúspěšně.Bez testů, vyšetření...
Šla jsem k jiné doktorce a po třech dnech mi vyrážka zmizela.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, trápí mě suché,červené fleky na krku.. Nejprve se mi udělal jeden větší flek okolo pihy, poté i za uchem a teď to mám za oběma ušima a uprostřed dekoltu..
    Už 3 měsíc bydlím v UK, tak nevím, jestli to je tou "tvrdou" vodou tady a nebo, je za tím něco jiného. Jsem z toho už vážně zoufalá, šíleně to svědí a nevím jsi s tím rady. Děkuji mockrát :)

Dobrý den, může se jednat buď o seborrhoickou dermatitidu nebo o atopický ekzém nejpravděodobněji. Musíte pokožku co nejméně namáčet a co nejvíce promašťovat- pomoci by mohl krém s antimykotiky a hydrokortisonem- nevím jak v UK, ale v Čechách Hydrokortison a třeba Micetal, Exoderil, Myfungar, Clotrimazol je možné koupit bez receptu. S přátelským pozdravem MUDr.Gabryšová

Tereza Gabryšová

• Dobrý den,
    na paži se mi cca před rokem udělala taková tmavá "piha", má rozpité okraje a na dotyk cítím, že je uvnitř taková malá měkčí bulka. Tmavý útvar (cca 5- 6 mm) s bulkou uvnitř. Mohu se zeptat, co to je za útvar a zda-li je nebezpečný? Měla bych to nějak řešit?

Děkuji

Dobrý den,
    podle Vašeho popisu nelze vyloučit, že se jedná o melanom. Navštivte co nejdříve kožního lékaře.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog

Tereza Gabryšová